display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEINRICH Svenja | 2008 |
GER FC Hardheim-Höpfingen
|
L | --- | inscribed | ||
MOHR Darin | 2008 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed | ||
GLEICH Lina | 2009 |
GER Rastatter TV
|
R | --- | inscribed | ||
SCHNEPF Emma | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
HUBERICH Lisa | 2008 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMIDTKE Sophia | 2008 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | inscribed | ||
OBERTHÜR Emma | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
SCHABACKER Hanna | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
WALDMANN Victoria | 2008 |
GER TV Augsburg
|
R | --- | inscribed | ||
BISCHOFF Emma | 2008 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed |
10 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SHA Chuyi | 2007 |
GER Eintracht Frankfurt
|
L | --- | inscribed | ||
HEINRICH Svenja | 2008 |
GER FC Hardheim-Höpfingen
|
L | --- | inscribed | ||
FRICKE Fiona | 2007 |
GER Eintracht Frankfurt
|
R | --- | inscribed | ||
STEFFENS Eva | 2006 |
GER CEB Biel/Bienne, Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed | ||
BUHL Gesa | 2006 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
HUBERICH Lisa | 2008 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
KALTENBACH Philine | 2006 |
GER SV Waldkirch
|
L | --- | inscribed | ||
MASINDE Malaika | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
OBERTHÜR Emma | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
SCHABACKER Hanna | 2008 |
GER TSG Friesenheim
|
R | --- | inscribed | ||
WALDMANN Victoria | 2008 |
GER TV Augsburg
|
R | --- | inscribed | ||
BISCHOFF Emma | 2008 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
FRANKE Lena Inken | 2006 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
PALADINI Giuliana | 2007 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed |
14 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LÄßKER Alicia | 2004 |
GER TG Münster
|
R | --- | inscribed | ||
SCHEERER Romy | 2006 |
GER FC Immendingen
|
R | 6 | inscribed | ||
ZWICKER Isabella | 2005 |
GER FC Konstanz, FSF Fechtschule Starzynski Flawil
|
R | 1 | inscribed | ||
STEFFENS Eva | 2006 |
GER CEB Biel/Bienne, Heidelberger FC/TSG R.
|
R | --- | inscribed | ||
KALTENBACH Philine | 2006 |
GER SV Waldkirch
|
L | 2 | inscribed | ||
LÄMMLER Charis | 2005 |
GER TG Schwenningen
|
R | --- | inscribed | ||
FRANKE Lena Inken | 2006 |
GER TV Haueneberstein
|
R | 3 | inscribed | ||
PALADINI Giuliana | 2007 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
LOGHIN Athenna | 2005 |
ROU Rastatter TV
|
R | 4 | inscribed | ||
PFAADT Katharina | - | GER | R | --- | έχει ακυρωθεί | ||
LOGHIN Andreea | - | ROU Rastatter TV | R | 5 | έχει ακυρωθεί |
9 εγγραφές , 0 pending, 2 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2020 | Südbadische Rangliste U15 Women's Epee | Südbadischer Fechterbund e.V. |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUMMEL Rudy | 2008 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | inscribed | ||
HUNZINGER Maximilian | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
WEDDINGFELD Hauke | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
DENG Levi | 2008 |
GER Eintracht Frankfurt
|
R | --- | inscribed | ||
ZWICKER Theodor | 2008 |
GER FC Konstanz, FSF Fechtschule Starzynski Flawil
|
R | --- | inscribed | ||
GIANNOLO Valerio | 2008 |
GER Frankfurter TV
|
R | --- | inscribed | ||
FRANZ Sonnwin Huidi | 2009 |
GER Rastatter TV
|
R | --- | inscribed | ||
KÖR Kian | 2008 |
GER Rastatter TV
|
R | --- | inscribed | ||
SEIDLER Andreas | 2008 |
GER Rastatter TV
|
R | --- | inscribed | ||
SIBIKOWSKI Nikita | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
IDLER Lucas | 2008 |
GER SV Böblingen
|
L | --- | inscribed | ||
HENTSCHEL Sebastian | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
PATZ Valentin | 2008 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
GOEDEJOHANN Anselm Maria | 2008 |
GER TSV Bayer 04 Leverkusen
|
R | --- | inscribed | ||
FRANKE Jan Einar | 2009 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
GABEL Moritz | 2008 |
GER TV Lahr
|
R | --- | inscribed | ||
DIANGAMO David | 2008 |
ZAM SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
EBERHARDT Felix Henry | - | GER Rastatter TV | R | --- | έχει ακυρωθεί |
17 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REN Ruiyang | 2006 |
CHN TG Schwenningen
|
R | --- | inscribed | ||
STRAUB Max | 2006 |
GER ATSV Saarbrücken
|
R | --- | inscribed | ||
