Back to list

Results

European Cadet Circuit
AUT Mödling
November 14, 2009 - November 15, 2009

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 STRELNIKOV Daria 1995 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 SZABO Reka 1995 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
3 LIND Elisabeth-Johnsen 1994 F NOR Bergens FK (NOR)
3 KOMAROVA Alena 1996 F RUS
5 TATARAN Amalia 1994 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
6 LEVIN Irina 1993 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
7 IONICA-CARESTA Alexandra 1993 F ROU CSU Craiova (ROU)
8 RIZMANY-CSENGE Rezmany 1994 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
9 GONDA Borbala 1994 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
10 MELENTIEV Polina 1994 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
11 VAN HULLE Fanny 1993 F BEL [i] CE Pommeau d'Or (BEL)
12 KRAVARICSEK Monika 1994 F HUN [i] CSATA DSE (HUN)
13 KOSZTYU Andrea 1993 F HUN VASAS Budapest (HUN)
14 WAKONIG Katharina 1993 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
15 ZUIKOVA Veronika 1994 F EST Tallinna Mook (EST)
16 CIUCURAS Madalina 1993 F ROU
17 BOSSHARD Scout 1993 F SUI FSZ Zürich (SUI)
18 LUNDGREN Fanni 1993 F NOR Bygdø FK (NOR)
19 LUNACSEK Eszter 1994 F HUN OMS-Tata (HUN)
20 ADLER Anita 1994 F CRO MK ZSM (CRO)
21 STEGERØD Nicoline 1993 F NOR Bygdø FK (NOR)
22 SZABO Laura 1993 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
23 ROMANYUK Viktoriya 1993 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
24 SIKLOSI Eniko 1995 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
25 GARIB Tihana 1993 F CRO CAFC Mladost (CRO)
26 RUDOLF Szonja 1994 F HUN VASAS Budapest (HUN)
27 POSOVSZKY Timea 1994 F HUN VASAS Budapest (HUN)
28 GABASOVA Eva 1994 F SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
29 LEGRADI Dora 1995 F HUN [i] BKLVE (HUN)
30 JUHASZ Helga 1994 F HUN FLESS Budapest (HUN)
31 SALMINEN Anna 1995 F FIN Habda Helsinki (FIN)
32 KADER AGHOVA Magdalena 1995 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
33 KAZAKEVICH Alina 1994 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
34 DRAGUSIN Oana 1995 F ROU CS Satu Mare (ROU)
35 PUCHACHER Laura 1994 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
36 KOCH Viktoria-Luise 1994 F SUI BFC Basel (SUI)
37 RUNOLD Vendela 1993 F SWE FFF Stockholm (SWE)
38 NORBERG Agnes 1993 F SWE LFK Linköping (SWE)
39 SHRAGA Gabriela 1994 F ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
40 TAL Nickol 1994 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
41 GORODETZKY Yafit 1995 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
42 VARNAI Vivien 1994 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
43 BALINT Ester 1994 F FIN Habda Helsinki (FIN)
44 NABOIU Claudia 1995 F ROU CSM Oradea (ROU)
44 KANEVSKY Rachel 1995 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
46 RUTTKAY Lili 1994 F HUN VASAS Budapest (HUN)
47 STEPPER Evelyn 1994 F ROU CS Satu Mare (ROU)
48 SUCHA Pavlina 1994 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
49 PFLEGER Florentina 1994 F AUT FUL Linz (AUT)
50 SUGNAUX Marion 1994 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
51 LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
52 CSOMOS Flora 1994 F HUN VASAS Budapest (HUN)
53 GABASOVA Maria Lujza 1996 F SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
54 FELKER Adrienn 1995 F HUN Balaton (HUN)
55 CHAUSKIY Ester Braha 1993 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
56 PEREPECH Michal 1995 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
57 IVANOVA Elena 1993 F BUL Vitosha (BUL)
