Witold Woydas Foil - Foil Men's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Feb 8, 2020 - Feb 9, 2020 | Witold Woyda's Foil | Warszawa
1 N POLAND       POL
1 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 N KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
1 N WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
2 N NETHERLANDS       NED
2 N DIJKSTRA Michael 2006 M NED s.v. Tréville (NED)
2 N NAWAR Suhayl 2004 M NED SC Amsterdam (NED)
2 N WALET Koen 2004 M NED s.v. Tréville (NED)
2 N WANYAMA Sam 2004 M NED Holland Schermen (NED)
3 N POLAND 2       POL
3 N LEWICKI Tymon 2004 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
3 N NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
3 N PACHOLCZYK Szymon 2004 M POL IKS Leszno (POL)
3 N TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
4 N BELARUS       BLR
4 N BUTENKA Uladzimir 2003 M BLR GOUOR-SDUSHOR-3 Brest (BLR)
4 N KRAUTSOU Viachaslau 2003 M BLR
4 N NIKALAYUK Uladzislau 2003 M BLR
4 N TSYBULIA Yauheni 2003 M BLR
Feb 9, 2019 - Feb 10, 2019 | Witold Woyda's Foil | Warszawa
1 N FRANCE       FRA
1 N BAUDCHON Florent 2002 M FRA
1 N CASTANIE Valerian 2002 M FRA
1 N DE BELVAL Paul Antoine 2002 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
1 N SPICHIGER Adrien 2003 M FRA LYON SE (FRA)
2 N GREAT BRITAIN       GBR
2 N EVANS Cameron 2002 M GBR
2 N GRAY Harry 2002 M GBR Chichester Fencing Club (GBR)
2 N LONSDALE William 2002 M GBR Louth Fencing Club (GBR)
2 N RHYS POLLITT Rafael 2003 M GBR Fencers Club London (GBR)
3 N FRANCE 2       FRA
3 N CHAGNON Eliot 2004 M FRA MEUNG LOIRE (FRA)
3 N GERARDIN Philibert 2002 M FRA BORDEAUX EC (FRA)
3 N GUILLAUME Jean 2002 M FRA MENNECY (FRA)
3 N PAYELLE Theophane 2002 M FRA CAMBRAI CE (FRA)
4 N POLAND       POL
4 N BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
4 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
4 N PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
Feb 10, 2018 - Feb 11, 2018 | Witold Woyda's Foil | Warszawa
1 POLAND       POL
1 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
1 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 SZCZYPINSKI Kacper 2001 M POL Wroclawianie (POL)
2 ITALY       ITA
2 ALNO Andrea 2002 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
2 CALO' Alessandro 2001 M ITA
2 MANGIAROTTI Lorenzo Francesco 2001 M ITA
2 ROSSI Lorenzo 2002 M ITA
3 NETHERLANDS       NED
3 DUALEH Quincy 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
3 JOEMRATI Ashwan 2002 M NED Holland Schermen (NED)
3 WEBER Daan 2001 M NED Holland Schermen (NED)
3 ZOONS Axel 2001 M NED SC Amsterdam (NED)
4 GERMANY       GER
4 BRANSCHEID Gregor 2001 M GER FC Moers (GER)
4 FABINGER Nils Alexander 2002 M GER FC Moers (GER)
4 HEUSER Fabian 2002 M GER FC Moers (GER)
Feb 11, 2017 - Feb 12, 2017 | Cadet Circuit | Warszawa
1 POLAND       POL
1 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
1 GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
1 ZAKRZEWSKI Jan 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
2 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 CZECH REPUBLIC       CZE
3 KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
3 TESARIK Daniel 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
3 TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
4 BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
4 BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
4 IZYCKI Filip 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
4 SUROWIAK Teodor 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
Feb 6, 2016 - Feb 7, 2016 | Cadet Circuit | Warszawa
1 N POLAND       POL
1 N BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
1 N CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 N CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
1 N JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
2 N NETHERLANDS       NED
2 N GIACON Daniel 2000 M NED SC Amsterdam (NED)
2 N SPLIT Olivier 1999 M NED SC Noord (NED)
2 N ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
3 N POLAND 2       POL
3 N DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 N MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 N OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 N PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N POLAND 3       POL
4 N BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
4 N DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
Feb 7, 2015 - Feb 8, 2015 | Cadet Circuit | Warszawa
1 N BELGIUM       BEL
1 N CRNJAK Tom 1998 M BEL CRE Huy (BEL)
1 N DE GREEF Stef 1998 M BEL Brussels Fencing Club (BEL)
