display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | --- | inscribed | ||
PALLASVESA Inka | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | --- | inscribed | ||
VEHVILÄINEN Vilma | 2004 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
WALL Loreley Thais | 2005 |
GER Fechtergilde Südholstein
|
R | --- | inscribed | ||
WRAGE Emilie | 2004 |
GER Fechtergilde Südholstein
|
R | --- | inscribed | ||
FATULLAYEVA Leila | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
KLOSTER Chiara | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
NUKSA Armina | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
--- | inscribed | |||
SMØRAAS Louise | 2003 |
NOR Bergens FK
|
R | --- | inscribed | ||
TENGESDAL Vilde | 2004 |
NOR Bergens FK
|
R | --- | inscribed | ||
WEN Jiayi | 2004 |
NOR Bergens FK
|
R | --- | inscribed | ||
ATTELLESEY Inaas | 2005 |
SWE
|
R | --- | inscribed | ||
DARWÉN Tekla | 2003 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | inscribed | ||
EKMAN Ingrid | 2003 |
SWE
|
R | --- | inscribed | ||
FREDÉN Anna | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
KRANSFORS Filippa | 2003 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | --- | inscribed | ||
KROON Linnea | 2003 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
MAANINKA Moa | 2004 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | --- | inscribed | ||
MUMM Alice | 2003 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
SCHULTZ Stina | 2004 |
SWE FKA Trollhättan
|
R | --- | inscribed | ||
SENNERLIN HOLM Engla | 2004 |
SWE FKC Karlskrona
|
R | --- | inscribed | ||
ULLTJÄRN Louise | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
WESTMAN Elda | 2006 |
SWE MF19 Malmö
|
R | --- | inscribed | ||
MANN Beatrix | - | SWE | R | --- | έχει ακυρωθεί |
23 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
official | FLODSTRÖM Göran | SWE | Svenska Fäktförbundet |
2019 | Danske Udtagelses Pointlister U17 Women's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2019 | Arvokilpailuranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | EFC (unofficial) U17 Women's Epee | European Fencing Confederation |
2020 | Kansallinen ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Nationell Ranking U17 Women's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | EFC (unofficial) U17 Women's Epee | European Fencing Confederation |
2019 | Nationell Ranking U17 Women's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2019 | EFC (unofficial) U17 Women's Epee | European Fencing Confederation |
2019 | Norges Rankinglister U17 Women's Epee | Norges Fekteforbund |
2019 | Kansallinen ranking U17 Women's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SWEDEN |
SENNERLIN HOLM Engla (2004 R) MAANINKA Moa (2004 R) ULLTJÄRN Louise (2006 R) MUMM Alice (2003 R) |
SWE | --- | inscribed | |||
SWEDEN 2 |
ATTELLESEY Inaas (2005 R) FREDÉN Anna (2004 R) SCHULTZ Stina (2004 R) |
SWE | --- | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
official | FLODSTRÖM Göran | SWE | Svenska Fäktförbundet |
2020 | EFC (unofficial) U17 Women's Epee | European Fencing Confederation |
2021 | EFC (unofficial) U17 Women's Epee | European Fencing Confederation |
2019 | EFC (unofficial) U17 Women's Epee | European Fencing Confederation |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AFANASSIEV Nikita | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
LEHTINEN Kasper | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
RANTANEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | inscribed | ||
TUOMINEN Joona | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
--- | inscribed | |||
BÜLAU Matthew | 2005 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | inscribed | ||
RITZ Janik | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
R | --- | inscribed | ||
SCHENKENGEL Benedict | 2004 |
GER Heidenheimer SB
|
L | --- | inscribed | ||
WALL Arsenij Cornelius | 2003 |
GER Fechtergilde Südholstein
|
R | --- | inscribed | ||
BAKKE Alexander | 2003 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
BURUM-AUENSEN Alexander | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
DRAUGEDALEN Elias | 2003 |
NOR Nøtterøy FK
|
R | --- | inscribed | ||
DRAUGEDALEN Emil | 2005 |
NOR Nøtterøy FK
|
L | --- | inscribed | ||
EIKANGER Olav | 2003 |
