Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - Epee Men's U17 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Aug 14, 2021 - Aug 15, 2021 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
May 18, 2019 - May 19, 2019 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N TORESTEN Mikael 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 N SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
May 19, 2018 - May 20, 2018 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby
1 KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 RASMUSON Ludvig 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 SILIWANOWICZ Mateusz Konrad 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
May 21, 2016 - May 22, 2016 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 GRANEVIK Gunnar 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 23, 2015 - May 24, 2015 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 24, 2014 - May 25, 2014 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 KOCHBATI Erik 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 N ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 N STEINBOCK Daniel 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 N KOCHBATI Erik 1997 M SWE
3 N MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
May 19, 2012 - May 20, 2012 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 NYGÅRD Oskar 1995 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 EKLUND Edvin 1995 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 NIKLASSON Carl 1995 M SWE WFF Örebro (SWE)
May 21, 2011 - May 22, 2011 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 NYGÅRD Oskar 1995 M SWE WFF Örebro (SWE)
2 BERG NIEMELÄ Elias 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 HAGLUND Daniel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 THÖRN Oscar 1994 M SWE WFF Örebro (SWE)
May 15, 2010 - May 16, 2010 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 MAREND Alexander 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 LINDE Johan 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 16, 2009 - May 17, 2009 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 AGERBERG Henrik 1992 M SWE SAF Solna (SWE)
3 EGERTZ SKAANES Oskar 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 NORSTRÖM Henrik 1993 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
May 17, 2008 - May 18, 2008 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 JOHNSSON Fredrik 1992 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 DEJENFELT Pontus 1993 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 JÖNSSON Andreas 1991 M SWE GFK Göteborg (SWE)
May 19, 2007 - May 20, 2007 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 KARLSSON Philip 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 JÖNSSON Andreas 1991 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LOMBACH Wilhelm 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 ÖSTERBERG Carl David 1990 M SWE WFF Örebro (SWE)
May 20, 2006 - May 21, 2006 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 NORELL Pontus 1989 M SWE A6 Jönköping (SWE)
2 JONSSON Erik 1989 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LINDQVIST Joakim 1989 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 LOMBACH Wilhelm 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
May 14, 2005 - May 15, 2005 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 WIKENBORG Jens 1988 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 BERGDAHL Erik 1988 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 STOLT Alexander 1989 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 TROENG Olof 1988 M SWE LUGI Lund (SWE)
Feb 21, 2004 - Feb 22, 2004 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kungsbacka
1 BERGDAHL Erik 1988 M SWE A6 Jönköping (SWE)
2 LANDÉN Richard 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 SIEVERT Thomas 1988 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 UGGE Henrik 1987 M SWE WFF Örebro (SWE)
Feb 22, 2003 - Feb 23, 2003 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Uppsala
1 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 BERGDAHL Erik 1988 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 STIESSEL Adrian 1987 M SWE [i] FmFK Såtenäs (SWE)
Feb 23, 2002 - Feb 24, 2002 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 SIMA Gustaf 1986 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 AGNARSSON Joakim 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 GIOELI Markus 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
May 19, 2001 - May 20, 2001 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 JERNTORP Johan 1984 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 SIMA Carl-Fredrik 1984 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 SIMA Gustaf 1986 M SWE UF Uppsala (SWE)
May 20, 2000 - May 21, 2000 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona
1 JERNTORP Johan 1984 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 ALBINSSON Johan 1983 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 BARVESTAD Rickard 1983 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 SIMA Gustaf 1986 M SWE UF Uppsala (SWE)
Jan 30, 1999 - Jan 31, 1999 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadette | Örnsköldsvik
1 BRUS Robert 1982 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 ORESTIG Per 1982 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 EPPENS Daniel 1982 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 RUTH Claes 1982 M SWE GFK Göteborg (SWE)
Jan 24, 1998 - Jan 25, 1998 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Åkersberga
1 RUTH Claes 1982 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ORESTIG Per 1982 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 OSKARSSON Erik 1982 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ZIMMER Alexander 1981 M SWE [i] I19 Boden (SWE)
May 3, 1997 - May 4, 1997 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Kalmar
1 RUTH Claes 1982 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 ADAMSKI Jakub 1980 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GUNVE Magnus 1981 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 LINDHOLM Peter 1981 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 11, 1996 - May 12, 1996 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Ljungby
1 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
2 SVENSSON Peter 1900 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HERNBÄCK Kristoffer 1979 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 NARBY Petter 1980 M SWE UF Uppsala (SWE)
May 13, 1995 - May 13, 1995 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 ROSÉN Robert 1978 M SWE HFS Halmstad (SWE)
2 LANDGREN Daniel 1978 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
3 HERNBÄCK Kristoffer 1979 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
Jan 29, 1994 - Jan 29, 1994 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 DANUBIUS Razvan 1978 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 FOGELBERG Paul 1977 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg (SWE)
3 NERELL Magnus 1977 M SWE SAF Solna (SWE)
Jan 30, 1993 - Jan 31, 1993 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 BROLIN Robert 1976 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 JOHANSSON Björn 1976 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 NERELL Magnus 1977 M SWE SAF Solna (SWE)
4 SANDBERG Johan 1900 M SWE MF19 Malmö (SWE)
Jan 25, 1992 - Jan 25, 1992 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Uppsala
1 DYBERG Oscar 1975 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 BROLIN Robert 1976 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 JOHANSSON Björn 1976 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 SÖRMAN Joar 1975 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Jan 26, 1991 - Jan 26, 1991 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 JEDEUR-PALMGREN Johan 1974 M SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
2 JOHANSSON Erik 1974 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 DYBERG Oscar 1975 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 BERGENHEIM Jon 1974 M SWE UFK Umeå (SWE)
Jan 28, 1989 - Jan 29, 1989 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 HALLNER Fredrik 1973 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 JOHANSSON Fredrik 1900 M SWE [i] USIF Uppsala (SWE)
Feb 6, 1988 - Feb 6, 1988 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 GRANLER Oskar 1972 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 ERIKSSON Matthias 1900 M SWE [i] GFF Gävle (SWE)
Feb 7, 1987 - Feb 7, 1987 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 GRANLER Oskar 1972 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 LEIJONHUFVUD Gustaf 1973 M SWE [i] USIF Uppsala (SWE)
4 SCHRÖDER Henrik 1974 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Jan 25, 1986 - Jan 25, 1986 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 BLOMQVIST Daniel 1900 M SWE YFK Ystad (SWE)
Mar 9, 1985 - Mar 9, 1985 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Lidingö
1 HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Feb 4, 1984 - Feb 4, 1984 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Staffanstorp
1 KERTES Andreas 1969 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 THULIN Björn 1969 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
3 JENSEN Johan 1969 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
4 STENGÅRD Peter 1969 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
Feb 5, 1983 - Feb 5, 1983 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 KERTES Andreas 1969 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 VANKY Peter 1968 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 ELMFELDT Mathias 1968 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 ANDERSSON Bengt 1968 M SWE [i] KFIK Karlskrona (SWE)
Feb 21, 1981 - Feb 21, 1981 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 STRAND Eric 1966 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LINTON Johan 1966 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 ELMFELDT Peter 1967 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö (SWE)