58 JILKOVA Nikola 1995 F CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
59 BIORNSTAD Rakel 1995 F NOR Njård Fekting (NOR)
60 NIKA Myrto 1994 F GRE AXION PIREOS (GRE)
61 DONSLUND Maria Norgil 1995 F DEN Hellerup FK (DEN)
62 HOFMANOVA Michaela 1993 F CZE USK Praha (CZE)
63 SZAKONYI Reka 1994 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
64 SZABO Edina 1994 F HUN Szolnok SI (HUN)
65 GECSENYI Viktoria 1993 F HUN VASAS Budapest (HUN)
66 THIERRY Susanne 1995 F AUT GFU Graz (AUT)
67 GREGOVIC Renata 1994 F SRB MK Omladinac (SRB)
68 KAMINSKI Maria 1995 F NOR Bygdø FK (NOR)
69 KLINE-SARA Sandra 1993 F AUT FUL Linz (AUT)
70 BOCHIS Diana 1996 F ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
71 PARTOS Zsofia 1995 F HUN Debrecen (HUN)
72 SIMOU Elpida 1995 F GRE L.X.THESSALONIKIS (GRE)
73 DANIELOVA Kristyna 1994 F CZE USK Praha (CZE)
74 BALOGH Adrienn 1995 F HUN Debrecen (HUN)
75 KRAFTOVA Daniela 1994 F CZE
76 OROS Bianca 1996 F ROU CS Satu Mare (ROU)
77 IVANOVA Madlen 1993 F BUL Vitosha (BUL)
78 PANACZ Andrea 1993 F AUT ZVE Zalaegerszeg (HUN)
78 VESTERINEN Veera 1994 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
80 SVOBODOVA Michaela 1993 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
80 SYSLOV Adela 1994 F CZE SC Praha (CZE)
82 VEIKOU Efthymia 1993 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
83 KOKKINIDOU Stavroula 1995 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
84 MOLNAR Petra 1998 F HUN OMS-Tata (HUN)
85 AGOSTON Reka 1994 F HUN Debrecen (HUN)
86 SEGNINI BOCCHIA DI RINALDI Elisa 1995 F DOM
87 KATHAN Aurelia 1995 F AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
88 COJOCARU Lorena 1994 F ROU
89 1st round PAPADOPOULOU Marina 1994 F GRE MAKEDONIKI LESHI (GRE)
90 1st round PENTTINEN Kaisa 1994 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
91 1st round CIHLAROVA Evelina 1993 F CZE SC Praha (CZE)
92 1st round CHIMOVA Boiana 1994 F BUL Vitosha (BUL)
93 1st round SARAC Bojana 1994 F SRB MK Vojvodina (SRB)
94 1st round TANASIJEVIC Dijana 1993 F SRB MK Omladinac (SRB)
94 1st round SCHMEDLER Katharina 1996 F AUT GFU Graz (AUT)
96 1st round ANDRASI Diana 1994 F ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
97 1st round HRAMUS Ida 1993 F SLO SK BRANIK (SLO)
97 1st round KARAVIDIN Branislava 1995 F SRB MK Omladinac (SRB)
99 1st round HAVLOVA Tereza 1993 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
100 1st round KURZ Jessica 1993 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
101 1st round ATHANASIOU Georgia 1995 F GRE IRIDA (GRE)
102 1st round GEBER Janja 1994 F CRO MK Lokomotiva (CRO)
103 1st round NENIC Brana 1994 F SRB MK Vojvodina (SRB)
103 1st round KRAICZY Nicolle 1995 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
103 1st round BIORNSTAD Hanna 1993 F NOR Njård Fekting (NOR)
103 1st round MATEJKOVA Eva 1994 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
107 1st round OXENSTIERNA Emma 1993 F SWE DIF Stockholm (SWE)
108 1st round PETKOVA Aleksandra 1995 F BUL Vitosha (BUL)
109 1st round MARINIC Matea 1993 F CRO
109 1st round WINKLER Konstanze 1996 F AUT FK Balmung (AUT)

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
2 TALLAR Akos 1993 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
3 FREILICH Yuval Shalom 1995 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
3 ARRIGOTTI Gianluca 1993 M ITA CS Casale (ITA)
5 CIOVICA Lucian 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
6 HUDSON Jack 1994 M GBR Aberdeen City FC (GBR)
7 DANILEJKO Maxim 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
8 CSAK Daniel 1993 M HUN Balaton (HUN)
9 HARTMANN Florian 1993 M AUT FUL Linz (AUT)
10 NICKELS Alexeij 1993 M LUX CE Sud (LUX)
