Back to list

Results

Peace Cup
ISR Maalot
January 19, 2019 - January 19, 2019

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SOLDATOVA Anastasia 1999 F RUS
2 N MURTAZAEVA Aizanat 2001 F RUS
3 N NEVERDINOVA Alexandra 1999 F RUS
3 N ZHARKOVA Evgeniya 2000 F RUS
5 N HECHT Dar 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
6 N MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N BONAL Margaux 2001 F FRA
8 N FEYGIN Nicole 2003 F ISR
9 N DYNER Karina 2002 F CRC
10 N GAVRIELKO Nikol 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
11 N SAUMOVA Manana 1999 F RUS
12 N LUCANI Lola 1999 F FRA EPINAL SE (FRA)
13 N MBIIM Solene 2001 F FRA LEVALLOIS (FRA)
14 N VARELA Lea 2001 F FRA LES LILAS (FRA)
15 N SHEFFIELD Laura 2000 F GBR Brixton FC (GBR)
16 N BULTYNCK Anne 2000 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
17 N VANRYSSEL Eloise 1999 F FRA TOULOUSE UC (FRA)
18 N KELLER Camille 2001 F FRA ST AVOLD MJC (FRA)
19 N HERSANT Lydiane 1999 F FRA RENNES CSG (FRA)
20 N ALEXANDROVA Diana 2001 F RUS
21 N GARNERI Elodie 2000 F FRA ST PAUL 3CHA (FRA)
22 N CONRAD Alice 2000 F FRA HAGUENAU CE (FRA)
23 N KESAEVA Marina 1999 F RUS
24 N YAKOBSON Michelle 2002 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
25 N MASLENNIKOVA Sofya 2001 F RUS
26 N ZAKHARENKO Antonina 2000 F RUS
27 N TAMASHEUSKAYA Kseniya 2000 F BLR SCAF RB (BLR)
28 N DRAEGER Alma 2000 F FRA PARIS UC (FRA)
29 N GALPER Eva 2002 F ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
30 N KANEVSKI Vera Maia Devi 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
31 N SERSOT Jade 2000 F FRA ST GERMAIN E (FRA)
32 N LAUVRAY Emma 2000 F FRA GRENOBLE PAR (FRA)
33 N CALDERARO Margherita 2001 F ITA CS Roma (ITA)
34 N BOGDANOV Adele 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
35 N ELAMUR Mia 2003 F ISR
36 N VILCANE Jana 1999 F LAT Daugavpils ISVS (LAT)
37 N PANTSIALEYEVA Yeva 2001 F BLR
38 N DYERKTOR Kamila 2003 F ISR
39 N TAL Roni 2004 F ISR Club Modiin (ISR)
40 N LANDO Tamara 2002 F ISR
40 N MARTINI Margherita 2001 F ITA CS Roma (ITA)
42 N YIZHAKI Yuval 2005 F ISR
43 N KHRAMTSOV Anastasiya 2005 F ISR
44 N SAADUN Lior 2000 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
45 N 1st round VAINBERG Sophia 2004 F ISR
46 N 1st round KIRSCHNER Ziv 2004 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
47 N 1st round ZELENOV Maria 2002 F ISR
48 N 1st round VERTMAN Elizaveta 2004 F ISR
49 N 1st round ZINGERMAN Daniel 2004 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
50 N 1st round KREYNITZ Karin 2003 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
51 N 1st round MIKHAILOV Lotan 2003 F ISR
51 N 1st round OSSIPOV Viki 2005 F ISR
53 N 1st round DADOSH Keren 2002 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
54 N 1st round TAL Sharon 2002 F ISR
55 N 1st round SHWARTSMAN Shantelle 2004 F ISR
A 1st round SEMIANNIKOV Elianna 2003 F ISR