Cadet Circuit - Epee Men's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Jan 10, 2020 - Jan 12, 2020 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N RUSSIA       RUS
1 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS
1 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
1 N SARKISYAN Artem 2004 M RUS
1 N ZHITNIY Viktor 2003 M RUS
2 N ITALY       ITA
2 N CUOMO Fabrizio 2003 M ITA
2 N MANZO Edoardo 2004 M ITA
2 N NACCA Daniel 2004 M ITA
2 N SANTORO Davide 2003 M ITA
3 N POLAND       POL
3 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
3 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
3 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
3 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
4 N UKRAINE       UKR
4 N KUBLITSKYI Mykhailo 2003 M UKR
4 N MUKOID Kyrylo 2003 M UKR
4 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
4 N RYADNINSKYI Ivan 2005 M UKR Kharkiv (UKR)
Jan 11, 2019 - Jan 13, 2019 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N RUSSIA       RUS
1 N GUROV Kirill 2002 M RUS
1 N KHOMENKO Nikita 2002 M RUS
1 N LOMAGA Egor 2002 M RUS
1 N TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
2 N USA       USA
2 N KUSHNERIK Ethan 2003 M USA
2 N NGUYEN Ethan 2002 M USA
2 N SHIFRON Daniel 2002 M USA
2 N WEISS Miles 2003 M USA
3 N HUNGARY       HUN
3 N BALIND Bence 2002 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
3 N BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
3 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA Bekescsaba (HUN)
3 N KO Benedek 2003 M HUN
4 N RUSSIA 2       RUS
4 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
4 N KLIMKIN Aleksey 2003 M RUS
4 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
4 N TIKK Daniil 2002 M RUS
Jan 12, 2018 - Jan 14, 2018 | Coupe du Danube | Bratislava
1 UKRAINE       UKR
1 DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
1 HASANOV Ruslan 2001 M AZE
1 KARYCHENKO Maksym 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
1 SYROTA Mykhailo 2002 M UKR KIEW (UKR)
2 SWITZERLAND       SUI
2 FAVRE Hadrien 2001 M SUI CES Sierre (SUI)
2 HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
2 WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
2 ZYBACH Lenny 2001 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
3 FRANCE       FRA
3 BAYRAM Issa 2001 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
3 CHOTIN Titouan 2001 M FRA DOUAI CE (FRA)
3 JEAN JOSEPH Kendrick 2001 M FRA
3 MESSIEN Alexis 2001 M FRA LIBOURNE AS (FRA)
4 HUNGARY       HUN
4 BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
4 KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA Bekescsaba (HUN)
4 NAGY Marcell 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
4 OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
Jan 13, 2017 - Jan 15, 2017 | Cadet Circuit | Bratislava
1 USA       USA
1 CHMUT Anton 2000 M USA
1 CROUSE Ulfric 2000 M USA
1 LOMBARDO Theodore 2000 M USA
1 PISKOVATSKOV Jonathan 2000 M USA
2 USA 2       USA
2 DAROIAN Emon 2000 M USA
2 DINKINS Ramadan 2001 M USA
2 HONDOR Robert 2000 M USA
2 MECKE Cedric 2000 M USA
3 HUNGARY       HUN
3 CSERE Bence 2000 M HUN Balaton (HUN)
3 HOSSZU Daniel 2000 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
3 NAGY Marcell 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
3 SZAKMARY Nandor 2000 M HUN Veresegyhaz (HUN)
4 GERMANY 3       GER
4 EßER Lennart 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
4 GIEßER Leon 2001 M GER TV Augsburg (GER)
4 HEIMSOETH Clemens 2000 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
4 SCHUCHART Alexej 2001 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)