Back to list

Results

2020 Fäktmaran - The Fencing Marathon
SWE Karlskrona
February 1, 2020 - February 2, 2020

Epee Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 N HANSSON Sofia 1995 F SWE
3 N DE GROOTE Annica 1969 F SWE SAF Solna (SWE)
4 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
6 N STILLER Zarina 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
7 N ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
8 N PERSSON Caroline 1986 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
9 N HAGLUND Emmy 2001 F SWE KFK Kalmar (SWE)
10 N EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N OLSSON Natalie 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
F 1st round ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)

Epee Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 N ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 N LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö (SWE)
4 N LINDQUIST Eric 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg (SWE)
6 N LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
8 N TORESTEN Mikael 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
9 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
10 N RODIONOV Albert 2001 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
11 N TORVÉN Erik 1970 M SWE SAF Solna (SWE)
12 N TÄCKENSTRÖM Gabriel 1990 M SWE YFK Ystad (SWE)
13 N POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
15 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
16 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
17 N RANDO Pablo 1975 M URU SAF Solna (SWE)
18 N ULLTJÄRN Gabriel 2000 M SWE LFK Linköping (SWE)
19 N KARLSSON TOFTNER Anton 1985 M SWE AFF Göteborg (SWE)
20 N TUNKLEV Edmund 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
21 N WIKSTRÖM Joel 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
22 N PETTERSSON Maximilian 2004 M SWE AFK Alingsås (SWE)
23 N ÖBERG Gustav 1983 M SWE AFF Göteborg (SWE)
24 N CARLSSON Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar (SWE)
25 N NORD Magnus 1995 M SWE YFK Ystad (SWE)
26 N ÅBERG Isak 2000 M SWE YFK Ystad (SWE)
F 1st round CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)