Säilä Naiset U10 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRAUDINS Victoria | 2005 | F | GER | Mainzer TV (GER) | |||
2 | HIRSCHFELD Anastasija | 2005 | F | GER | TV Achern FA (GER) | |||
3 | MITNACHT Emma | 2005 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
3 | WEILAND Julia | 2005 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
5 | AHINARA-BEERMANN Xenia | 2005 | F | GER | TV Wetzlar (GER) | |||
6 | MARX Coco Caprice | 2005 | F | GER | TV Wetzlar (GER) |
Säilä Naiset U11 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUSIAN Miriam | 2004 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
2 | LACKMANN Xenia | 2004 | F | GER | TV Achern FA (GER) | |||
3 | SCHOPF Annabelle | 2004 | F | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | |||
3 | NEUMANN Sina | 2004 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
5 | JEDAMZIK Victoria | 2004 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
6 | KEIM Anne | 2004 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
7 | GERT Nicole | 2004 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
8 | HERBON Felice | 2004 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
9 | BREMERICH Lilly | 2004 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
10 | RADMACHER Emilie | 2004 | F | GER | TSV Kenten (GER) | |||
11 | DI GIORGI Jolina | 2004 | F | GER | TSV Kenten (GER) |
Säilä Naiset U12 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOOGSTRA Michelle | 2003 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
2 | SCHYMCZYK Zoe | 2003 | F | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
3 | TROMPETA Luise | 2003 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
3 | HORNAK Alina | 2003 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
5 | SCHNEIDER Annemarie | 2003 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
6 | SCHOCH Sophie | 2003 | F | GER | TV Wetzlar (GER) | |||
7 | GROZEVA Ines | 2003 | F | NED | s.v. P.S.V. Eindhoven (NED) | |||
8 | SCHMITT Amelie | 2003 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
9 | 1. kierros | BREITKREUTZ Tamara | 2003 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | ||
10 | 1. kierros | SEIBOTH Nina | 2003 | F | GER | [i] WMTV Solingen (GER) |
Säilä Naiset U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SENF Carmen | 2002 | F | GER | TV Jahn Oelde (GER) | |||
2 | STEIN Amy | 2002 | F | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
3 | KERSCHBAUM Johanna | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
3 | THEISEN Christin | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
5 | MÄSCHKE Clara | 2002 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
6 | WEILAND Kerstin | 2002 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
7 | FROMME Leonie | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
8 | HAGNER Vivien | 2002 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
9 | SELIMOGLU Sedef | 2002 | F | GER | TSV Kenten (GER) | |||
10 | NEUMANN Lea | 2002 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
11 | BELSNER Melanie | 2002 | F | GER | OFC Bonn (GER) | |||
12 | KAHN Alina | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
13 | HEUBEL Charlotte | 2002 | F | GER | TV Wetzlar (GER) | |||
14 | BLAZIC Chiara | 2002 | F | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
15 | KRESIMON Madalena | 2002 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
16 | WEINAND Alicia | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
17 | 1. kierros | SCHNEIDER Lina Marie | 2002 | F | GER | TSV Kenten (GER) | ||
18 | 1. kierros | BRAUN Nathalie | 2002 | F | GER | TV Jahn Oelde (GER) |
Säilä Naiset U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KURTH Emily | 2001 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
2 | KUHN Shannen | 2001 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
3 | PAPENDICK Sarah | 2001 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
3 | BUITENHUIS Marleen | 2001 | F | NED | s.v. Porthos (NED) | |||
5 | TREFFKORN Celina | 2001 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
6 | ALEFS Sophie Carlotta | 2001 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
7 | HANSEN Sarah | 2001 | F | GER | TV Ratingen (GER) | |||
8 | MEIER Nina | 2001 | F | GER | TV Ratingen (GER) | |||
9 | 1. kierros | SINORADZKI Paula | 2001 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | ||
10 | 1. kierros | THIELE Anna-Norea | 2001 | F | GER | TSV Kenten (GER) |
Säilä Miehet U10 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELZ Jarnu | 2005 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
