Svenska mästerskapen för juniorer - Foil Women's U20 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Oct 11, 2014 - Oct 12, 2014 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
3 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
Dec 14, 2013 - Dec 15, 2013 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 N SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 N GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 N RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
Dec 15, 2012 - Dec 16, 2012 | Svenska mästerskapen för juniorer | Solna
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
3 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Dec 17, 2011 - Dec 18, 2011 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 HOLMLUND Sophie 1993 F SWE EGF Solna (SWE)
3 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Nov 27, 2010 - Nov 28, 2010 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
2 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 FALKENSTRÖM Alida 1994 F SWE EGF Solna (SWE)
3 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Nov 21, 2009 - Nov 22, 2009 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
Nov 22, 2008 - Nov 23, 2008 | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar
1 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
2 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 SIGNÄS Magdalena 1991 F SWE MF19 Malmö (SWE)
Nov 24, 2007 - Nov 25, 2007 | Svenska mästerskapen för juniorer | Helsingborg
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 BRÄNNSTRÖM Elin 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
Nov 25, 2006 - Nov 26, 2006 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
2 VON PLATEN Julia 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Dec 17, 2005 - Dec 18, 2005 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
Feb 23, 2002 - Feb 24, 2002 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LASCHKE Erikka 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
Jan 20, 2001 - Jan 21, 2001 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 LASCHKE Laura 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 MALMROS Maria 1981 F SWE GoFK Visby (SWE)
Jan 29, 2000 - Jan 30, 2000 | Svenska mästerskapen för juniorer | Uppsala
1 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 LASCHKE Laura 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Jan 30, 1999 - Jan 31, 1999 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Örnsköldsvik
1 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
3 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Jan 29, 1994 - Jan 29, 1994 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 WALLENBURG Paula 1976 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 NYSTRÖM Anneli 1975 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 LUNDGREN Rebecca 1900 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Jan 26, 1991 - Jan 26, 1991 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 WIELINDER Helena 1973 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 WALLENBURG Paula 1976 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 KNUTSSON Karin 1976 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
Jan 28, 1989 - Jan 29, 1989 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 THUNBERG Lotta 1970 F SWE DIF Stockholm (SWE)
4 WIELINDER Helena 1973 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Feb 6, 1988 - Feb 6, 1988 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 JANSSON Ann-Sofie 1900 F SWE HFS Halmstad (SWE)
4 LJUBINKOVIC Alexandra 1900 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Feb 7, 1987 - Feb 7, 1987 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 JANSSON Ann-Sofie 1900 F SWE HFS Halmstad (SWE)
2 THUNBERG Lotta 1970 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 HOVANYI Kristina 1900 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Jan 25, 1986 - Jan 25, 1986 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 HOVANYI Kristina 1900 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 LARSSON Ulrika 1968 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Mar 9, 1985 - Mar 9, 1985 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Lidingö
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ELMFELDT ÖHRSKOG Maria 1965 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
Feb 4, 1984 - Feb 4, 1984 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Staffanstorp
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 ELMFELDT ÖHRSKOG Maria 1965 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
Feb 5, 1983 - Feb 5, 1983 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 WINGKVIST Katarina 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 ALBERTSON Pia 1965 F SWE LFK Linköping (SWE)
Feb 20, 1982 - Feb 20, 1982 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ELMFELDT ÖHRSKOG Maria 1965 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 ALBERTSON Pia 1965 F SWE LFK Linköping (SWE)
4 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Feb 21, 1981 - Feb 21, 1981 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ALBERTSON Pia 1965 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
4 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Feb 23, 1980 - Feb 23, 1980 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ROSÉN Maria Sen 1961 F SWE SAF Solna (SWE)
3 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 OLTNER Marie 1965 F SWE MF19 Malmö (SWE)
Mar 10, 1979 - Mar 10, 1979 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 BAECKLUND Bodil 1959 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Mar 4, 1978 - Mar 4, 1978 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 LINDESWÄRD Estelle 1958 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BORG Kerstin 1958 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LANGE Jeanette 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Mar 5, 1977 - Mar 5, 1977 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BORG Kerstin 1958 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LINDESWÄRD Estelle 1958 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Feb 28, 1976 - Feb 29, 1976 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BORG Kerstin 1958 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LINDESWÄRD Estelle 1958 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 RASMUSSEN Kerstin 1962 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Mar 1, 1975 - Mar 1, 1975 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 TESCH Maud-Ann 1955 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 REUTERSWÄRD Teresia 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 KARLSSON Ulla 1900 F SWE UFK Umeå (SWE)
Feb 23, 1974 - Feb 23, 1974 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 TESCH Maud-Ann 1955 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 MOLVIDSON Ann 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Mar 3, 1973 - Mar 3, 1973 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 SCHÅLTZ Lovisa 1957 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 TESCH Maud-Ann 1955 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SVENSSON Marie 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 LUNDH Marie 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Mar 4, 1972 - Mar 4, 1972 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 MOLVIDSON Ann 1954 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 HEYMAN Christin 1955 F SWE YFK Ystad (SWE)
3 ROHLIN Rita 1953 F SWE MF19 Malmö (SWE)
Feb 6, 1971 - Feb 6, 1971 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 ERICSON Kerstin 1955 F SWE YFK Ystad (SWE)
2 HAMBRAEUS Helena 1952 F SWE UFK Umeå (SWE)
3 ISBORN Ann-Christine 1955 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 ERICSON Annika 1900 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
Feb 8, 1970 - Feb 8, 1970 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 HULT Berit 1900 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
2 KALMAN Sigridur 1952 F SWE UFK Umeå (SWE)
3 HAMBRAEUS Helena 1952 F SWE UFK Umeå (SWE)
Feb 8, 1969 - Feb 8, 1969 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 LÖFQVIST Anna-Carin 1900 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 KVARNSTRÖM-GUSTAVSSON Birgitta 1949 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 KALMAN Sigridur 1952 F SWE UFK Umeå (SWE)
Feb 17, 1968 - Feb 17, 1968 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 SEIPPEL Lena 1948 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 KVARNSTRÖM-GUSTAVSSON Birgitta 1949 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 FALK-PORTVED Marianne 1949 F DEN MF19 Malmö (SWE)
Jan 22, 1967 - Jan 22, 1967 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 KVARNSTRÖM-GUSTAVSSON Birgitta 1949 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 BOSTRÖM Christina 1947 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 ARNELL L 1900 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Feb 20, 1966 - Feb 20, 1966 | Svenska mästerskapen för juniorer | Olofström
1 PALM Kerstin 1946 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 KVARNSTRÖM-GUSTAVSSON Birgitta 1949 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 FALK T 1900 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Mar 13, 1965 - Mar 13, 1965 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 PALM Kerstin 1946 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 BRYNGELSON-NILSSON Annika 1946 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BOSTRÖM Christina 1947 F SWE FFF Stockholm (SWE)