Floretti Naiset U14+U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHALLER Cora Elisabeth | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | WEMME Lina Elisabeth | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | ZIEPEL Clarissa | 2003 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | SIBILLA Hannah | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | LIPPOLD Emma | 2003 | F | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
6 | THIERBACH Isabell | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
7 | ROSENSTENGEL Emma | 2004 | F | GER | KSV Weißwasser (GER) | |||
8 | GRÖBLEHNER Marie | 2003 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
9 | LOHS Lilian | 2004 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
10 | FROMMOLT Emily | 2004 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
11 | ZIEGLER Luise | 2004 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
12 | KARSTENSEN Anouk | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
13 | MENDE Marah | 2004 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
14 | EIF Katja | 2004 | F | GER | FSV Görlitz (GER) | |||
15 | TRÄGER Lilli | 2003 | F | GER | FSV Görlitz (GER) | |||
16 | KÜNANZ Arabelle | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
17 | 1. kierros | WOLF Alina-Sophie | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | ||
18 | 1. kierros | HILDEBRANDT Anna Ottilie | 2004 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | ||
19 | 1. kierros | NOTHHAAS Jasmin | 2003 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | ||
20 | 1. kierros | KRAUSE Eva | 2004 | F | GER | [i] Aktiv Sport Saxonia (GER) |
Floretti Naiset U14+U13 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FECHTCLUB RADEBEUL | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
1 | THIERBACH Isabell | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | SCHALLER Cora Elisabeth | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | SIBILLA Hannah | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | WEMME Lina Elisabeth | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | ZIEPEL Clarissa | 2003 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
2 | LIPPOLD Emma | 2003 | F | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | GRÖBLEHNER Marie | 2003 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | FC LEIPZIG | GER | FC Leipzig (GER) | |||||
3 | MENDE Marah | 2004 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
3 | FROMMOLT Emily | 2004 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
3 | ZIEGLER Luise | 2004 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
4 | ROSENSTENGEL Emma | 2004 | F | GER | KSV Weißwasser (GER) | |||
4 | TRÄGER Lilli | 2003 | F | GER | FSV Görlitz (GER) | |||
4 | EIF Katja | 2004 | F | GER | FSV Görlitz (GER) | |||
5 | FECHTCLUB RADEBEUL 2 | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
5 | WOLF Alina-Sophie | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | KÜNANZ Arabelle | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | KARSTENSEN Anouk | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
6 | CHEMNITZER PSV | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||||
6 | HILDEBRANDT Anna Ottilie | 2004 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
6 | LOHS Lilian | 2004 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
6 | NOTHHAAS Jasmin | 2003 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) |
Floretti Naiset U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WEGENER Marike | 1993 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
2 | STERZIK Linda | 2000 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | KELLER Emilia | 2001 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | WENZKE Tina | 1999 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
5 | BADER Elisa | 1996 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
6 | HERZIG Sina | 1999 | F | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
7 | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
8 | LINDNER Isabella | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
9 | 1. kierros | BIEDERMANN Lilly | 1999 | F | GER | SFV Oschatz (GER) | ||
10 | 1. kierros | SCHILLING Verena | 1999 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) |
Floretti Naiset U20 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Naiset Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WEGENER Marike | 1993 | F | GER | FC Leipzig (GER) | |||
2 | STERZIK Linda | 2000 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | KELLER Emilia | 2001 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | WENZKE Tina | 1999 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
5 | BADER Elisa | 1996 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
6 | HERZIG Sina | 1999 | F | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
7 | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
8 | LINDNER Isabella | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
9 | 1. kierros | BIEDERMANN Lilly | 1999 | F | GER | SFV Oschatz (GER) | ||
10 | 1. kierros | SCHILLING Verena | 1999 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) |
Floretti Naiset Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FECHTCLUB RADEBEUL | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
1 | KELLER Emilia | 2001 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | LINDNER Isabella | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | BADER Elisa | 1996 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
2 | SCHILLING Verena | 1999 | F | GER | Chemnitzer PSV (GER) | |||
2 | BIEDERMANN Lilly | 1999 | F | GER | SFV Oschatz (GER) |
Floretti Miehet U14+U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HÄßLER Arwed | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | WOLF Patrick | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | SCHMITZ-HÜBSCH Gregor | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | MACHETANZ Jasper | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
5 | FAßMANN Moritz | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
6 | GRUND Toni | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