11 MAREND Alexander 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
12 KORLATH Alexander 1993 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
13 MARSH Philip 1994 M GBR Bath Sword Club (GBR)
14 SAFAR Cirill 1995 M HUN Balaton (HUN)
15 KRUK Tomasz 1993 M POL AZS AWF Krakow (POL)
16 SHAI Tal 1993 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
17 KISS Gergo 1993 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
18 VOZAR Balazs 1993 M HUN [i] BKLVE (HUN)
19 TRANDAFIRESCU Ionut 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
20 HUDEK David 1995 M HUN FLESS Budapest (HUN)
21 SANCHEZ-LETHEM Paul James 1994 M GBR Brixton FC (GBR)
22 KAKONYI Tibor 1993 M HUN Balaton (HUN)
23 YEGER Stav 1993 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
24 ROKOSZ Krzysztof 1993 M POL Muszkieter Gliwice (POL)
25 RIDLEY Sam 1994 M GBR
26 WENGLARCZYK Jan 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
27 CWIK Jan 1993 M POL KKS Krakow (POL)
28 LAMPERTZ Guillaume 1993 M BEL [i] CE Pommeau d'Or (BEL)
29 HAMAR Balazs 1995 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
30 FREWIN James 1993 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
31 DOBSZAY David 1993 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
32 CHEVRIER Nicolas 1994 M FRA BESANCON UC (FRA)
33 ROBL Troels Christian 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
34 BOLBOCEANU Tatian 1993 M ROU CSM Craiova (ROU)
35 ILLE Ondrej 1993 M SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
36 PUJU Robin 1993 M HUN [i] BKLVE (HUN)
37 SIGNANI Filippo 1993 M ITA CDS Ravennate (ITA)
38 HERRMANN Maximilian 1993 M GER Fechtzentrum TSV Hagen (GER)
39 CAPERN-BURGESS Aubrey 1994 M GBR Hymers (GBR)
39 LUPAS Daniel 1994 M ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
41 FLORU Mathias 1993 M BEL [i] VSB (EUR)
41 EFROSININ Alexei 1995 M ITA CS Forlivese (ITA)
41 MAJGIER Sebastian 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
44 KANTI Aron 1993 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
45 VESTERINEN Verneri Kari 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
45 GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
47 DADABAEW Alischer 1994 M GER Heidenheimer SB (GER)
47 RACZ Levente 1994 M HUN Debrecen (HUN)
49 MITROUSIAS Anastasios 1993 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
50 STASZULONEK Aleksander 1993 M POL Piast Gliwice (POL)
51 MICHALAK Marcin 1993 M POL Piast Gliwice (POL)
52 VUJTECH Jakub 1993 M CZE USK Praha (CZE)
53 TÄNG Oskar 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
54 MELLANEN Rasmus 1993 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
55 CASARO Gianluca 1996 M ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
56 EGERTZ SKAANES Lukas 1994 M SWE DIF Stockholm (SWE)
57 NASZKOWSKI Kamil 1994 M POL RMKS Rybnik (POL)
58 FARMER Alexander-Bryan 1994 M SVK BSK Bratislava (SVK)
59 BERTA Daniel 1994 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
60 NIESTROJ Daniel 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
61 PONNET Robin 1994 M BEL Confrerie Gent (BEL)
62 CRUZ Roberto 1994 M SWE MF19 Malmö (SWE)
63 KUTZIY Alon 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
64 REZNICEK Stepan 1993 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
65 FRAS Felix 1993 M POL KKS Krakow (POL)
66 MIKLOS Kristof 1993 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
67 TOTH Benedek 1993 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
68 CHIPERI Radu 1994 M ROU
69 KREILEIN Robert 1994 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
70 HANINA Saar 1993 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
