Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Epee Women's U17 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 HANSSON Sofia 2000 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 LINK Sara 1999 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SUNDBERG Emma 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 THORED Nathalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 WERNER Maja 1997 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
3 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N LINDE Åsa 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N KARLSSON Ebba 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 N ANDERSSON Malin 1998 F SWE
3 N SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KARLSSON Ebba 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 SCHOLANDER Clara 1996 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 ÖSTERDAHL Rebecka 1994 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LUDÉEN Emma 1995 F SWE WFF Örebro (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WENNE Emma 1993 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 GRANBERG Anna 1993 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 SÖRVÅG Clara 1994 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 NORBERG Agnes 1993 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 ÖSTERDAHL Rebecka 1994 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 WENNE Emma 1993 F SWE DIF Stockholm (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 BENGTSSON Jennie 1991 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 ANDRÉN Louise 1993 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 KARLSSON Jeanette 1992 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 SOLLÉN Frida 1992 F SWE WFF Örebro (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 VÄGGÖ Emma 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 PETTERSSON Andrea 1990 F SWE LUGI Lund (SWE)
3 BENGTSSON Jennie 1991 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 KARLSSON Jeanette 1992 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 VÄGGÖ Emma 1990 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 GARS Sanne 1989 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
Feb 21, 2004 - Feb 22, 2004 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kungsbacka
1 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 KLAR Carin 1988 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 MAGNUSSON Camilla 1988 F SWE HFS Halmstad (SWE)
Feb 22, 2003 - Feb 23, 2003 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Uppsala
1 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BERGDAHL Johanna 1990 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 WERTSÉN Emma 1988 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 WESTMAN Nina 1989 F SWE FFF Stockholm (SWE)
Feb 23, 2002 - Feb 24, 2002 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 LARSSON Sofie 1985 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BARVESTAD Kinka 1986 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 LARSSON Maria 1986 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 LARSSON Sofie 1985 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BARVESTAD Kinka 1986 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 LASCHKE Laura 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 SIEVERT Sofia 1984 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 NIKOLAISEN Denise 1985 F SWE FFF Stockholm (SWE)
4 LARSSON Sofie 1985 F SWE UF Uppsala (SWE)
Jan 30, 1999 - Jan 31, 1999 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Örnsköldsvik
1 KARASZI Beatrix 1983 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KATS Anna 1982 F SWE SAF Solna (SWE)
3 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 JOHANSSON Sofie 1982 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
Jan 24, 1998 - Jan 25, 1998 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Åkersberga
1 KARASZI Beatrix 1983 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ALBINSSON Emma 1983 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 BACHORZ Ludvika 1982 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BAN-WRABEL Edit 1981 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
May 3, 1997 - May 4, 1997 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 STAAF Annika 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 NILSSON Tove 1980 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 VELANDER Terese 1980 F SWE KFK Kalmar (SWE)
4 HARDENKLO Angelica 1980 F SWE GFK Göteborg (SWE)
May 13, 1995 - May 13, 1995 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 WIBERG Carin 1978 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 WAHL Charlotte 1979 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 CAPANDEGUI Emma 1978 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 STÅHLE Ulrika 1978 F SWE SAF Solna (SWE)
Jan 29, 1994 - Jan 29, 1994 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 WAHL Charlotte 1979 F SWE MF19 Malmö (SWE)
2 KNUTSSON Monika 1977 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 FRYXELIUS Martha 1900 F SWE I2 Karlstad (SWE)
3 SELLMAN Lena 1977 F SWE [i] LUN Ängelholm (SWE)
Jan 30, 1993 - Jan 31, 1993 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 WALLENBURG Paula 1976 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
2 JONSSON Åsa 1976 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 WAHL Charlotte 1979 F SWE MF19 Malmö (SWE)
4 LJUNGKLINT Kristin 1976 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
Jan 25, 1992 - Jan 25, 1992 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JONSSON Åsa 1976 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 HARDING Anna Kajsa 1975 F SWE LUGI Lund (SWE)
4 HAMMARBERG Lisa 1975 F SWE DIF Stockholm (SWE)
Jan 26, 1991 - Jan 26, 1991 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 BERGENHEIM Maria 1974 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 LUTHMAN Camilla 1974 F SWE SAF Solna (SWE)
4 PEIJNE Ulrika 1974 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
Jan 27, 1990 - Jan 28, 1990 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 RONQUIST Ingela 1973 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 LÖNNBRO Jennie 1975 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LUTHMAN Camilla 1974 F SWE SAF Solna (SWE)
4 PEIJNE Ulrika 1974 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
Jan 28, 1989 - Jan 29, 1989 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 MALM Jeannette 1972 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 PEIJNE Ulrika 1974 F SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
3 JONSSON Åsa 1976 F SWE GFK Göteborg (SWE)
4 HARDING Anna Kajsa 1975 F SWE LUGI Lund (SWE)
Feb 6, 1988 - Feb 6, 1988 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 KOVACS Camilla 1900 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SUSENBETH Ann 1971 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 JÜRIADO Anne 1971 F SWE DIF Stockholm (SWE)
4 JALMSJÖ Sofia 1971 F SWE GFK Göteborg (SWE)