7 | RAITHEL Theo | 2004 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
8 | NOWAK Hannes | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
9 | ENGELMANN Benjamin | 2004 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
10 | NEUMANN Sten | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
11 | MAUKSCH Paul | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
12 | AL HWAIDI ALSALEH Björn Christian Ibrahim | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
13 | EBERT Ferdinand | 2003 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
14 | HANAWA Anthony | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
15 | PRZIKOPP Martin | 2003 | M | GER | SFV Oschatz (GER) | |||
16 | DOYSCHER Vincent | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
17 | 1. kierros | THÄMELT Eric | 2003 | M | GER | Chemnitzer PSV (GER) | ||
18 | 1. kierros | KEMPE Kristof | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | ||
19 | 1. kierros | SCHALLER Tanas | 2004 | M | GER | [i] Aktiv Sport Saxonia (GER) | ||
20 | 1. kierros | SKIRLO Kostja | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) |
Floretti Miehet U14+U13 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FECHTCLUB RADEBEUL | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
1 | WOLF Patrick | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
1 | NOWAK Hannes | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | SCHMITZ-HÜBSCH Gregor | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | FC SCHKEUDITZ | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||||
2 | HÄßLER Arwed | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | RAITHEL Theo | 2004 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | FAßMANN Moritz | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | GRUND Toni | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | DRESDENER FC | GER | Dresdener FC (GER) | |||||
3 | NEUMANN Sten | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | ENGELMANN Benjamin | 2004 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | MACHETANZ Jasper | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
4 | FECHTCLUB RADEBEUL 2 | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
4 | AL HWAIDI ALSALEH Björn Christian Ibrahim | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
4 | KEMPE Kristof | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
4 | DOYSCHER Vincent | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | HANAWA Anthony | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | MAUKSCH Paul | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | SKIRLO Kostja | 2004 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) |
Floretti Miehet U20 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIETSCH Lewis | 1996 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | KÖHLER Joey | 2000 | M | GER | SC Berlin (GER) | |||
3 | LANGHAMMER Tom | 1991 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | MÜLLER Robert | 1996 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
5 | NEUDECK Julius | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
6 | LENK Hendrik Dion | 2002 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
7 | SÄNDIG Jann | 2001 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
8 | KORDT Alexis Yarince | 1999 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
9 | FUCHS Lennart | 1998 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
10 | BERNERT Ramon | 1990 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
11 | RAUSCHENBACH Fritz | 2001 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
12 | BUCHTERKIRCHEN Lutz | 1962 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
13 | KLEIN Carlo | 2001 | M | GER | FC Oelsnitz (GER) | |||
14 | BEHRENDT Sebastian | 1998 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
15 | MATUS Daniel | 1996 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
16 | HAMPO Ole | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
17 | 1. kierros | BIEDERMANN Richard | 1997 | M | GER | SFV Oschatz (GER) | ||
18 | 1. kierros | BROSCHE Tilman | 2002 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | ||
19 | 1. kierros | RITTER Finn | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | ||
20 | 1. kierros | OEHLER Robin | 1981 | M | GER | Chemnitzer PSV (GER) |
Floretti Miehet U20 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura |
---|
Floretti Miehet Senior Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIETSCH Lewis | 1996 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | KÖHLER Joey | 2000 | M | GER | SC Berlin (GER) | |||
3 | LANGHAMMER Tom | 1991 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | MÜLLER Robert | 1996 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
5 | NEUDECK Julius | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
6 | LENK Hendrik Dion | 2002 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
7 | SÄNDIG Jann | 2001 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
8 | KORDT Alexis Yarince | 1999 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
9 | FUCHS Lennart | 1998 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
10 | BERNERT Ramon | 1990 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
11 | RAUSCHENBACH Fritz | 2001 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
12 | BUCHTERKIRCHEN Lutz | 1962 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
13 | KLEIN Carlo | 2001 | M | GER | FC Oelsnitz (GER) | |||
14 | BEHRENDT Sebastian | 1998 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
15 | MATUS Daniel | 1996 | M | GER | FC Leipzig (GER) | |||
16 | HAMPO Ole | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
17 | 1. kierros | BIEDERMANN Richard | 1997 | M | GER | SFV Oschatz (GER) | ||
18 | 1. kierros | BROSCHE Tilman | 2002 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | ||
19 | 1. kierros | RITTER Finn | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | ||
20 | 1. kierros | OEHLER Robin | 1981 | M | GER | Chemnitzer PSV (GER) |
Floretti Miehet Senior Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRESDENER FC | GER | Dresdener FC (GER) | |||||