71 LINDE Johan 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
72 MOLNAR Mark 1995 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
73 JAUERNIK Christian 1994 M DEN Hellerup FK (DEN)
74 BARGERBOS Arno 1993 M NED s.v. Zaal Kardolus (NED)
75 CONEYS Ulysse 1993 M IRL ST DOULCHARD (FRA)
76 LESTAR Akos 1994 M HUN SZVASE Szombathely (HUN)
77 SPADA Iulius 1994 M ITA CS Forlivese (ITA)
78 AMPASTADO Arion 1993 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
79 CHO TAEUN Sandor 1995 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
80 LENDVAI Marton 1994 M HUN FLESS Budapest (HUN)
81 CROSS Dominic 1993 M GBR West Lancs FC (GBR)
82 HOSKOVEC Vaclav 1995 M CZE FC Karlin Praha (CZE)
83 DE WIJN Zoa 1995 M NED MSV Zeemacht (NED)
84 KISS Marcell 1994 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
85 FRAME John 1993 M USA
86 KOC Tadeusz 1995 M POL TS WISLA Krakow (POL)
87 WARG Jonathan 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
88 REDICK Brian 1993 M USA
89 RUBES Martin 1996 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
90 ROD Max 1993 M POR EBAI (POR)
91 NOVOTNY Ondrej 1994 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
92 LITTLER Joe 1993 M GBR Sheffield Buccaneers (GBR)
93 MATHE Denes 1993 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
94 SERRI Corentin 1994 M FRA HAGUENAU CE (FRA)
95 FRAS Mieszko 1995 M POL KKS Krakow (POL)
96 FREIMAN Daniel 1994 M HUN OMS-Tata (HUN)
97 ROK Mateusz 1994 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
97 ALBERT James 1993 M GBR Harrogate FC (GBR)
99 BÖSCH Alexander 1995 M GER TV Gladbeck (GER)
100 CIGANIK Ondrej 1995 M CZE FC Karlin Praha (CZE)
101 HAVASI Marcell 1995 M HUN Balaton (HUN)
102 MING Daniel 1994 M GBR Hymers (GBR)
102 GENOVESE Riccardo 1994 M ITA CS Forlivese (ITA)
104 KNES Konstantin 1993 M AUT SZT Klagenfurt (AUT)
105 DIXON Andrew Robert 1993 M GBR Team Newcastle (GBR)
106 MOLYVIDIS Leonidas 1994 M GRE MAKEDONIKI LESHI (GRE)
106 LUND Jonas 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
108 BREWCZYK Maciej 1993 M POL RMKS Rybnik (POL)
109 PINKERTON Steven 1994 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
110 GOROVOY Daniel 1993 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
111 CSAK Marcell 1995 M HUN Balaton (HUN)
111 ROD Daniel 1994 M POR EBAI (POR)
113 JEREMIAS Joao 1993 M POR LGC (POR)
114 KÄPPELER Benjamin 1993 M GER Heidenheimer SB (GER)
115 SCHAB Michal 1993 M POL KKS Krakow (POL)
116 KRANABETH Rego 1994 M HUN Balaton (HUN)
117 BATISTINI Alessio 1995 M ITA CS Empoli (ITA)
117 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby (SWE)
119 TSOKAS Nikolaos 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
120 STERBA Krystof 1995 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
121 GRACIN Vito 1993 M CRO MK Split (CRO)
122 SCHOBER Maximilian 1994 M AUT FUL Linz (AUT)
123 SHOHAM Arad 1994 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
124 KOTAS Maciej 1993 M POL RMKS Rybnik (POL)
125 WETTER Emil 1994 M AUT FUW Wien (AUT)
126 FAJKIS Krystian 1994 M POL RMKS Rybnik (POL)
127 DE FRAIGNE Jacques 1994 M BEL Confrerie Gent (BEL)
128 SCHULTHEISZ Mátyás 1993 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
129 REISENBICHLER David 1993 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
130 KRAUS Peter 1995 M SVK Akademia sermu (SVK)
131 CURRAN JONES Tomas 1995 M GBR Brixton FC (GBR)
132 CERN Martin 1993 M CZE SC Praha (CZE)
133 PELAJIC Ivan 1993 M CRO MK Split (CRO)
134 STURGEON William 1994 M GBR Ddraig Wern Gwernyfed (GBR)
135 MIHALIK Zoltan 1994 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
