Svenska mästerskapen för juniorer - Foil Women's U20 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Oct 11, 2014 - Oct 12, 2014 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
1 ENGSTRÖM Alice 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
1 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
1 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KARLSSON Saga 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LOSMAN Saga 2000 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 EGF SOLNA 2       SWE EGF Solna (SWE)
3 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
3 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
3 VALERO-COLLANTES Cristina 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
Dec 15, 2012 - Dec 16, 2012 | Svenska mästerskapen för juniorer | Solna
1 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
1 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
1 FALKENSTRÖM Alida 1994 F SWE EGF Solna (SWE)
1 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KARLSSON Saga 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 HÖGSTRÖM Hanna 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 HÖIJER Hillevi 1997 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 SUNDIN Anna 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 THOMAS-LYRI Magda 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 EGF SOLNA 2       SWE EGF Solna (SWE)
4 DUBECK-SCHÖMER Hanna 1996 F SWE EGF Solna (SWE)
4 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
4 ENGSTRÖM Alice 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
Dec 17, 2011 - Dec 18, 2011 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
1 ENGSTRÖM Alice 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
1 FALKENSTRÖM Alida 1994 F SWE EGF Solna (SWE)
1 HOLMLUND Sophie 1993 F SWE EGF Solna (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LUVÖ Jacquline 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 HÖGSTRÖM Hanna 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 HÖIJER Hillevi 1997 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 SUNDIN Anna 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 THOMAS-LYRI Magda 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 EGF SOLNA 2       SWE EGF Solna (SWE)
4 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
4 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
4 VALERO-COLLANTES Cristina 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
Nov 27, 2010 - Nov 28, 2010 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
1 FALKENSTRÖM Alida 1994 F SWE EGF Solna (SWE)
1 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
1 STJERNDAL Michaela 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
1 SUNDIN Anna 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 ÄFK STOCKHOLM 2       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 DUBECK-SCHÖMER Hanna 1996 F SWE EGF Solna (SWE)
2 HÖGSTRÖM Hanna 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 HÖIJER Hillevi 1997 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 C4 KRISTIANSTAD       SWE C4 Kristianstad (SWE)
3 LILIENBERG Ulrika 1995 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
3 OITA Francesca 1995 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
3 WERNER Maja 1997 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
Nov 21, 2009 - Nov 22, 2009 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
1 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
1 FALKENSTRÖM Alida 1994 F SWE EGF Solna (SWE)
1 STJERNDAL Michaela 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
Nov 25, 2006 - Nov 26, 2006 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
1 SÖRVÅG Clara 1994 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 SWAHN Freddi 1990 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KF99 KUNGSBACKA       SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 BRÄNNSTRÖM Elin 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JENSEN Frida 1994 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 VON PLATEN Julia 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 WIKENBORG Lotta 1994 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 LFK LINKÖPING       SWE LFK Linköping (SWE)
3 FRÖBERG Malin 1990 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 NORBERG Agnes 1993 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 SÖDERKVIST Britta 1990 F SWE LFK Linköping (SWE)
Dec 17, 2005 - Dec 18, 2005 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
2 SWAHN Freddi 1990 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WFF OREBRO       SWE WFF Örebro (SWE)
3 LEWIN Elin 1988 F SWE WFF Örebro (SWE)
3 PETTERSSON Andrea 1990 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 ROBERTSSON Hillevi 1988 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 WFF OREBRO 2       SWE WFF Örebro (SWE)
4 JARMANDER Sara 1990 F SWE WFF Örebro (SWE)
4 SOLLÉN Frida 1992 F SWE WFF Örebro (SWE)
4 STRANDBERG Debbie 1991 F SWE WFF Örebro (SWE)
Dec 11, 2004 - Dec 12, 2004 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Örebro
1 FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 STÅLGREN Jannie 1986 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WFF OREBRO       SWE WFF Örebro (SWE)
3 BAECKLUND Anna 1988 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LEWIN Elin 1988 F SWE WFF Örebro (SWE)
3 PETTERSSON Andrea 1990 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 ROBERTSSON Hillevi 1988 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 KF99 KUNGSBACKA       SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
Dec 13, 2003 - Dec 14, 2003 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Göteborg
1 FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
3 KF99 KUNGSBACKA       SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
4 WFF OREBRO       SWE WFF Örebro (SWE)
Dec 14, 2002 - Dec 15, 2002 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Uppsala
1 FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 STÅLGREN Jannie 1986 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 KF99 KUNGSBACKA       SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 15, 2001 - Dec 16, 2001 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 LASCHKE Erikka 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 LASCHKE Laura 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 KF99 KUNGSBACKA       SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
2 OSKARSSON Signe 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 WERTSÉN Emma 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 HALLBERG Hillevi 1985 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 CAMNERT Maria 1986 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 FORSTEN Isabelle 1986 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 9, 2000 - Dec 10, 2000 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Karlskrona
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 KARASZI Beatrix 1983 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 KATS Anna 1982 F SWE SAF Solna (SWE)
1 KOK Ester 1986 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
4 FFF STOCKHOLM 2       SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 17, 1994 - Dec 17, 1994 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Linköping
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 SJÖSTEDT Johanna 1978 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 STAAF Annika 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ASCHAN Elisabeth 1978 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JONSSON Åsa 1976 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KNUTSSON Monika 1977 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
3 MIKKELSEN Jinja 1979 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 NYSTRÖM Hanna 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 SALES Aline 1978 F SWE KFK Kalmar (SWE)
Dec 18, 1993 - Dec 19, 1993 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Uppsala
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 JONSSON Åsa 1976 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 KNUTSSON Monika 1977 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 SJÖSTEDT Johanna 1978 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 YFK YSTAD       SWE YFK Ystad (SWE)