2 | THOMÉ Louis | 2005 | M | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
3 | CARRARA Enrico | 2005 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
3 | KOCH Janic | 2005 | M | GER | TV Achern FA (GER) | |||
5 | LUCAS Bjarne | 2005 | M | GER | SG Kaarst (GER) | |||
6 | KREMSER Len | 2005 | M | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
7 | TEWES Arian | 2005 | M | GER | TV Ratingen (GER) |
Säilä Miehet U11 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOLZ Mick | 2004 | M | GER | TV Wetzlar (GER) | |||
2 | METHNER Philipp-Bernd | 2004 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
3 | FUNK Andrej | 2004 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
3 | LYDKA Leonhard | 2004 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
5 | STIEBER Grigorij | 2004 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
6 | FUNK Eduard | 2004 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
7 | PROSSÉ Nand | 2004 | M | BEL | K.T.S.C. Catena (BEL) | |||
8 | SCHRAVEN Marvin | 2004 | M | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
9 | HAUSCHILDT Simon | 2004 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
10 | SPILLNER Philipp | 2004 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
11 | KÖRMÖCZI Milan | 2004 | M | HUN | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
12 | HAFERMAAS Jonathan | 2004 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
13 | NEHER Ivan | 2004 | M | HUN | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
14 | KIENAST Max | 2004 | M | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | |||
15 | WOLF Robin | 2004 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
16 | BROMISCH Ben | 2004 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
17 | 1. kierros | THISSEN Mats | 2004 | M | GER | TV Ratingen (GER) | ||
18 | 1. kierros | BUSSMANN Pascal | 2004 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | ||
19 | 1. kierros | WALKENHORST Maximilian | 2004 | M | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | ||
20 | 1. kierros | TEICHNER Tristan Maximilian | 2004 | M | GER | TV Ratingen (GER) | ||
21 | 1. kierros | ROGLER Jakob | 2004 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) |
Säilä Miehet U12 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MEKA Valentin | 2003 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
2 | GRANER Simon | 2003 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
3 | KRÜGER Luca | 2003 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
3 | PIECHA Robert | 2003 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
5 | MÜLLER Max Laurin | 2003 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
6 | VANNIEUWENBORGH Gijs | 2003 | M | BEL | SC Parcival Leuven (BEL) | |||
7 | BELITZ Luke | 2003 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
8 | LERCH Seno Zacharias | 2003 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
9 | BOßERHOFF Ben Julius | 2003 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
10 | ROGLER Moritz | 2003 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
11 | UFERT Justus | 2003 | M | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | |||
12 | ECKSTEIN Marlin | 2003 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
13 | GÖTZ Maximilian | 2003 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
14 | WEBER Jan Martin | 2003 | M | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | |||
15 | ZIEGLER Jonathan | 2003 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
16 | MAIER Yannic | 2003 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) |
Säilä Miehet U13 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HÖLZENBEIN Adrian | 2002 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
2 | KOCHENDÖRFER Ben | 2002 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
3 | ROBER Julian | 2002 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
3 | HAFERMAAS Frederick | 2002 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
5 | WAGNER Jonas | 2002 | M | GER | TV Wetzlar (GER) | |||
6 | BUHR Sören | 2002 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
7 | PFUNDNER Luis | 2002 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | |||
8 | KURVERS Lester | 2002 | M | BEL | Confrerie Gent (BEL) | |||
9 | BIEDLER Markus | 2002 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | |||
10 | SCHWEIGER Maximilian | 2002 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | |||
11 | CONNEMANN Maik | 2002 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