DENG Levi | 2008 |
GER Eintracht Frankfurt
|
R | --- | inscribed | ||
HEUBERGER Marwin | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | inscribed | ||
ZWICKER Theodor | 2008 |
GER FC Konstanz, FSF Fechtschule Starzynski Flawil
|
R | --- | inscribed | ||
GIANNOLO Valerio | 2008 |
GER Frankfurter TV
|
R | --- | inscribed | ||
DOLL Noah | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
FRANZ Wilfried Ruizhi | 2006 |
GER Rastatter TV
|
R | --- | inscribed | ||
MENDE Samuel | 2006 |
GER Rastatter TV
|
R | --- | inscribed | ||
HENTSCHEL Sebastian | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
PATZ Valentin | 2008 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
PFAADT Sebastian | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMIEDER Maxim | 2006 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
SPRINGER Simon | 2006 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
ERDMENGER Jonas | 2006 |
GER TG Schwenningen
|
L | --- | inscribed | ||
KLINGLER Lennart | 2007 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
WITTKE Marlon | 2007 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
COLLING Herve | 2007 |
LUX SC Parcival Leuven, CE Luxembourg
|
R | --- | inscribed | ||
CHERUBINI Niccolo | 2007 |
SUI FCZN Zürich, CS Giuseppe Delfino Ivrea
|
R | --- | inscribed | ||
MIKES Julian | - | GER Eintracht Frankfurt | R | --- | έχει ακυρωθεί | ||
KRATZER Benedict | - | GER Rastatter TV | L | --- | έχει ακυρωθεί |
19 εγγραφές , 0 pending, 2 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STRAUB Max | 2006 |
GER ATSV Saarbrücken
|
R | --- | inscribed | ||
HEUBERGER Marwin | 2006 |
GER Heidenheimer SB
|
R | 3 | inscribed | ||
FREMMER Artur | 2005 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
RUPPENTHAL Julius | 2005 |
GER Heidelberger FC/TSG R.
|
R | 2 | inscribed | ||
SCHAPER Wim | 2004 |
GER
|
R | 8 | inscribed | ||
SPRINGER Simon | 2006 |
GER SV Waldkirch
|
R | 4 | inscribed | ||
STIHL Felix | 2005 |
GER
|
R | 1 | inscribed | ||
WEIGEL Maximilian | 2005 |
GER SV Waldkirch
|
L | 6 | inscribed | ||
ENGL Fabian | 2005 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
FRANKE Tim Ole | 2004 |
GER TV Haueneberstein
|
R | 7 | inscribed | ||
JANSON Moritz | 2005 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
KLINGLER Lennart | 2007 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
WITTKE Marlon | 2007 |
GER TV Haueneberstein
|
R | --- | inscribed | ||
COLLING Herve | 2007 |
LUX SC Parcival Leuven, CE Luxembourg
|
R | --- | inscribed |
14 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2020 | Südbadische Rangliste U15 Men's Epee | Südbadischer Fechterbund e.V. |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HENTSCHEL Dominik | 2012 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
HUBERICH Nina Charlotte | 2012 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
HUNZINGER Lisamarie | 2012 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
JÄGER Marc | 2012 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MASINDE Mila | 2010 |
GER SV Waldkirch
|
R | --- | inscribed | ||
PFLUGFELDER Nike | 2010 |
GER SV Waldkirch
|
L | --- | inscribed | ||
ZWICKER Annemarie | 2010 |
GER FSF Fechtschule Starzynski Flawil, FC Konstanz
|
R | --- | inscribed | ||
BOLLENDORF Tim | 2010 |
GER SV Böblingen
|
R | --- | inscribed | ||
FAILENSCHMID Moritz | 2010 |
GER SV Böblingen
|
R | --- | inscribed | ||
HIKEL Benjamin Lukas | 2010 |
GER SV Böblingen
|
R | --- | inscribed |
6 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÜHNER Holger | GER | SV Böblingen | ||
FRANZ Siegfried | GER | Rastatter TV | |||
JUNG Susanne | GER | Rastatter TV | |||
LOGHIN Athenna | ROU | Rastatter TV | |||
SCHAPER Wim | GER | SV Waldkirch | |||
STIHL Judith | GER | SV Waldkirch | |||
VOLK Rainer | GER | Rastatter TV | |||
WEIGEL Maximilian | GER | SV Waldkirch | |||
ZIMMERMANN Lucas | GER | SV Waldkirch |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
STRAUB Leon | GER | προπονητής | ATSV Saarbrücken | ||
GIANNOLO Nadine | GER | προπονητής | Frankfurter TV | ||
STEFFENS Werner | GER | parents | Heidelberger FC/TSG R. | ||
HUBERICH Jochem | GER | competition management | SV Waldkirch | ||
KALTENBACH Andreas | GER | Organizing committee | SV Waldkirch | ||
LANGENBACHER Andy | GER | προπονητής | SV Waldkirch | ||
RUPPENTHAL Jörg | GER | προπονητής | SV Waldkirch | ||
ALLES Renate | GER | προπονητής | TSG Friesenheim | ||
RIEBLINGER Fabian | GER | προπονητής | TV Augsburg | ||
GABEL Jürgen | GER | προπονητής | TV Lahr |