1 | LENK Hendrik Dion | 2002 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
1 | KÖHLER Joey | 2000 | M | GER | SC Berlin (GER) | |||
1 | NEUDECK Julius | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
1 | KORDT Alexis Yarince | 1999 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
2 | FC SCHKEUDITZ | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||||
2 | MÜLLER Robert | 1996 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | PIETSCH Lewis | 1996 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
2 | LANGHAMMER Tom | 1991 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | BEHRENDT Sebastian | 1998 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | SÄNDIG Jann | 2001 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | FUCHS Lennart | 1998 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
4 | RITTER Finn | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
4 | KLEIN Carlo | 2001 | M | GER | FC Oelsnitz (GER) | |||
4 | HAMPO Ole | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) |
Floretti Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STERZIK Linda | 2000 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
2 | LINDNER Isabella | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | KELLER Emilia | 2001 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | SCHALLER Cora Elisabeth | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
5 | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
6 | GRÖBLEHNER Marie | 2003 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
7 | ZIEPEL Clarissa | 2003 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
8 | BRAXMEIER Lucy | 2000 | F | GER | Medizin Bad Elster (GER) | |||
9 | TOMISCH Anuschka | 2002 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
10 | LIPPOLD Emma | 2003 | F | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
11 | THIERBACH Isabell | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
12 | RIEGER Cara | 2001 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
13 | 1. kierros | WEMME Lina Elisabeth | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) |
Floretti Naiset U17 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FECHTCLUB RADEBEUL | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
1 | KELLER Emilia | 2001 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | LINDNER Isabella | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
1 | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 2002 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | FECHTCLUB RADEBEUL 2 | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
2 | SCHALLER Cora Elisabeth | 2003 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | THIERBACH Isabell | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | WEMME Lina Elisabeth | 2004 | F | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | DRESDENER FC | GER | Dresdener FC (GER) | |||||
3 | RIEGER Cara | 2001 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | STERZIK Linda | 2000 | F | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | TOMISCH Anuschka | 2002 | F | GER | Dresdener FC (GER) |
Floretti Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KÖHLER Joey | 2000 | M | GER | SC Berlin (GER) | |||
2 | MÜLLER Marc | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
3 | SÄNDIG Jann | 2001 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | NEUDECK Julius | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
5 | SCHMITZ-HÜBSCH Gregor | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
6 | HÄßLER Arwed | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
7 | FAßMANN Moritz | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
8 | KLEIN Carlo | 2001 | M | GER | FC Oelsnitz (GER) | |||
9 | NOWAK Hannes | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
10 | LENK Hendrik Dion | 2002 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
11 | BROSCHE Tilman | 2002 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
12 | RAUSCHENBACH Fritz | 2001 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
13 | MACHETANZ Jasper | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
14 | EBERT Ferdinand | 2003 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
15 | HAMPO Ole | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
16 | RITTER Finn | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
17 | 1. kierros | LEIDHOLDT Levin | 2002 | M | GER | Chemnitzer PSV (GER) | ||
18 | 1. kierros | WOLF Patrick | 2003 | M | GER | Dresdener FC (GER) | ||
19 | 1. kierros | BECK Ruben | 2001 | M | GER | Dresdener FC (GER) | ||
20 | 1. kierros | DOYSCHER Vincent | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | ||
21 | 1. kierros | RAITHEL Theo | 2004 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) |
Floretti Miehet U17 Joukkue | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRESDENER FC | GER | Dresdener FC (GER) | |||||
1 | MÜLLER Marc | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
1 | LENK Hendrik Dion | 2002 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
1 | NEUDECK Julius | 2000 | M | GER | Dresdener FC (GER) | |||
1 | KÖHLER Joey | 2000 | M | GER | SC Berlin (GER) | |||
2 | FECHTCLUB RADEBEUL | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||||
2 | BROSCHE Tilman | 2002 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | SCHMITZ-HÜBSCH Gregor | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | DOYSCHER Vincent | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
2 | NOWAK Hannes | 2003 | M | GER | Fechtclub Radebeul (GER) | |||
3 | FC SCHKEUDITZ | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||||
3 | HÄßLER Arwed | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | FAßMANN Moritz | 2003 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | SÄNDIG Jann | 2001 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
3 | RAITHEL Theo | 2004 | M | GER | FC Schkeuditz (GER) | |||
4 | RITTER Finn | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
4 | HAMPO Ole | 2001 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) | |||
4 | EBERT Ferdinand | 2003 | M | GER | TV Markkleeberg (GER) |