Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Foil Women's U15 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N CARLSSON Emma 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
2 N KIS Lili 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N KÓNYA Csenge 2006 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 N MIKULAK Sara 2006 F SWE FFS Solna (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
2 CARLSSON Emma 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
3 GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
2 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
3 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 BROBERG Carolina 2001 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ERIKSSON Mimi-Lee 2001 F SWE EGF Solna (SWE)
3 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JÖNSSON Line 2000 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
3 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
2 HOLBERG Maja 1999 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
3 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
2 N HOLBERG Maja 1999 F SWE
3 N BAKHUREVICH Madelina 1998 F SWE AFiL Lund (SWE)
3 N GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
3 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
3 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 JOHANSSON Ida 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 THOMAS-LYRI Magda 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 ENGSTRÖM Alice 1995 F SWE EGF Solna (SWE)
3 JOHANSSON Ida 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 STJERNDAL Michaela 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
2 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 STJERNDAL Michaela 1996 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 VALERO-COLLANTES Carolina 1994 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ISAKSON Frida 1995 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 DORDEVIC Larisa 1994 F SWE HGIF Halmstad (SWE)
3 MITROVIC Lana 1994 F SWE MF19 Malmö (SWE)
4 SWAHN Miki 1993 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SOLLÉN Frida 1992 F SWE WFF Örebro (SWE)
2 MELKERSSON Mimmi 1991 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 KARLSSON Jeanette 1992 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 SIGNÄS Magdalena 1991 F SWE MF19 Malmö (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ANDERSSON Rebecka 1990 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 VON PLATEN Julia 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 BAECKLUND Margareta 1991 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MELKERSSON Mimmi 1991 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 15, 2004 - May 15, 2004 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 PETTERSSON Andrea 1990 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 WESTER Jennie 1989 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 17, 2003 - May 18, 2003 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 VÄGGÖ Emma 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 BRÄNNSTRÖM Elin 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WESTER Jennie 1989 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 18, 2002 - May 18, 2002 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
3 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 WERTSÉN Emma 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 WERTSÉN Emma 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 SANDELIN Andrea 1987 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 OSKARSSON Signe 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
2 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LASCHKE Erikka 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Apr 24, 1999 - Apr 25, 1999 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
4 HALLBERG Hanna 1987 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Apr 25, 1998 - Apr 26, 1998 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HORNTVEDT Otilia 1986 F NOR
4 LASCHKE Erikka 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 24, 1997 - May 25, 1997 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 KARASZI Beatrix 1983 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 LO Helena 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 SANDELIN Martina 1984 F SWE [i] PFK Partille (SWE)
May 25, 1996 - May 26, 1996 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 KARASZI Beatrix 1983 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
4 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Apr 16, 1994 - Apr 17, 1994 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 STAAF Annika 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 CARLSSON Emma 1980 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 21, 1993 - May 21, 1993 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 WAHL Charlotte 1979 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 STAAF Annika 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
4 GUSTAFSSON Sara 1979 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 9, 1992 - May 9, 1992 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 WIBERG Carin 1978 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 SJÖSTEDT Johanna 1978 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WAHL Charlotte 1979 F SWE MF19 Malmö (SWE)
4 GUSTAFSSON Sara 1979 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
May 11, 1991 - May 11, 1991 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 WIBERG Carin 1978 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 WANNER Jessika 1977 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)