12 | KASCHUB Florian | 2002 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
13 | WEICHERT Luc | 2002 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
14 | GANNS Sebastian | 2002 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
15 | GORNIG Gabriel | 2002 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
16 | PLEITHNER Felix | 2002 | M | GER | SG Kaarst (GER) | |||
17 | 1. kierros | MÜLLERS Julian | 2002 | M | GER | SG Kaarst (GER) |
Säilä Miehet U14 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHMITZ Peter | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
2 | DISLER Julian | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
3 | TOMALIK Tobias | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
3 | WAGNER Pascal | 2001 | M | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
5 | OLSCHANEZKI Devid | 2001 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
6 | PROSSE Mael | 2001 | M | BEL | K.T.S.C. Catena (BEL) | |||
7 | VAN ALPHEN Jonas | 2001 | M | NED | s.v. P.S.V. Eindhoven (NED) | |||
8 | KALTER Felix | 2001 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
9 | SEEFELD Eric Simon | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
10 | EßER Manuel | 2001 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
11 | KLAUS Lukas | 2001 | M | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
12 | BIDO Laurin | 2001 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
13 | HOFMANN Björn | 2001 | M | GER | FC Tauberbischofsheim (GER) | |||
14 | LIERSCH Ferdinand | 2001 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
15 | HILDEBRAND Henning | 2001 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
16 | MÜLLER Jan Ole | 2001 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
17 | 1. kierros | STIEGELMEIER Hannes | 2001 | M | GER | TV Wetzlar (GER) | ||
18 | 1. kierros | SAAM Quint | 2001 | M | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | ||
19 | 1. kierros | LANG Carl Christian | 2001 | M | GER | TV Ratingen (GER) |
Säilä Naiset U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DERKUM Liska | 1998 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
2 | FRÖSE Lisann | 2000 | F | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
3 | TOMALIK Lena | 1999 | F | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
3 | POLENSKE Sofia | 2000 | F | GER | TV Ratingen (GER) | |||
5 | KOCH Lara Katharina | 1998 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
6 | KUHN Carol-Ann | 1999 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
7 | FRICKE Anna | 2000 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
8 | MÄSCHKE Clara | 2002 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
9 | FÖRSTER Evi | 2000 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
10 | KURTH Emily | 2001 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
11 | KUHN Shannen | 2001 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
12 | PHILIPPI Lea | 2000 | F | GER | TV Ratingen (GER) | |||
13 | MEKA Marietta | 1999 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
14 | WAGNER Katharina | 1998 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
15 | LAUX Lea-Carlotta | 1998 | F | GER | FC Lütjensee (GER) | |||
16 | RÜTGERS Lisa | 2000 | F | GER | TV Ratingen (GER) | |||
17 | BORETZKI Nicole | 2000 | F | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
18 | KLAMM Amelie | 2001 | F | GER | TV Jahn Oelde (GER) | |||
19 | LAUSCH Lara | 2000 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
20 | BORETZKI Nadine | 2000 | F | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
21 | SEEFELD Lena Marie | 2000 | F | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
22 | HELLWIG Kay Marie | 1999 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
23 | TREFFKORN Celina | 2001 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
24 | LANGGUTH Rahel | 1999 | F | GER | TV Ratingen (GER) | |||
25 | VON BUCH Inga | 2000 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
26 | STEIN Amy | 2002 | F | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
27 | NEUMANN Lea | 2002 | F | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
28 | THEISEN Christin | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
29 | TALBOT Laura | 2000 | F | NED | SC Amsterdam (NED) | |||
30 | WEILAND Kerstin | 2002 | F | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
31 | ALEFS Sophie Carlotta | 2001 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
32 | KAHN Alina | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
33 | 1. kierros | SCHOPF Laura | 2000 | F | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | ||
34 | 1. kierros | FROMME Leonie | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | ||
35 | 1. kierros | KERSCHBAUM Johanna | 2002 | F | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | ||
36 | 1. kierros | MARX Noa Elaine | 2001 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | ||
37 | 1. kierros | SINORADZKI Paula | 2001 | F | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) |
Säilä Miehet U17 Henkilökohtainen | history |
---|
ranking | status | erä | name | yob | sukupuoli | Maa | Seura | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUBINSKY Lorenz | 1998 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
2 | HILGER Jakob | 1998 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
3 | BONAH Raoul | 1998 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
3 | SCHMITZ Peter | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
5 | BECHER Pascal | 2000 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
6 | SCHYMCZYK Finn | 1998 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
7 | WÖRSTER Janik | 1999 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
8 | FABIAN André | 1998 | M | GER | TV Jahn Oelde (GER) | |||
9 | NALEWAJA Tim | 2000 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
10 | FICHTENKAMM Philipp | 2000 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
11 | OBDEIJN Bente | 1999 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | |||
12 | PROSSE Mael | 2001 | M | BEL | K.T.S.C. Catena (BEL) | |||
13 | WENNEMAR Bas | 1999 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | |||
14 | BÜCHNER Roman | 1998 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | |||
15 | SEEFELD Eric Simon | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
16 | STARKE Aaron | 1998 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | |||
17 | BILLE Mark | 2000 | M | GER | TV Ratingen (GER) | |||
18 | WAGNER Pascal | 2001 | M | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
19 | MÄSCHKE Niklas | 1999 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | |||
20 | ALBERS Siebo | 2000 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
21 | HAUBROK Elias | 2000 | M | GER | TSV Kenten (GER) | |||
22 | HAUSCHILDT Natan | 1999 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
23 | SCHRÖM Lukas Jan | 2000 | M | GER | [i] WMTV Solingen (GER) | |||
24 | SCHLICHT Julius Wilhelm | 1999 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | |||
25 | TOMALIK Tobias | 2001 | M | GER | Fechtzentrum Solingen (GER) | |||
26 | KEMMLING Finn | 1999 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
27 | FAAS Quinton | 2000 | M | NED | s.v. Surtout (NED) | |||
28 | KALTER Felix | 2001 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
29 | FRANSMAN Tim | 2000 | M | NED | s.v. P.S.V. Eindhoven (NED) | |||
30 | KLAUS Lukas | 2001 | M | GER | TSG Eislingen (GER) | |||
31 | NEKHILI Younes-Guenael | 2000 | M | GER | OFC Bonn (GER) | |||
32 | BUHR Sören | 2002 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | |||
33 | 1. kierros | OLSCHANEZKI Devid | 2001 | M | GER | CTG Koblenz (GER) | ||
34 | 1. kierros | UFERT Erik | 2000 | M | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | ||
35 | 1. kierros | HILDEBRAND Henning | 2001 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | ||
36 | 1. kierros | PLEITHNER Moritz | 1999 | M | GER | SG Kaarst (GER) | ||
37 | 1. kierros | MÜLLERS Julian | 2002 | M | GER | SG Kaarst (GER) | ||
38 | 1. kierros | SCHWEIGER Maximilian | 2002 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | ||
39 | 1. kierros | KRAUß Finn | 1999 | M | GER | TSC Eintr. Dortmund (GER) | ||
40 | 1. kierros | LIERSCH Ferdinand | 2001 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | ||
41 | 1. kierros | GORNIG Gabriel | 2002 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | ||
42 | 1. kierros | KASCHUB Florian | 2002 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | ||
43 | 1. kierros | PFUNDNER Luis | 2002 | M | GER | [i] MMX Fecht Club Pforzheim (GER) | ||
44 | 1. kierros | BIDO Laurin | 2001 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | ||
45 | 1. kierros | SCHULZ Florian | 2000 | M | GER | FSV Mülheim/Ruhr (GER) | ||
46 | 1. kierros | HÖLZENBEIN Adrian | 2002 | M | GER | [i] Königsbacher SC (GER) | ||
47 | 1. kierros | CONNEMANN Maik | 2002 | M | GER | TSV Bayer Dormagen (GER) | ||
48 | 1. kierros | PLEITHNER Felix | 2002 | M | GER | SG Kaarst (GER) |