2 BJERDING Sofia 1976 F SWE YFK Ystad (SWE)
2 HARDING Anna Kajsa 1975 F SWE LUGI Lund (SWE)
2 WAHL Charlotte 1979 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
Nov 21, 1992 - Nov 22, 1992 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Karlskrona
1 KFIK KARLSKRONA       SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
1 ALGÖ Therese 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 PEIJNE Ulrika 1974 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
2 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
2 GLEBE Kristina 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 HJELMÉR Agnes 1975 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 MC COY S 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 KFIK KARLSKRONA 2       SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
3 BORGECRONA Elisabeth 1975 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
3 KJELLSTRÖM Ulrika 1974 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 WANNER Jessika 1977 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
Nov 5, 1988 - Nov 5, 1988 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Halmstad
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LINDGREN Helene 1972 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 VIKSTRÖM Malin 1970 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 WALLENBURG Paula 1976 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 RAMNIC Ilinca 1900 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 SARASTE Deborah 1974 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 SUSENBETH Ann 1971 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 THUNBERG Lotta 1970 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 WIELINDER Helena 1973 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
3 ERIKSSON Lena 1900 F SWE HFS Halmstad (SWE)
3 JANSSON Ann-Sofie 1900 F SWE HFS Halmstad (SWE)
3 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 RÖDNER Sandra 1973 F SWE HFS Halmstad (SWE)
3 WEINE Anna 1900 F SWE HFS Halmstad (SWE)
4 LJFK LJUNGBY       SWE LjFK Ljungby (SWE)
Nov 21, 1987 - Nov 21, 1987 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Bjuv
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LINDGREN Helene 1972 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
1 NORBO Caroline 1975 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
4 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
Nov 8, 1986 - Nov 8, 1986 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Västerås
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 NORBO Caroline 1975 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
3 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
4 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 7, 1985 - Dec 7, 1985 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
3 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
4 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 8, 1984 - Dec 8, 1984 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Bjuv
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 ARA HELSINGBORG 2       SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 MF19 MALMO       SWE MF19 Malmö (SWE)
4 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
Dec 3, 1983 - Dec 3, 1983 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
4 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
Dec 4, 1982 - Dec 4, 1982 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Göteborg
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
4 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
Dec 12, 1981 - Dec 13, 1981 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ALBERTSON Pia 1965 F SWE LFK Linköping (SWE)
2 ALBERTSON-PERSSON Lotta 1963 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ELMFELDT ÖHRSKOG Maria 1965 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 ERIKSSON Charlotte 1900 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ARA HELSINGBORG 2       SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 WENDIN Karin 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
4 BORG Kristina 1900 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 GRUTE Karin 1963 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 JONSSON Anna 1963 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 PÖPPEL Vera 1963 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 13, 1980 - Dec 14, 1980 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Bjuv
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
2 GRUTE Karin 1963 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 JONSSON Anna 1963 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 PÖPPEL Vera 1963 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 TROLLMO Tina 1900 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
3 NORDSTRÖM-BRUNES C 1900 F SWE SAF Solna (SWE)
3 ROSÉN Maria Sen 1961 F SWE SAF Solna (SWE)
3 WICKSTRÖM M 1900 F SWE SAF Solna (SWE)
4 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
4 ALBERTSON Pia 1965 F SWE LFK Linköping (SWE)
4 ELMFELDT ÖHRSKOG Maria 1965 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
4 LANGENDORF Catharina 1963 F SWE GFK Göteborg (SWE)
Dec 1, 1979 - Dec 1, 1979 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
4 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
Dec 9, 1978 - Dec 9, 1978 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Göteborg
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LJUNGBERG Eva 1961 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
Dec 3, 1977 - Dec 3, 1977 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Malmö
1 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 LINDESWÄRD Estelle 1958 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 RUNOLD Jeannette 1959 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
3 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
Dec 11, 1976 - Dec 11, 1976 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 LINDESWÄRD Estelle 1958 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 REUTERSWÄRD Teresia 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 RUNOLD Jeannette 1959 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
4 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
Dec 13, 1975 - Dec 13, 1975 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 BORG Kerstin 1958 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 LINDQUIST Britt-Marie 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
4 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
Dec 14, 1974 - Dec 14, 1974 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Göteborg
1 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
1 FRIBERG Eva 1957 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 MOLVIDSON Ann 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 NETTELBLADT Marit 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 TESCH Maud-Ann 1955 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HFS HALMSTAD       SWE HFS Halmstad (SWE)
4 UFK UMEA       SWE UFK Umeå (SWE)
Nov 17, 1973 - Nov 17, 1973 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
1 FRIBERG Eva 1957 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 MOLVIDSON Ann 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 NETTELBLADT Marit 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 TESCH Maud-Ann 1955 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 UFK UMEA       SWE UFK Umeå (SWE)
Nov 18, 1972 - Nov 18, 1972 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
1 FRIBERG Eva 1957 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 MOLVIDSON Ann 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 NETTELBLADT Marit 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
1 TESCH Maud-Ann 1955 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 UFK UMEA       SWE UFK Umeå (SWE)
4 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
Nov 20, 1971 - Nov 20, 1971 | Svenska mästerskapen för juniorer lag | Stockholm
1 YFK YSTAD       SWE YFK Ystad (SWE)
1 HARNESK Elisabeth 1953 F SWE YFK Ystad (SWE)
1 HEYMAN Christin 1955 F SWE YFK Ystad (SWE)
1 HJALMARSSON Marie 1955 F SWE YFK Ystad (SWE)
2 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)