display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HARTMANN Pia | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
RAESE Liz | 2009 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
REHDA Lene | 2009 |
GER FG Schwerin
|
R | 1 | inscribed |
3 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
GAWRISCH Dieter | GER | SV Lok Pritzwalk | |||
KANNENBERG Mia | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. | |||
KHACHATRYAN Armen | GER | FC Greifswald | |||
CN | KHACHATRYAN Harutyun | GER | FC Greifswald |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U10 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Ostsee Pokal U11 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
2019 | Ostsee Pokal U11 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AMADOR Isabel Ruiz | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
SCHMIDT Charlotte | 2007 |
GER SVA Oranienburg
|
R | --- | inscribed | ||
ARUTIUNIAN Meri | 2008 |
UKR FC Greifswald
|
R | 1.1 | inscribed | ||
GROSS Taamke | - | GER | R | --- | έχει ακυρωθεί |
3 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
GAWRISCH Dieter | GER | SV Lok Pritzwalk | |||
KANNENBERG Mia | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. | |||
KHACHATRYAN Armen | GER | FC Greifswald | |||
CN | KHACHATRYAN Harutyun | GER | FC Greifswald |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U11 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U12 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Ostsee Pokal U13 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
2019 | Ostsee Pokal U13 Women's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARNDT Paul | 2009 |
GER FG Schwerin
|
R | 6 | inscribed | ||
EYMER Moritz | 2009 |
GER FG Schwerin
|
R | 1 | inscribed | ||
WALENTIN Ole | 2009 |
GER FC Greifswald
|
L | 4 | inscribed | ||
KIRSCHSTEIN Aaron | - | GER PSV Rostock | R | --- | έχει ακυρωθεί |
3 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
GAWRISCH Dieter | GER | SV Lok Pritzwalk | |||
KANNENBERG Mia | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. | |||
KHACHATRYAN Armen | GER | FC Greifswald | |||
CN | KHACHATRYAN Harutyun | GER | FC Greifswald |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U10 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Ostsee Pokal U11 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
2019 | Ostsee Pokal U11 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KAVALERCHYK Samuel | 2007 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
KOHNERT Tristan | 2008 |
GER FG Schwerin
|
R | 1.6 | inscribed | ||
KOLB Conrad | 2008 |
GER SC Berlin
|
L | --- | inscribed | ||
LUFT Vincent | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
LUND Claus | 2007 |
GER Næstved FK
|
L | --- | inscribed | ||
MEYER Max | 2008 |
GER
|
R | --- | inscribed | ||
PHILIPPS Matti | 2008 |
GER FC Greifswald
|
R | 1.3 | inscribed | ||
RANCK Christoffer | 2007 |
GER Walddörfer SV
|
L | --- | inscribed | ||
RÄTHEL Werner | 2008 |
GER FC Greifswald
|
L | 1.1 | inscribed | ||
RAUCH Konstantin | 2008 |
GER
|
R | 1.9 | inscribed | ||
SASS Jan Lucas | 2007 |
GER FG Schwerin
|
R | 1.1 | inscribed | ||
ZASTROW Tino | 2008 |
GER
|
R | 1.4 | inscribed | ||
BEU Flynn Jonathan | - | GER FC Lütjensee | R | --- | έχει ακυρωθεί | ||
BOLLMEYER Moritz | - | GER PSV Rostock | R | --- | έχει ακυρωθεί | ||
WEIDE Timo Caspar | - | GER FC Lütjensee | R | --- | έχει ακυρωθεί |
12 εγγραφές , 0 pending, 3 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
GAWRISCH Dieter | GER | SV Lok Pritzwalk | |||
KANNENBERG Mia | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. | |||
KHACHATRYAN Armen | GER | FC Greifswald | |||
CN | KHACHATRYAN Harutyun | GER | FC Greifswald |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U11 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U12 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Ostsee Pokal U13 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
2019 | Ostsee Pokal U13 Men's Ξίφος Ασκήσεως | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SV LOK PRITZWALK SV Lok Pritzwalk (GER) |
GER | --- | inscribed |
1 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SKELTE Kemi Maret | 2009 |
GER PSV Rostock
|
R | 1 | inscribed | ||
ZEB Sana | - | DEN Taastrup FK | R | --- | έχει ακυρωθεί |
1 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
ENDLICHER Erik | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Ostsee Pokal U11 Women's Sabre | Tournament Series |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U10 Women's Sabre | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2019 | Ostsee Pokal U11 Women's Sabre | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEYER Letje | 2007 |
GER PSV Rostock
|
R | --- | inscribed | ||
RADLOFF Isabella | 2007 |
GER PSV Rostock
|
R | --- | inscribed | ||
SKLIAROVA Vera | 2008 |
GER PSV Rostock
|
R | --- | inscribed | ||
SPRINDT Alina Marie | 2008 |
GER PSV Rostock
|
R | --- | inscribed |
4 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
ENDLICHER Erik | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Ostsee Pokal U13 Women's Sabre | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUBE Ben Niclas | 2009 |
GER PSV Rostock
|
L | --- | inscribed | ||
KIRSCHSTEIN Aaron | 2009 |
GER PSV Rostock
|
R | 1 | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
ENDLICHER Erik | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U10 Men's Sabre | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Ostsee Pokal U11 Men's Sabre | Tournament Series |
2019 | Ostsee Pokal U11 Men's Sabre | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEU Flynn Jonathan | 2007 |
GER FC Lütjensee
|
R | --- | inscribed | ||
BOLLMEYER Moritz | 2007 |
GER PSV Rostock
|
R | 1.3 | inscribed | ||
HAUER Matteo | 2007 |
GER PSV Rostock
|
R | --- | inscribed | ||
KIRSCHSTEIN Leander | 2007 |
GER PSV Rostock
|
R | 1.2 | inscribed | ||
KOWITZ Niklas Erik | 2008 |
GER PSV Rostock
|
L | 1.1 | inscribed | ||
MEYER SANCHEZ Julian | 2008 |
GER
|
R | 1.2 | inscribed | ||
WEIDE Timo Caspar | 2008 |
GER FC Lütjensee
|
R | --- | inscribed | ||
WULFF Oliver | - | DEN Taastrup FK | L | --- | έχει ακυρωθεί | ||
KOUSKSI Kalle | - | GER | R | --- | έχει ακυρωθεί |
7 εγγραφές , 0 pending, 2 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
ENDLICHER Erik | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Ostsee Pokal U13 Men's Sabre | Tournament Series |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U11 Men's Sabre | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2018 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste U12 Men's Sabre | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2019 | Ostsee Pokal U13 Women's Sabre | Tournament Series |
2019 | Ostsee Pokal U13 Men's Sabre | Tournament Series |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic |
---|
0 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
ENDLICHER Erik | GER | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |