display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FATULLAYEVA Leila | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
SELINGER Mie | 2006 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
TALLIS Claribella | 2006 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed |
3 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Norges Rankinglister U15 Women's Epee | Norges Fekteforbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VESTERS Famke | 2002 |
NOR Kristiansund FK
|
--- | inscribed | |||
FATULLAYEVA Leila | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
NUKSA Armina | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
--- | inscribed |
3 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Norges Rankinglister U17 Women's Epee | Norges Fekteforbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VESTERS Famke | 2002 |
NOR Kristiansund FK
|
--- | inscribed | |||
FATULLAYEVA Leila | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
FRIVIK Mia | 2000 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
FRIVIK Victoria | 2000 |
NOR Njård Fekting
|
L | --- | inscribed | ||
NUKSA Armina | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
--- | inscribed | |||
MALVIK Katherina | 2000 |
NOR Titan Fekteklubb
|
R | --- | inscribed |
6 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Norges Rankinglister U20 Women's Epee | Norges Fekteforbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SELINGER Mie | 2006 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
TALLIS Claribella | 2006 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed |
2 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DE VITA Gianmaria | 2006 |
ITA Acc. Scherma Marchesa Torino
|
R | --- | inscribed | ||
FALKGÅRD Hans | 2005 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
HAGEN Viktor Jarl Breivik | 2006 |
NOR Bygdø FK
|
L | --- | inscribed | ||
HOFF Erik | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
L | --- | inscribed | ||
HOLMEN Franz Philip Pap | 2006 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
SOERUM Inge | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
HEGGEMSNES SIMONSEN Anders | 2006 |
NOR Njård Fekting
|
--- | inscribed | |||
MOE LUMB Tristan | 2005 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
WALLE Henrik Christopher | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
FURENES Filip | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
JOHNSEN Eirik | 2006 |
NOR
|
R | --- | inscribed | ||
KRASIKOVAS Emilis | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
NORDTVEIT Didrik | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
L | --- | inscribed | ||
MALVIK Aleksander | 2005 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
GRINNEN Benjamin | - | NOR Njård Fekting | --- | έχει ακυρωθεί |
14 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Norges Rankinglister U15 Men's Epee | Norges Fekteforbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKKE Alexander | 2003 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
EIKANGER Olav | 2003 |
NOR Bergens FK
|
R | --- | inscribed | ||
KARLSEN Henning | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
STORMARK Christoffer | 2002 |
NOR Bergens FK
|
L | --- | inscribed | ||
HOFF Erik | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
L | --- | inscribed | ||
SOERUM Inge | 2004 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
BROBAKKEN Marcus Vokes | 2002 |
NOR Njård Fekting
|
L | --- | inscribed | ||
BURUM-AUENSEN Alexander | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
GÖTHLIN Gustav | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
GRINNEN Benjamin | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
--- | inscribed | |||
OLKVAM Ole Magnus | 2002 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
WALLE Henrik Christopher | 2004 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
FLO Andreas | 2002 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
FURENES Filip | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
KRASIKOVAS Emilis | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
NORDTVEIT Didrik | 2005 |
NOR Stavanger FK
|
L | --- | inscribed | ||
SKOGERBOE Andreas | 2003 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
MALVIK Aleksander | 2005 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed |
18 εγγραφές , 0 pending, 0 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Norges Rankinglister U17 Men's Epee | Norges Fekteforbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAKKE Alexander | 2003 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
EIKANGER Olav | 2003 |
NOR Bergens FK
|
R | --- | inscribed | ||
KARLSEN Henning | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
STORMARK Christoffer | 2002 |
NOR Bergens FK
|
L | --- | inscribed | ||
AALRUD Nicklas Ekhold | 2002 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
BROBAKKEN Marcus Vokes | 2002 |
NOR Njård Fekting
|
L | --- | inscribed | ||
BURUM-AUENSEN Alexander | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
DAHLBO Benjamin | 2001 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
GÖTHLIN Gustav | 2003 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
OLKVAM Ole Magnus | 2002 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
WESTGAARD Morten Isaksen | 2001 |
NOR Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
FLO Andreas | 2002 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
SKOGERBOE Andreas | 2003 |
NOR Stavanger FK
|
R | --- | inscribed | ||
FALCK Jens Aleksander Young-In | - | NOR Njård Fekting | --- | έχει ακυρωθεί |
13 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |
2018 | Norges Rankinglister U20 Men's Epee | Norges Fekteforbund |
display-list
αθλητής / team | seeding | state | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FATULLAYEV Vahab | 2008 |
AZE Njård Fekting
|
R | --- | inscribed | ||
DE VITA Gianmaria | 2006 |
ITA Acc. Scherma Marchesa Torino
|
R | --- | inscribed | ||
FALL David | 2006 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
FOSSUM Alexander Allport | 2008 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
HAGEN Henrik | 2007 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
HAGEN Viktor Jarl Breivik | 2006 |
NOR Bygdø FK
|
L | --- | inscribed | ||
HOLMEN Franz Philip Pap | 2006 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
SOLVIKAAS Kristoffer Mikael | 2008 |
NOR Bygdø FK
|
R | --- | inscribed | ||
VIK Martin Aleksander | 2007 |
NOR Njård Fekting
|
L | --- | inscribed | ||
JOHNSEN Eirik | 2006 |
NOR
|
R | --- | inscribed | ||
HEGGEMSNES SIMONSEN Anders | - | NOR Njård Fekting | --- | έχει ακυρωθεί |
10 εγγραφές , 0 pending, 1 έχει ακυρωθεί
κατηγορία | name | nation | inscribed by | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | CHRISTENSEN Kristian Schønberg | NOR | Bygdø FK | ||
B | KAMINSKI Samuil | EST | Bygdø FK | ||
B | PIASECKI Bartosz | NOR | Bygdø FK | ||
VOKES Ellen Margrete | NOR | Njård Fekting |
name | nation | inscribed by | role |
---|---|---|---|
referees | |||
officials |