display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | inscribed | ||
MALMBORG Johanna | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OLANDER Sammy | 2009 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | inscribed | ||
ELDH Felicia | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 14 | inscribed | ||
GONZALEZ Alicia | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 4 | inscribed | ||
VINQVIST Lova | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 12 | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDING Alma | 2006 |
SWE AFiL Lund
|
R | 8 | inscribed | ||
ULLTJÄRN Louise | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1 | inscribed | ||
WESTMAN Elda | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 3 | inscribed | ||
OLSSON Liv | - | SWE WFF Örebro | R | 6 | έχει ακυρωθεί |
3 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARNASON Gudjon | 2011 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | inscribed | ||
HELLNER WALLÉN Wilhelm | 2010 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | inscribed | ||
KARLMARK Oliver | 2011 |
SWE LUGI Lund
|
L | --- | inscribed | ||
CHAU Eddie | 2012 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
JAMER Martin | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
LUNDVALL Axel | 2012 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
VANG Cato | 2010 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | inscribed |
7 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ABARAVICIUS Juozas | 2009 |
LTU SFCL Lund
|
R | 21 | inscribed | ||
MALMHULT Noah | 2009 |
SWE FKC Karlskrona
|
L | 26 | inscribed | ||
OLSSON Edgar | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 33 | inscribed | ||
PERSSON Oskar | 2009 |
SWE SFCL Lund
|
R | 41 | inscribed | ||
WENNBERG Casper | 2008 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 5 | inscribed |
5 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HALVARSSON Ludvig | 2006 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | 5 | inscribed | ||
LONNERT Tor | 2007 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 7 | inscribed | ||
PALMSTIERNA Hugo | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | 10 | inscribed | ||
ALDERBLAD Emrik | 2006 |
SWE WFF Örebro
|
R | 21 | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MF19 MALMO 3 MF19 Malmö (SWE) |
SWE | --- | inscribed |
1 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MF19 MALMO 2 MF19 Malmö (SWE) |
SWE | --- | inscribed |
1 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MF19 MALMO MF19 Malmö (SWE) |
SWE | --- | inscribed |
1 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |