Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Epee Men's U15 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Aug 14, 2021 - Aug 15, 2021 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
3 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 ENGSTRAND Theodor 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 IHRE-THOMASON Axel 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ÅMOT HANSEN Simon 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 SÖDERGREN Hampus 2001 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 GRANEVIK Gunnar 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 N DECROIX Hugo 1998 M FRA
3 N GAHM Oscar 1998 M SWE
3 N MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HÖGBERG David 1997 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 KOCHBATI Erik 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 BERG NIEMELÄ Elias 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 DEJENFELT Rasmus 1996 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 VÄGGÖ Victor 1995 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 ANDERSSON Måns 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 SJÖBLOM WRANGLE Rikard 1995 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 WESTIN David 1995 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 EGERTZ SKAANES Lukas 1994 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 CRUZ Roberto 1994 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 BORG Sebastian 1995 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 HAGLUND Daniel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MAREND Alexander 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 LINDE Johan 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 OXENSTIERNA Alexander jr 1993 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SNYGG Gustaf 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 EGERTZ SKAANES Oskar 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 DOWNES Adam 1992 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 JOHNSSON Fredrik 1992 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 EKSTRÖM Gustav 1991 M SWE WFF Örebro (SWE)
2 HAGMAN Oskar 1991 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 GUMMÉRUS Felix 1991 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 JÖNSSON Andreas 1991 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KARLSSON Philip 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SAMUELSSON Anton 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ÅSTRÖM Erik 1990 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 TÖRNBLOM Rasmus 1990 M SWE LUGI Lund (SWE)
May 15, 2004 - May 15, 2004 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LINDQVIST Joakim 1989 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 LOMBACH Wilhelm 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 NORELL Pontus 1989 M SWE A6 Jönköping (SWE)
May 17, 2003 - May 18, 2003 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LANDÉN Richard 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 LINDE Niklas 1989 M SWE YFK Ystad (SWE)
3 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 LINDQVIST Joakim 1989 M SWE UF Uppsala (SWE)
May 18, 2002 - May 18, 2002 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 BERGDAHL Erik 1988 M SWE A6 Jönköping (SWE)
2 SIEVERT Thomas 1988 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LANDÉN Michael 1988 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 BERGDAHL Erik 1988 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 STIESSEL Adrian 1987 M SWE [i] FmFK Såtenäs (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SIMA Gustaf 1986 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
4 FJORDEFALK Dante 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Apr 24, 1999 - Apr 25, 1999 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
3 SIMA Gustaf 1986 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 ANDERSSON Christoffer 1900 M SWE [i] VUGI Växjö (SWE)
Apr 25, 1998 - Apr 26, 1998 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 GELDERMAN Henrik 1984 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 ÅRMAN Henning 1984 M SWE SSIF Stockholm (SWE)
May 24, 1997 - May 25, 1997 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 ALBINSSON Johan 1983 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 BARVESTAD Rickard 1983 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 HORNTVEDT Asbjorn 1983 M NOR
4 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 25, 1996 - May 26, 1996 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 BARVESTAD Rickard 1983 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 HORNTVEDT Asbjorn 1983 M NOR
4 FUXIN Martin 1983 M SWE [i] A1 Linköping (SWE)
May 27, 1995 - May 27, 1995 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 TROENG Joakim 1981 M SWE [i] MFK Åkersberga (SWE)
3 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
4 NYMAN Björn 1982 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
Apr 16, 1994 - Apr 17, 1994 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 STRIDH Christoffer 1981 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 GUNVE Magnus 1981 M SWE A6 Jönköping (SWE)
May 9, 1992 - May 9, 1992 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 KARLSSON Karsten 1978 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 LANDGREN Daniel 1978 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 ROSÉN Robert 1978 M SWE HFS Halmstad (SWE)
4 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 11, 1991 - May 11, 1991 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg (SWE)
3 DYBERG Martin 1977 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 GUDMUNDSSON Joakim 1978 M SWE ARA Helsingborg (SWE)