Svenska mästerskapen för juniorer - Foil Men's U20 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Oct 11, 2014 - Oct 12, 2014 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
2 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
3 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Dec 14, 2013 - Dec 15, 2013 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 N RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 N BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
Dec 15, 2012 - Dec 16, 2012 | Svenska mästerskapen för juniorer | Solna
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
2 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 MARTIN Julius 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Dec 17, 2011 - Dec 18, 2011 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
3 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 ISAKSON Erik 1993 M SWE MF19 Malmö (SWE)
Nov 27, 2010 - Nov 28, 2010 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
2 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Nov 21, 2009 - Nov 22, 2009 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
2 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Nov 22, 2008 - Nov 23, 2008 | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar
1 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna (SWE)
2 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 FLYBORG Edward 1990 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
Nov 24, 2007 - Nov 25, 2007 | Svenska mästerskapen för juniorer | Helsingborg
1 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna (SWE)
2 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 FLYBORG Edward 1990 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Nov 25, 2006 - Nov 26, 2006 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna (SWE)
3 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Dec 17, 2005 - Dec 18, 2005 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar (SWE)
2 PLEIJEL Erik 1987 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna (SWE)
3 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Feb 21, 2004 - Feb 22, 2004 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kungsbacka
1 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 JONASSON Mattias 1986 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Feb 22, 2003 - Feb 23, 2003 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Uppsala
1 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
Feb 23, 2002 - Feb 24, 2002 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 RUDZKI Filip 1983 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BLOMQVIST Arvid 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
Jan 20, 2001 - Jan 21, 2001 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE HFS Halmstad (SWE)
3 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 MAKROPOULOS Christos 1982 M GRE KFK Kalmar (SWE)
Jan 29, 2000 - Jan 30, 2000 | Svenska mästerskapen för juniorer | Uppsala
1 MAKROPOULOS Christos 1982 M GRE KFK Kalmar (SWE)
2 ERIKSSON Philip 1982 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE HFS Halmstad (SWE)
3 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Jan 30, 1999 - Jan 31, 1999 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Örnsköldsvik
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 STRIDH Christoffer 1981 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE HFS Halmstad (SWE)
3 SUNDMAN Joar 1979 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Jan 24, 1998 - Jan 25, 1998 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Åkersberga
1 BRANTE John 1981 M SWE LUGI Lund (SWE)
May 3, 1997 - May 4, 1997 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 SVENSSON Daniel 1977 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 BRANTE John 1981 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 NYMAN Johan 1978 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 11, 1996 - May 12, 1996 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Ljungby
1 BENGTSSON Petter 1976 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 NYMAN Johan 1978 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 SVENSSON Daniel 1977 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 WOHLRABE Fredrik 1978 M SWE HFS Halmstad (SWE)
May 13, 1995 - May 13, 1995 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 BENGTSSON Petter 1976 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 BROLIN Robert 1976 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 DYBERG Martin 1977 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 STIESSEL Alexander 1976 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
Jan 29, 1994 - Jan 29, 1994 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 BENGTSSON Petter 1976 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 GRANLER Gabriel 1976 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 FERRERA Christian 1975 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 STIESSEL Alexander 1976 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
Jan 30, 1993 - Jan 31, 1993 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 SCHÜLER Fredrik 1973 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 WÄSTFELT Anders 1973 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 BENGTSSON Petter 1976 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 HALLNER Fredrik 1973 M SWE UF Uppsala (SWE)
Jan 25, 1992 - Jan 25, 1992 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 WÄSTFELT Anders 1973 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 HALLNER Fredrik 1973 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 SCHÜLER Fredrik 1973 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Jan 26, 1991 - Jan 26, 1991 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 SCHÜLER Fredrik 1973 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 WÄSTFELT Anders 1973 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 HALLNER Fredrik 1973 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 VON BUSCH Eduard 1971 M SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
Mar 10, 1979 - Mar 10, 1979 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 TÄCKENSTRÖM Kenneth 1960 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 EKSTEDT Lars 1959 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ÅKERBERG Thomas 1959 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Mar 4, 1978 - Mar 4, 1978 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 EKSTEDT Lars 1959 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 ÅKERBERG Thomas 1959 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 TÄCKENSTRÖM Kenneth 1960 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Mar 5, 1977 - Mar 5, 1977 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 LINDQUIST Christian 1958 M SWE MFFG Malmö (SWE)
2 EKSTEDT Lars 1959 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ÅKERBERG Thomas 1959 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Feb 28, 1976 - Feb 29, 1976 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 EKSTEDT Lars 1959 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 ROSÉN Jonas 1958 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 TÄCKENSTRÖM Kenneth 1960 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 SVENSSON Bengt-Göran 1900 M SWE MF19 Malmö (SWE)
Mar 1, 1975 - Mar 1, 1975 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 AXELSSON Jean Frédéric 1955 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 HÖGSTRÖM Leif 1955 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 BERGH Benny 1956 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 EKSTEDT Lars 1959 M SWE MF19 Malmö (SWE)
Feb 23, 1974 - Feb 23, 1974 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 HÖGSTRÖM Leif 1955 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 HOLMBERG Claes 1954 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MALKAR Göran 1954 M SWE SAF Solna (SWE)
Mar 3, 1973 - Mar 3, 1973 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 FLODSTRÖM Göran 1953 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 HOLMBERG Claes 1954 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HARMENBERG Johan 1954 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 JONSSON Dick 1900 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Mar 4, 1972 - Mar 4, 1972 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 FLODSTRÖM Göran 1953 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 HARMENBERG Johan 1954 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LIND Tommy 1953 M SWE YFK Ystad (SWE)
Feb 6, 1971 - Feb 6, 1971 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 HEDEFÄLT Dag 1951 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BERNSTRÖM Peter 1953 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HARMENBERG Johan 1954 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 REUTERSWÄRD Patrik 1953 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Feb 8, 1970 - Feb 8, 1970 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 JÖNSSON Orvar 1950 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 SOBACK Sigmund 1950 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HEDEFÄLT Dag 1951 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Feb 8, 1969 - Feb 8, 1969 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 SUNDBERG Per 1949 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 DAHM Stefan 1949 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 BERNSTRÖM Peter 1953 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Feb 17, 1968 - Feb 17, 1968 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 SUNDBERG Per 1949 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 JÖNSSON Orvar 1950 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 LÖFMAN Bengt 1949 M SWE SAF Solna (SWE)
Jan 22, 1967 - Jan 22, 1967 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 RUBIN Henric 1947 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 JÖNSSON Orvar 1950 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 SUNDBERG Per 1949 M SWE MF19 Malmö (SWE)
Feb 19, 1966 - Feb 19, 1966 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 FALK Thomas 1900 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 SUNDBERG Per 1949 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 JACOBSON Hans 1947 M SWE DIF Stockholm (SWE)
Mar 13, 1965 - Mar 13, 1965 | Svenska mästerskapen för juniorer | Stockholm
1 LINDHOLM Björn 1948 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 JACOBSON Hans 1947 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 RUBIN Henric 1947 M SWE FFF Stockholm (SWE)