1 N FRERES Hugo 1999 M BEL CRE Huy (BEL)
1 N VAN CAMPENHOUT Stef 1998 M BEL Brussels Fencing Club (BEL)
2 N POLAND       POL
2 N KOSLICKI Michal 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
2 N OLSZOWSKI Daniel 1998 M POL Budowlani Torun (POL)
2 N STROZYNSKI Tomasz 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
3 N POLAND 2       POL
3 N CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
3 N MILLER Jakub 1998 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
3 N RUDNICKI Mikolaj 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
3 N WOJTKOWIAK Adrian 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
4 N POLAND 3       POL
4 N BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
4 N DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N OLSZEWSKI Wiktor 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
Feb 8, 2014 - Feb 9, 2014 | Cadet Circuit | Warszawa
1 N POLAND       POL
1 N DE BAZELAIRE Ludwik 1997 M POL
1 N PODRALSKI Maciej 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
1 N RZADKOWSKI Andrzej 1997 M POL Wroclawianie (POL)
1 N TARASIEWICZ Maxime 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
2 N RUSSIA       RUS
2 N AKHMETOV Iskander 1997 M RUS
2 N CHUEV Alexey 1997 M RUS
2 N SOKOLOV Nikita 1997 M RUS
2 N ZHURAVLEV Vladislav 1997 M RUS
3 N JAPAN       JPN
3 N SAITO Toshiya 1997 M JPN
3 N SHIKINE Takahiro 1997 M JPN
3 N TAKEDA Rikuto 1997 M JPN
4 N GERMANY       GER
4 N BAPPERT Alexander 1997 M GER TG Frankenthal (GER)
4 N HAMLESCHER Magnus 1998 M GER OFC Bonn (GER)
4 N MARINO Salvatore 1997 M GER PSV Stuttgart (GER)
4 N VEITENHEIMER Ciaran 1997 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
Jan 26, 2013 - Jan 27, 2013 | Cadet Circuit | Warszawa
1 N FRANCE       FRA
1 N CHASTANET Maximilien 1996 M FRA
1 N ROGER Enguerand 1997 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
1 N SEBBAN Theo 1996 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
1 N SIDO Alexandre 1996 M FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
2 N FRANCE 2       FRA
2 N CHABRIER Adrien 1996 M FRA BORDEAUX EC (FRA)
2 N DELIGNE Remi 1996 M FRA PRIVAS MG (FRA)
2 N EDIRI Alexandre 1998 M FRA MEAUX CE (FRA)
2 N MOINARD Etienne 1996 M FRA METZ SE (FRA)
3 N HUNGARY       HUN
3 N BALOGH Boldizsar 1996 M HUN UTE Budapest (HUN)
3 N INSPERGER Samuel 1996 M HUN MTK (HUN)
3 N MESZAROS Tamas 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
3 N MOSA Peter 1996 M HUN Torekves (HUN)
4 N LATVIA       LAT
4 N BLUMENTALS Renars 1997 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
4 N KUCEBA Vitalijs 1997 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
4 N TETERIS Lukas 1996 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
Jan 28, 2012 - Jan 29, 2012 | European Cadet Circuit | Warszawa
1 N CHASTANET Maximilien 1996 M FRA
1 N DENIS Charles 1995 M FRA AUBERVILLIER (FRA)
1 N LAVIOLETTE Gil Andre 1995 M FRA PETIT BOURG (FRA)
1 N MOLINARO Romain 1995 M FRA HENIN BEAUMONT (FRA)
2 N CEGIELSKI Bartosz 1995 M POL AZS AWF Poznan (POL)
2 N GARBAT Alex 1995 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
2 N PRZYLUSKI Dominik 1995 M POL UKS KUSY Warszawa (POL)
2 N RZADKOWSKI Andrzej 1997 M POL Wroclawianie (POL)
3 N BIES Michal 1995 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
3 N CHOINSKI Patryk 1995 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
3 N PALUSZKIEWICZ Kasper 1996 M POL AZS AWF Poznan (POL)
3 N SOBCZAK Piotr 1995 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N ABE Yoshiki 1996 M JPN
4 N SAITO Toshiya 1997 M JPN
4 N SAKATA Masamichi 1995 M JPN
Feb 12, 2011 - Feb 13, 2011 | European Cadet Circuit | Warszawa
1 N RUSSIA       RUS
1 N DEGTYAREV Ilya 1994 M RUS
1 N PIVOVAROV Alexander 1995 M ISR CSKA Moscow (RUS)
1 N SEKOV Anton 1994 M RUS
1 N VALEROV Alexey 1994 M RUS
2 N FRANCE       FRA
2 N CHASTANET Maximilien 1996 M FRA
2 N COLLINEAU Virgile 1994 M FRA PAYS AIX (FRA)
2 N DENIS Charles 1995 M FRA AUBERVILLIER (FRA)
2 N TOUVET Marc 1994 M FRA CADETS ESSON (FRA)
3 N POLAND       POL
3 N BIES Milosz 1994 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
3 N GRYGLEWSKI Krystian 1994 M POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
3 N KOZLOWSKI Szymon 1994 M POL AZS AWF Poznan (POL)
3 N SIESS Michal 1994 M POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
4 N HUNGARY       HUN
4 N DOSA Daniel 1996 M HUN Torekves (HUN)
4 N MATYAS Balint 1994 M HUN Torekves (HUN)
4 N MOSA Tamas 1994 M HUN Torekves (HUN)
4 N NEMETH Andras 1995 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)