Satellite Tournament - Epee Men's Senior Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Oct 12, 2019 - Oct 13, 2019 | St. Duje Cup | Split
1 N BIDA Sergey 1993 M RUS Dynamo Moskau (RUS)
2 N ANOKHIN Vadim 1992 M RUS Dinamo-Kazan (RUS)
3 N KNYSH Oleg 1997 M RUS
3 N SCHMIDT Richard 1992 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
Oct 13, 2018 - Oct 14, 2018 | St. Duje Cup | Split
1 N KHODOS Sergey 1986 M RUS
2 N LUGONES RUGGERI Jesus Andres 1991 M ARG ANGERS SCO (FRA)
3 N GLEBKO Anton 1989 M RUS
3 N MAHRINGER Josef 1997 M AUT FUL Linz (AUT)
Apr 28, 2018 - Apr 28, 2018 | St. Duje Cup | Split
1 BOLLATI Federico 1978 M ITA
2 LUGONES RUGGERI Jesus Andres 1991 M ARG ANGERS SCO (FRA)
3 HERZBERG Fabian 1988 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
3 MARENCO Federico 1998 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
May 20, 2017 - May 21, 2017 | St. Duje Cup | Split
1 MITRICA Alin 1987 M ROU CSU Craiova (ROU)
2 HEIDECKER Pascal 1991 M CAN
3 CIOVICA Lucian 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
3 MAYNARD Calum 1993 M GBR
May 14, 2016 - May 14, 2016 | St. Duje Cup | Split
1 TAGLIARIOL Matteo 1983 M ITA
2 LIMARDO Francisco 1987 M VEN
3 COQUECO Gustavo 1985 M COL
3 LUGONES RUGGERI Jesus Andres 1991 M ARG ANGERS SCO (FRA)
May 16, 2015 - May 16, 2015 | Satellite Tournament | Split
1 TULEN Tristan 1991 M NED s.v. Scaramouche (NED)
2 LUGONES RUGGERI Jesus Andres 1991 M ARG ANGERS SCO (FRA)
3 MATHE Jorg 1982 M AUT FC Vindobona (AUT)
3 VINNICKY Ariel 1995 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
May 17, 2014 - May 18, 2014 | Satellite Tournament | Split
1 TARDI Otto 1985 M ROU CSM Oradea (ROU)
2 SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
3 KIRSCHEN Uwe 1967 M GER SC Berlin (GER)
3 MATHE Jorg 1982 M AUT FC Vindobona (AUT)
May 18, 2013 - May 19, 2013 | Satellite Tournament | Split
1 MATHE Jorg 1982 M AUT FC Vindobona (AUT)
2 SERRA Solt 1989 M HUN Debrecen (HUN)
3 KIRSCHEN Uwe 1967 M GER SC Berlin (GER)
3 SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
May 19, 2012 - May 19, 2012 | Satellite Tournament | Split
1 BÖJTE Szabolocs Jozsef 1992 M TUR [i] BVSC 2 (HUN)
2 HURME Tommi 1985 M USA
3 BIDOVEC Jan 1989 M SLO SS Tabor Ljubljana (SLO)
3 SERRA Solt 1989 M HUN Debrecen (HUN)
May 21, 2011 - May 21, 2011 | Satellite Tournament | Split
1 NYISZTOR Alexandru 1979 M ROU
2 HURME Tommi 1985 M USA
3 GUJINOVIC Luka 1992 M CRO MK Split (CRO)
3 SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
May 23, 2010 - May 24, 2010 | Satellite Tournament | Split
1 MUNZONE Edoardo 1988 M ITA
2 PIRVAN Marin Dorian 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
3 DUPIN Nicolas 1986 M FRA
3 MITRICA Alin 1987 M ROU CSU Craiova (ROU)
May 23, 2009 - May 24, 2009 | Satellite Tournament | Split
1 BALENT Uros 1980 M SLO
2 DEBIC Ozren 1979 M CRO MK Rapir (CRO)
3 ELSAGHIR Ahmed 1986 M EGY
3 LUSIC Miro 1981 M CRO MK Split (CRO)
May 24, 2008 - May 25, 2008 | Satellite Tournament | Split
1 N DEBIC Ozren 1979 M CRO MK Rapir (CRO)
2 N SLODNJAK Martin 1976 M SLO
3 N HINZ Gerald 1965 M GER Elmshorner MTV (GER)
3 N RIDGE John 1950 M USA
May 6, 2007 - May 6, 2007 | Satellite Tournament | Split
1 DEBIC Ozren 1979 M CRO MK Rapir (CRO)
2 SLODNJAK Martin 1976 M SLO
3 HINZ Gerald 1965 M GER Elmshorner MTV (GER)
3 RIDGE John 1950 M USA