Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Epee Women's U15 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 N MIKULAK Sara 2006 F SWE FFS Solna (SWE)
3 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 TILLGREN Viktoria 2004 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 LÖDERUP Natalia 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
3 DARWÉN Tekla 2003 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 SUNDGREN Filippa 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 KRANSFORS Filippa 2003 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 LANDGREN Matilda 2002 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 FISCHER Jacqueline 2001 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SJURSETH Isolde 2001 F SWE SAF Solna (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 BERGSTRÖM Josefine 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 KELLY Judith 2000 F SWE DIF Stockholm (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LÖFVENHOLM Linnea 1999 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N GORDON ACHOUR Alina 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N BORSODI Nora 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 N FERM Camilla 1998 F SWE
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 WERNER Maja 1997 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
3 ANDERSSON Malin 1998 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 FREDRIKSSON Lovisa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 WESSLÉN Elin 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MUMM Emelie 1995 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SÖRVÅG Clara 1994 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JENSEN Frida 1994 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 NYHLÉN Lisa 1995 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 ÖSTERDAHL Rebecka 1994 F SWE GoFK Visby (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SÖRVÅG Clara 1994 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JENSEN Frida 1994 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 GRANBERG Anna 1993 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 WIKENBORG Lotta 1994 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SOLLÉN Frida 1992 F SWE WFF Örebro (SWE)
2 PETTERSSON Tove 1992 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ANDRÉN Louise 1993 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ÖSTERDAHL Rebecka 1994 F SWE GoFK Visby (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SOLLÉN Frida 1992 F SWE WFF Örebro (SWE)
2 PETTERSSON Tove 1992 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 HÖCKERFELT Hanna 1991 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 MELKERSSON Mimmi 1991 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 VÄGGÖ Emma 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 HÄGGLÖF Olivia 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 PETTERSSON Andrea 1990 F SWE LUGI Lund (SWE)
May 15, 2004 - May 15, 2004 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BRÄNNSTRÖM Elin 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 17, 2003 - May 18, 2003 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 VÄGGÖ Emma 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 18, 2002 - May 18, 2002 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
2 WERTSÉN Emma 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LEWIN Elin 1988 F SWE WFF Örebro (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 EKSTRÖM Emma 1987 F SWE WFF Örebro (SWE)
2 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
4 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 BARVESTAD Kinka 1986 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
3 LASCHKE Erikka 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 EKSTRÖM Emma 1987 F SWE WFF Örebro (SWE)
Apr 24, 1999 - Apr 25, 1999 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LARSSON Sofie 1985 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
3 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 BARVESTAD Kinka 1986 F SWE KFK Kalmar (SWE)
Apr 25, 1998 - Apr 26, 1998 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LARSSON Sofie 1985 F SWE UF Uppsala (SWE)
4 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
May 24, 1997 - May 25, 1997 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 BERTOLINO Christina 1983 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 ROSÉN Maria 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 JOHANSSON Hedvig 1983 F SWE KFK Kalmar (SWE)
May 25, 1996 - May 26, 1996 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 KATS Anna 1982 F SWE SAF Solna (SWE)
2 LÖFVENBERG Micaela 1982 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 JOHANSSON Hedvig 1983 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 BERTOLINO Christina 1983 F SWE UF Uppsala (SWE)
May 27, 1995 - May 27, 1995 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 NYSTRÖM Hanna 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 ANDERSSON Nina 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 ASHGHALI Leila 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Apr 16, 1994 - Apr 17, 1994 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 VELANDER Terese 1980 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ANDERSSON Emma 1900 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 CARLSSON Emma 1980 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 11, 1991 - May 11, 1991 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 WANNER Jessika 1977 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)