display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MUHRER Viktoria | 2010 |
GER SFCL Lund
|
R | --- | inscribed | ||
GONZALEZ Alicia | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
HEDVALL Zelda | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
MALMBORG Johanna | 2010 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
VINQVIST Lova | 2009 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed |
5 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | MELANDER Ylvali | SWE | LUGI Lund |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic |
---|
0 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | MELANDER Ylvali | SWE | LUGI Lund |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Masters U15 Women's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARDING Alma | 2006 |
SWE AFiL Lund
|
R | --- | inscribed | ||
LINDHOLM Ingrid | 2006 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | --- | inscribed | ||
ULLTJÄRN Louise | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
MÅNSBY SCHMIDT Emma | 2005 |
SWE LUGI Lund
|
L | --- | inscribed | ||
WESTMAN Elda | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed |
5 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | MELANDER Ylvali | SWE | LUGI Lund |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2021 | Masters U17 Women's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Masters U17 Women's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLOMQVIST Isaac | 2010 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | inscribed | ||
HELLNER WALLÉN Wilhelm | 2010 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | inscribed | ||
PERSSON Måns | 2009 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | inscribed | ||
VANG Cato | 2010 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | MELANDER Ylvali | SWE | LUGI Lund |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MARTINEZ Viktor | 2007 |
SWE FKC Karlskrona
|
R | --- | inscribed | ||
BRANDBERG Nils | 2008 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | --- | inscribed | ||
LONNERT Tor | 2007 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
WENNBERG Casper | 2008 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
ZIMMERMAN Filip | 2008 |
SWE WFF Örebro
|
L | --- | inscribed |
5 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | MELANDER Ylvali | SWE | LUGI Lund |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Masters U15 Men's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ASK Elias | 2006 |
SWE AFiL Lund
|
R | --- | inscribed | ||
HALVARSSON Ludvig | 2006 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | --- | inscribed | ||
ELG Elwin | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
PALMSTIERNA Hugo | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
SÖNNERGREN Simon | 2005 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
PERSSON TÖRN Caspian | 2005 |
SWE YFK Ystad
|
R | --- | inscribed |
6 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
D | MELANDER Ylvali | SWE | LUGI Lund |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2021 | Masters U17 Men's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LUGI LUND LUGI Lund (SWE) |
SWE | --- | inscribed | ||||
MF19 MALMO 3 MF19 Malmö (SWE) |
VINQVIST Lova (2009 R) MALMBORG Johanna (2010 R) |
SWE | --- | inscribed | |||
YFK YSTAD YFK Ystad (SWE) |
- | --- | έχει ακυρωθεί |
2 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MF19 MALMO MF19 Malmö (SWE) |
WESTMAN Elda (2006 R) | SWE | --- | inscribed | |||
MF19 MALMO 2 MF19 Malmö (SWE) |
SÖNNERGREN Simon (2005 R) WENNBERG Casper (2008 R) LONNERT Tor (2007 R) |
SWE | --- | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |