Back to list

Results

European Circuit
HUN Budapest
January 25, 2020 - January 25, 2020

Sabre Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BATTAI Sugar Katinka 2003 F HUN TFSE (HUN)
2 N KASPIAROVICH Palina 1996 F BLR
3 N KATONA Renata 1994 F HUN Vasas (HUN)
3 N KOCHETOVA Anastasiya 1997 F RUS
5 N KESZEI Kira 2003 F HUN Vasas (HUN)
6 N LASZLO Luca 1994 F HUN UTE (HUN)
7 N KERN Bianka 1999 F HUN Kertvaros (HUN)
8 N ZAHONYI Petra 1997 F HUN Karpati (HUN)
9 N IVANISHCHANKA Hanna 1996 F BLR RCPhES (BLR)
10 N MOSEYKO Alina 1997 F RUS
11 N BLANCO NARVAEZ Maria Angelica 1987 F COL
12 N RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
13 N MIKULIK Julia 1990 F HUN BVSC (HUN)
14 N KLIMOVA Alexandra 1998 F RUS
15 N PREARO Flaminia 1996 F ITA
16 N SETALO Mirella 1995 F HUN BVSC (HUN)
17 N BATHORY Kata 2002 F HUN Vasas (HUN)
18 N PAGANO FUSCO Chiara 1999 F ITA
19 N KELECSENYI Mirabella 1998 F HUN BVSC (HUN)
20 N FONDI Camilla 1994 F ITA SS Lazio Scherma Ariccia (ITA)
21 N ESPINOSA VELOSO Candela Belen 2002 F ARG
22 N POTZ-NAGY Fanni 2001 F HUN BVSC (HUN)
23 N SZUCS Luca 2002 F HUN BVSC (HUN)
24 N ZRALIKOVA Natalie 2003 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
25 N PAPAI Viktoria Zoe 2004 F HUN UTE (HUN)
26 N DOMONKOS Emese 2006 F HUN
27 N GONZALEZ CASTELLANOS Linda Ibeth 1996 F COL
28 N ALDERETE CHAVEZ Ana Maria 2001 F COL
29 N SOOS Dorottya 2002 F HUN Vasas (HUN)
30 N SINIAKOVA Nina 1997 F UKR KIEW (UKR)
31 N SIMON Petronella 2002 F HUN TFSE (HUN)
32 N BUITENHUIS Marleen 2001 F NED s.v. Porthos (NED)
33 N 1st round KOOS Greta 2000 F HUN Karpati (HUN)
34 N 1st round JUHASZ Anna 2003 F HUN BHSE (HUN)
35 N 1st round BATA Edua 2003 F HUN GEAC (HUN)
36 N 1st round PENZES Borbala 1993 F HUN Karpati (HUN)
37 N 1st round LEYVA VANEGAS Maria 2003 F COL
38 N 1st round NAGY Krisztina 1987 F HUN Karpati (HUN)
39 N 1st round TAMASSY Nora 2001 F HUN Vasas (HUN)
40 N 1st round RICE Siobhan 2000 F AUS
41 N 1st round HANZLIKOVA Klara 1989 F CZE CSK Riegel (CZE)
42 N 1st round SVOBODOVA Michaela 2003 F CZE SK Houstka (CZE)
43 N 1st round BRANDT Inga 1981 F GER TSG Bergedorf (GER)
43 N 1st round RUZICSKA Reka 2002 F HUN
45 N 1st round VAN DER LINDE Lisa 1996 F NED Delft Fencing Club (NED)

Sabre Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DECSI Tamas 1982 M HUN Kertvaros (HUN)
2 N URBAN Tamas 2001 M HUN BVSC (HUN)
3 N GEMESI Csanad 1986 M HUN GEAC (HUN)
3 N KISEL Siarhei 1995 M BLR SCAF RB (BLR)
5 N RABB Krisztian 2001 M HUN Vasas (HUN)
6 N PETROVSKIY Oleg 1997 M RUS
7 N PECH Miklos 1996 M HUN MTK (HUN)
8 N PINCHUK Maksim 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
9 N NAGY Martin 1998 M HUN BVSC (HUN)
10 N STEPANOV Mark 1998 M RUS CSKA Moscow (RUS)
11 N NAGY Pal 1985 M HUN Vasas (HUN)
12 N TKACHEV Andrey 1999 M RUS
13 N DAVYDZENKA Anton 1995 M BLR
14 N ILIASZ Nikolasz 1991 M HUN Vasas (HUN)
15 N GEMESI Bence 1989 M HUN GEAC (HUN)
16 N GALGOCZY Tamas 1997 M HUN BVSC (HUN)
17 N NAGY Kristof 2001 M HUN UTE (HUN)
18 N TSELYSHEV Artem 1999 M RUS
19 N GYORGY Lehel 1999 M HUN UTE (HUN)
20 N SILANTYEV Nikita 1989 M USA TSG Kaiserslautern (GER)
21 N FROHLICH Balint 2001 M HUN BVSC (HUN)
22 N SOROKIN Dmitriy 1997 M RUS
23 N KOSSUTH Balint 1996 M HUN UTE (HUN)
24 N HORVATH Gergo 2002 M HUN Vasas (HUN)
25 N PUY Sebestyen 1991 M HUN Vasas (HUN)
26 N KIRPICHOU Kiryl 1998 M BLR SCAF RB (BLR)
27 N KOZMANOVICS Gabor 1999 M HUN UTE (HUN)
28 N KAISER Balazs 2001 M HUN UTE (HUN)
29 N NOVIKAU Artsiom 1996 M BLR
30 N SZANTO Zoltan 2002 M HUN Vasas (HUN)
31 N NOSEDA Szabolcs 2001 M HUN Szigetszentmiklos (HUN)
32 N GEMESI Huba 1996 M HUN GEAC (HUN)
33 N KOTI Lorand 2000 M HUN Karpati (HUN)
34 N KURYLA Pavel 1997 M BLR RCPhES (BLR)
35 N KISHCHENKOV Mikhail 1997 M RUS
36 N HABONY Viktor 1996 M HUN BVSC (HUN)
37 N KOVACS Istvan 1996 M HUN MTK (HUN)
38 N SZABO Marton 2003 M HUN Kertvaros (HUN)
39 N VASKO Andrei 1998 M BLR MSIT (BLR)
40 N HUNYADY Daniel 2003 M HUN Vasas (HUN)
41 N SHAIMARDANAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
42 N PINTER Levente 2002 M HUN Szigetszentmiklos (HUN)
43 N KHOROV Mikhail 1997 M RUS
44 N NOSEDA Norbert 1986 M HUN Szigetszentmiklos (HUN)
45 N FEKETE-KOVACS Mate 2002 M HUN Kertvaros (HUN)
46 N MALGIN Ilia 1999 M RUS
47 N HOWES Nicholas 1998 M GBR
48 N HEPKE Alajos 1997 M HUN MTK (HUN)
49 N BAAKEN Matyas 2001 M HUN KRVSE (HUN)
50 N ZADRAVECZ Mate 2003 M HUN NTE (HUN)
51 N KOHARI Tamas 2003 M HUN UTE (HUN)
52 N ARPASI Botond 1995 M HUN MTK (HUN)
53 N GUALTERO CRUZ Samuel 2003 M COL
54 N BALAZS Boldizsar 1991 M HUN TFSE (HUN)
55 N PENZES Zsolt 1974 M HUN
56 N CORREA VILA Luis 1996 M COL
57 N PAPP Mate 2001 M HUN GEAC (HUN)
58 N ZAVIRSEK ZORZ Tei 2001 M SLO SAB Kamnik (SLO)
59 N KECSKEMETI Aron 2002 M HUN NYVSC (HUN)
60 N MATTYUS Sebestyen 2001 M HUN Vasas (HUN)
61 N BAAKEN Solt 2002 M HUN Kertvaros (HUN)
62 N ASHOUR Omar 2001 M EGY
63 N KOVACS Balazs 1992 M HUN
64 N VARGA Aljaz 2000 M SLO SAB Kamnik (SLO)
65 N 1st round CZAJDER Gabor 1992 M HUN Karpati (HUN)
66 N 1st round MIKLOS Gergely 2001 M HUN Vasas (HUN)
67 N 1st round POTUCEK Tomas 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
68 N 1st round BECKEY William 1998 M AUS
69 N 1st round BERAN Pavel 1984 M CZE CSK Riegel (CZE)
70 N 1st round BORONDY LONDONO Andres Camilo 2002 M COL
71 N 1st round DOLEZAL Jan 1986 M CZE AMU Praha (CZE)
72 N 1st round MAXA Filip 1996 M CZE Bohemians Praha (CZE)
73 N 1st round MIKES Matyas 2003 M HUN
74 N 1st round HOSCHNA Jan 1977 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
75 N 1st round TSAO Jasper 1998 M GBR
76 N 1st round POTORI Norbert 1969 M HUN
77 N 1st round HADERA Ditmar 2001 M CZE SK Houstka (CZE)
78 N 1st round REMSTEDT Leo Christopher 1998 M GER FC Lütjensee (GER)
79 N 1st round GROSSO Marko 2002 M HUN GEAC (HUN)
79 N 1st round JURKOVICH Balazs 2003 M HUN
81 N 1st round REMBECZKI Zsolt 2001 M HUN Karpati (HUN)
81 N 1st round VASS Csaba 1983 M HUN Szeged (HUN)
83 N 1st round JANURA Miroslav 2002 M CZE SK Houstka (CZE)
83 N 1st round SRP Sasa 1996 M CZE Sokol Brno (CZE)