Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Foil Women's U17 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 N CARLSSON Emma 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
3 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
3 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
3 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 BROBERG Carolina 2001 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
3 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
3 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
3 MUSTAFAEVA Dillshodahon 1998 F SWE MFFG Malmö (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
3 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
3 MUSTAFAEVA Dillshodahon 1998 F SWE MFFG Malmö (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 N RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 ENGSTRÖM Alice 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
3 HÖIJER Hillevi 1997 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ISAKSON Frida 1995 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
2 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ENGSTRÖM Alice 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
3 STJERNDAL Michaela 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 NORBERG Agnes 1993 F SWE LFK Linköping (SWE)
4 SWAHN Miki 1993 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
2 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 KARLSSON Jeanette 1992 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 HULTGREN Linnea 1991 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 VON PLATEN Julia 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 PETTERSSON Andrea 1990 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 HULTGREN Linnea 1991 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 VON PLATEN Julia 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
3 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LEWIN Elin 1988 F SWE WFF Örebro (SWE)
Feb 21, 2004 - Feb 22, 2004 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kungsbacka
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 BRÄNNSTRÖM Elin 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
Feb 22, 2003 - Feb 23, 2003 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Uppsala
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
Feb 23, 2002 - Feb 24, 2002 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
3 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 WERTSÉN Emma 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
2 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LASCHKE Laura 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 3, 1997 - May 4, 1997 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 BAN-WRABEL Edit 1981 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 CARLSSON Emma 1980 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 11, 1996 - May 12, 1996 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Ljungby
1 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 STAAF Annika 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 NYBERG Sara 1979 F SWE LUGI Lund (SWE)
Jan 25, 1992 - Jan 25, 1992 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 WALLENBURG Paula 1976 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 KNUTSSON Karin 1976 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 NYSTRÖM Anneli 1975 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Jan 26, 1991 - Jan 26, 1991 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 WALLENBURG Paula 1976 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 KNUTSSON Karin 1976 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
Jan 27, 1990 - Jan 28, 1990 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 WIELINDER Helena 1973 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 RAMNIC Ilinca 1900 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
Jan 28, 1989 - Jan 29, 1989 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WIELINDER Helena 1973 F SWE DIF Stockholm (SWE)
4 NORBO Caroline 1975 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Feb 6, 1988 - Feb 6, 1988 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 WIELINDER Helena 1973 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SUSENBETH Ann 1971 F SWE GoFK Visby (SWE)
4 ROSÉN Catinca 1972 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
Feb 7, 1987 - Feb 7, 1987 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ROSÉN Catinca 1972 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 PEIJNE Ulrika 1974 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
4 HJELMQVIST Anna 1974 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
Jan 25, 1986 - Jan 25, 1986 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ARVIDSSON Pia 1971 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 SUSENBETH Ann 1971 F SWE GoFK Visby (SWE)
4 RING Anna 1973 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
Mar 9, 1985 - Mar 9, 1985 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Lidingö
1 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Feb 4, 1984 - Feb 4, 1984 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Staffanstorp
1 LÖFGREN Madelene 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 SJÖLIN Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 JANSSON Ann-Sofie 1900 F SWE HFS Halmstad (SWE)
4 MAGNUSSON Carina 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Feb 5, 1983 - Feb 5, 1983 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 LARSSON Ulrika 1968 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 GUSTAFSSON Maria 1900 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 WADSTEIN Susanne 1968 F SWE GFK Göteborg (SWE)
Feb 20, 1982 - Feb 20, 1982 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 DAHLSTRÖM Gunilla 1968 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 ERIKSSON Charlotte 1900 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 HOVANYI Kristina 1900 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Feb 21, 1981 - Feb 21, 1981 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 LARSSON Marina 1967 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 HOVANYI Kristina 1900 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 KÜHNE Monica 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 AXELSSON Bodil 1900 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)