Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Foil Men's U15 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
2 N FASTESSON Rufus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N KRÖCKEL Emil 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N SJÖGREN Daniel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
2 RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 BROBERG Marcus 2003 M SGP
3 ASK Henri 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 PETRINI Felix 2001 M SWE
3 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 PETRINI Felix 2001 M SWE
3 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 RADOSAVLJEVIC Lav 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
3 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 PERSSON Casper Nils 1999 M DEN MF19 Malmö (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
2 N EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 N ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 GAHM Oscar 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 GEDIN Sebastian 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
2 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 GEDIN Sebastian 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
2 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
3 BORGSTRÖM Emil 1995 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 THORNÉR Daniel 1994 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 LÖF Jesper 1994 M SWE HFS Halmstad (SWE)
3 WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
2 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 DEIJNOFF Gustaf 1993 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 ISAKSON Erik 1993 M SWE MF19 Malmö (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 ISAKSON Erik 1993 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE EGF Solna (SWE)
2 ISAKSON Erik 1993 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 AF ROBSON Petter 1992 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 TÖRNBLOM Rasmus 1990 M SWE LUGI Lund (SWE)
2 KARLSSON Philip 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 FLYBORG Edward 1990 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 15, 2004 - May 15, 2004 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 KARLSSON Philip 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 EKSTRÖM Gustav 1991 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE MF19 Malmö (SWE)
May 17, 2003 - May 18, 2003 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 STEINECK Viktor 1989 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LANDÉN Richard 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 KARLSSON Philip 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 18, 2002 - May 18, 2002 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SIEVERT Thomas 1988 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LANDÉN Richard 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 WIKENBORG Jens 1988 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 FJORDEFALK Dante 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 STIESSEL Adrian 1987 M SWE [i] FmFK Såtenäs (SWE)
Apr 24, 1999 - Apr 25, 1999 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 MAISAARI Niklas 1985 M SWE [i] PFK Partille (SWE)
4 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
Apr 25, 1998 - Apr 26, 1998 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 ENGLUND Tomas 1984 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
May 24, 1997 - May 25, 1997 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 ALBINSSON Johan 1983 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 LARSSON Martin 1983 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
May 25, 1996 - May 26, 1996 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 RUTH Claes 1982 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 BORG Tobias 1982 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 27, 1995 - May 27, 1995 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 BRANTE John 1981 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 STRIDH Christoffer 1981 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 HERRE Fredrik 1981 M SWE JFK Järfälla (SWE)
Apr 16, 1994 - Apr 17, 1994 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 BERGHOLM Erik 1980 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 LINDMAR Johan 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 SUNDBLAD Olof 1980 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 BRANTE John 1981 M SWE LUGI Lund (SWE)
May 21, 1993 - May 21, 1993 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 EDLUND Peter 1979 M SWE [i] PFK Partille (SWE)
2 BERGHOLM Erik 1980 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 SINTORN Erik 1980 M SWE [i] PFK Partille (SWE)
May 9, 1992 - May 9, 1992 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 DANUBIUS Razvan 1978 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LJUNGSTRÖM Andreas 1978 M SWE
4 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 11, 1991 - May 11, 1991 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona
1 BERKESKÖLD Henrik 1977 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 GERLEMAN Gustaf 1977 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 SVENSSON Daniel 1977 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg (SWE)