NOR Bergens FK
|
R | --- | inscribed | ||
GÖTHLIN Gustav | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
GRINNEN Benjamin | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
--- | inscribed | |||
HEIBERG Kasper Mathisen | 2004 |
NOR Nøtterøy FK
|
R | --- | inscribed | ||
HOFF Erik | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
L | --- | inscribed | ||
HOLMEN Franz Philip Pap | 2006 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
IRGENS-JENSEN Eirik | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
KARLSEN Henning | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
KRASIKOVAS Emilis | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
MALVIK Aleksander | 2005 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
NORDTVEIT Didrik | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
L | --- | inscribed | ||
SOERUM Inge | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
WALLE Henrik Christopher | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
ASK Theo | 2004 |
SWE AFiL Lund
|
R | --- | inscribed | ||
BECKEMAN Erik | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
BRANDBERG Hugo | 2005 |
SWE KF99 Kungsbacka
|
R | --- | inscribed | ||
ENGSTRAND Theodor | 2003 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | inscribed | ||
FAGERSTEDT Jakob | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
FRIDH Simon | 2003 |
SWE FKC Karlskrona
|
L | --- | inscribed | ||
HJORTSMARKER Knut | 2005 |
SWE LFK Linköping
|
R | --- | inscribed | ||
HULT Isac | 2004 |
SWE GoFK Visby
|
R | --- | inscribed | ||
ISLAS FLYGARE Lucas | 2004 |
SWE UF Uppsala
|
R | --- | inscribed | ||
KELLY Christopher | 2003 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
KUTTI David | 2003 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | inscribed | ||
MANCEWICZ Mikolaj | 2003 |
SWE
|
R | --- | inscribed | ||
PALMQVIST Elias | 2003 |
SWE AFiL Lund
|
R | --- | inscribed | ||
PERSSON TÖRN Caspian | 2005 |
SWE YFK Ystad
|
R | --- | inscribed | ||
POURMAND Nima | 2004 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | inscribed | ||
STÅHL Gösta | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
TUNKLEV Edmund | 2003 |
SWE ARA Helsingborg
|
R | --- | inscribed | ||
ULLTJÄRN Julius | 2004 |
SWE
|
R | --- | inscribed | ||
WIBERG Carl | 2004 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
WIK Hugo | 2003 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | inscribed | ||
SEIKO Pontus | - | SWE WFF Örebro | R | --- | έχει ακυρωθεί |
48 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
αθλητής | ομοσπονδία | lic | N | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOUMEDIENNE Sami | 2005 | SWE LöFK Lidingö | R | SWE | 44 | |||
FORSMAN Emil | 2005 | SWE FKC Karlskrona | L | SWE | 15 | |||
SIMONSSON Erik | 2004 | SWE LUGI Lund | R | SWE | 47 |
0 preinscriptions
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
official | FLODSTRÖM Göran | SWE | Svenska Fäktförbundet |
2019 | Danske Udtagelses Pointlister U17 Men's Epee | Dansk Fægte-Forbund |
2019 | Arvokilpailuranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | EFC (unofficial) U17 Men's Epee | European Fencing Confederation |
2020 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2020 | Nationell Ranking U17 Men's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2021 | EFC (unofficial) U17 Men's Epee | European Fencing Confederation |
2019 | Nationell Ranking U17 Men's Epee | Svenska Fäktförbundet |
2019 | EFC (unofficial) U17 Men's Epee | European Fencing Confederation |
2019 | Norges Rankinglister U17 Men's Epee | Norges Fekteforbund |
2019 | Kansallinen ranking U17 Men's Epee | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SWEDEN |
MANCEWICZ Mikolaj (2003 R) KELLY Christopher (2003 R) KUTTI David (2003 R) FRIDH Simon (2003 L) |
SWE | --- | inscribed | |||
SWEDEN 2 |
STÅHL Gösta (2004 R) ISLAS FLYGARE Lucas (2004 R) WIBERG Carl (2004 R) FAGERSTEDT Jakob (2004 R) |
SWE | --- | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
official | FLODSTRÖM Göran | SWE | Svenska Fäktförbundet |
2020 | EFC (unofficial) U17 Men's Epee | European Fencing Confederation |
2021 | EFC (unofficial) U17 Men's Epee | European Fencing Confederation |
2019 | EFC (unofficial) U17 Men's Epee | European Fencing Confederation |