136 SCHWEDERSKI Sebastian 1995 M GER
137 FÜREDER Philipp 1993 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
138 THULLBERG Tor Axel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
139 BROGYANYI Martin 1993 M SVK BSK Bratislava (SVK)
140 AAGENAES Haakon 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
141 EDWARDS Thomas 1993 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
142 ZABAWA Marek 1994 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
143 VONDRACEK Vojtech 1994 M CZE SC Praha (CZE)
144 KAPRAL Martin 1993 M SVK KS Snina (SVK)
145 VARGA Kristof 1994 M HUN Debrecen (HUN)
146 TOURNIER Paul 1993 M FRA PONTARLIER (FRA)
147 MED Johan Andreas 1995 M NOR Njård Fekting (NOR)
148 BLAGA Laviniu 1995 M ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
149 KOSZEGI Daniel 1993 M HUN Debrecen (HUN)
150 MOROV Jonathan 1994 M BUL
151 WOLD Marius 1994 M NOR Njård Fekting (NOR)
152 POWELL Thomas 1993 M GBR Warwick School FC (GBR)
153 KÖNIGSWIESER Justus 1995 M AUT FUL Linz (AUT)
154 WOJTUN Hubert 1994 M POL UKS Sokolik Krosno (POL)
155 WERRING Cornelius 1995 M NOR Njård Fekting (NOR)
156 NEGRAIA Bogdan 1994 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
157 1st round KÄPPELER Dominik 1995 M GER Heidenheimer SB (GER)
158 1st round NAGY Attila 1995 M HUN MTK (HUN)
159 1st round MIELNICZEK Ignacy 1995 M POL KKS Krakow (POL)
159 1st round KRAUS Daniel 1994 M SVK Akademia sermu (SVK)
161 1st round JEDRZEJEWSKI Arkadiusz 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
162 1st round SABAN Vedran 1994 M CRO MK Split (CRO)
163 1st round HRITZ Zoltan 1993 M HUN Balaton (HUN)
164 1st round PAXA Tomas 1993 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
165 1st round STASZCZAK Bartlomiej 1995 M POL TS WISLA Krakow (POL)
165 1st round VENCOVSKY Pavel 1995 M SVK Slovensky Kord (SVK)
167 1st round STRZALKOWSKI Bartlomiej 1994 M POL Muszkieter Gliwice (POL)
167 1st round ZMAUC-KVAR Ziga 1995 M SLO SK BRANIK (SLO)
169 1st round EMMANOUIL Georgios 1993 M GRE O.S.KIFISSIA (GRE)
170 1st round WAHLGREN Rasmus 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
171 1st round STAVRIDIS Christos 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
172 1st round MLSNA Viktor 1994 M SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
173 1st round KRICKIC David 1994 M CRO CAFC Mladost (CRO)
174 1st round GARTNER Maximillian 1993 M AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
174 1st round FRIEDL Fabian 1995 M AUT FUL Linz (AUT)
176 1st round SIMPSON James 1994 M IRL Imperial College UFC (GBR)
177 1st round MILCHEV Alexander 1995 M BUL Vitosha (BUL)
177 1st round PETKOV Bogomil 1994 M BUL
179 1st round GAARDSTED Viktor Emil 1994 M DEN Hellerup FK (DEN)
180 1st round STIGMER-KUKIC Goran-Kristoffer 1995 M AUT FK Balmung (AUT)
181 1st round ZACHAROPOULOS Anastasios 1995 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
182 1st round STAN Pawel 1994 M POL
183 1st round GSCHWANDTL Fridolin 1993 M POL
183 1st round HASLINGER David 1995 M AUT FUL Linz (AUT)
183 1st round MROSZCZAK Mikolaj 1995 M POL RMKS Rybnik (POL)
183 1st round KULT Pavel 1995 M CZE SC Praha (CZE)
187 1st round FLATEN Adam Albrigtsen 1995 M NOR Njård Fekting (NOR)
188 1st round SCHMEDLER Michael 1993 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
189 1st round WIJAS Janusz 1994 M CZE FC Karlin Praha (CZE)
190 1st round LUBEC Jaka-Jan 1994 M SLO SK BRANIK (SLO)
191 1st round GÖTZINGER Johannes 1993 M AUT FK Balmung (AUT)
191 1st round KARAS Petr 1994 M CZE
193 1st round WIESER David 1996 M AUT FUL Linz (AUT)
194 1st round PUFF Clemens 1995 M AUT
195 1st round SILYE Paul 1995 M AUT FUL Linz (AUT)