Cadet Circuit - Foil Men's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Jan 10, 2020 - Jan 12, 2020 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N RUSSIA       RUS
1 N ALOIAN Temur 2003 M RUS
1 N BULYGA Ivan 2004 M RUS
1 N KOZLOV Zakhar 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
1 N OSIPOV Dmitrii 2003 M RUS
2 N USA       USA
2 N KELLY William 2003 M USA
2 N LEVY Jacob 2004 M USA
2 N YU Vinni 2004 M USA
3 N CANADA       CAN
3 N HAMILTON Bogdan 2004 M CAN
3 N LEE Caden 2003 M CAN
3 N WONG Adam 2005 M CAN
3 N WU Alexander 2004 M CAN
4 N BRAZIL       BRA
4 N FRANCA Giovanni 2003 M BRA GNU Nautico Uniao (BRA)
4 N MION Lorenzo 2004 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
4 N MORAIS Paulo 2003 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
4 N PACHECO Ricardo 2003 M BRA CAP Paulistano (BRA)
Jan 11, 2019 - Jan 13, 2019 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N HUNGARY       HUN
1 N HORVATH Soma 2003 M HUN
1 N MAKK Domonkos 2002 M HUN Torekves (HUN)
1 N MIHALY Andor 2002 M HUN Torekves (HUN)
1 N SZEMES Gergo 2003 M HUN Kunszentmiklósi Vivóegylet (HUN)
2 N USA       USA
2 N BINDER Zachary 2003 M USA
2 N LUTAR Lucas 2003 M PER
2 N REID Clayton 2002 M USA
2 N SHAFAIE Kaveh Kevin 2002 M USA
3 N CANADA       CAN
3 N LEE Caden 2003 M CAN
3 N LIU Patrick 2002 M CAN
3 N POON Alvin 2002 M CAN
3 N WU Alexander 2004 M CAN
4 N USA 2       USA
4 N AYUPOV Ilya 2003 M USA
4 N HODGES Carter 2002 M USA
4 N TULYAG Fyze 2003 M USA
Jan 12, 2018 - Jan 14, 2018 | Coupe du Danube | Bratislava
1 USA       USA
1 DEBACK Maximus 2001 M USA
1 GASSNER Ethan 2001 M USA
1 JOHNSON Aiden 2001 M USA
1 JOHNSON Cole 2001 M USA
1 KNIGHT Ethan 2001 M USA
2 HUNGARY       HUN
2 HORVATH Soma 2003 M HUN
2 MIHALY Andor 2002 M HUN Torekves (HUN)
2 SZANTAY Benedek 2001 M HUN BHSE (HUN)
2 SZEMES Gergo 2003 M HUN Kunszentmiklósi Vivóegylet (HUN)
3 NETHERLANDS       NED
3 DUALEH Quincy 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
3 JOEMRATI Ashwan 2002 M NED Holland Schermen (NED)
3 VERMEULEN Olof 2002 M NED Holland Schermen (NED)
3 ZOONS Axel 2001 M NED SC Amsterdam (NED)
4 ROMANIA       ROU
4 CRISTIAN Razvan 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
Jan 13, 2017 - Jan 15, 2017 | Cadet Circuit | Bratislava
1 GERMANY       GER
1 BOROWIAK Arwen 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
1 ERCAN Kerem 2001 M GER OFC Bonn (GER)
1 PRAUS Markus 2001 M GER SC Berlin (GER)
1 SCHRAMM Nils Michael 2000 M GER OFC Bonn (GER)
2 GERMANY 2       GER
2 FROHWEIN Moritz 2002 M GER TG Dörnigheim (GER)
2 KOTHIERINGER Michael 2000 M GER KTF Luitpold München (GER)
2 RENNER Moritz 2001 M GER TSG Weinheim (GER)
2 WIEMANN Martin 2000 M GER Eintracht Duisburg (GER)
3 ROMANIA       ROU
3 PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 NETHERLANDS       NED
4 DUALEH Quincy 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
4 JANS KOHNEKE Teun 2000 M NED SC Amsterdam (NED)
4 STOCKMANN Paul 2000 M NED Holland Schermen (NED)
4 WEBER Daan 2001 M NED Holland Schermen (NED)
Jan 23, 2016 - Jan 24, 2016 | Cadet Circuit | Bratislava
1 JAPAN       JPN
1 FUJIKURA Rui 1999 M JPN
1 GOTTSCHALK Julian 2001 M JPN
1 SUGAWARA Kohei 1999 M JPN
2 JAPAN 2       JPN
2 KAWAMURA Kyota 2000 M JPN
2 MENDOZA Miguel 2000 M JPN
2 TANAKA Hiroki 2000 M JPN
3 ROMANIA       ROU
3 CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 GERMANY       GER
4 ERCAN Kerem 2001 M GER OFC Bonn (GER)
4 PRAUS Markus 2001 M GER SC Berlin (GER)
4 RENNER Moritz 2001 M GER Mannheimer FC (GER)
Jan 24, 2015 - Jan 25, 2015 | Cadet Circuit | Bratislava
1 N EGYPT       EGY
1 N EID Youssef 1998 M EGY
1 N ELMIKATY Mazen 1998 M EGY
1 N ELSHABOURY Mohab 1999 M EGY
1 N HAMZA Mohamed 2000 M EGY
2 N HUNGARY       HUN
2 N BELLOVICZ Gabor 1998 M HUN BHSE (HUN)
2 N BENCZE Attila 1998 M HUN BHSE (HUN)
2 N FRUHAUF Benjamin 1998 M HUN Torekves (HUN)
2 N MESZAROS Tamas 1998 M HUN UTE (HUN)
3 N NETHERLANDS       NED
3 N DE JONG Olivier 1998 M NED Holland Schermen (NED)
3 N FENS Julian 1998 M NED s.v. Pallas (NED)
3 N GIACON Daniel 2000 M NED SC Amsterdam (NED)
3 N ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
4 N ROMANIA       ROU
4 N CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 N GHEORGHE Victor 1998 M ROU CSS Ploiesti (ROU)
4 N IAMANDEI Dragos 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 N ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
Jan 11, 2014 - Jan 12, 2014 | Cadet Circuit | Bratislava
1 N RUSSIA       RUS
1 N SEMENYUK Grigoriy 1998 M RUS
1 N SREBDOLSKIY Dmitriy 1997 M RUS
1 N VETROV Nikita 1998 M RUS
2 N RUSSIA 2       RUS
2 N AKHMETOV Iskander 1997 M RUS
2 N CHUEV Alexey 1997 M RUS
2 N SOKOLOV Nikita 1997 M RUS
2 N ZHURAVLEV Vladislav 1997 M RUS
3 N RUSSIA 3       RUS
3 N GANEEV Azamat 1997 M RUS
3 N LOMTEV Evgeniy 1997 M RUS
3 N PHILIPPENKO Maksim 1997 M RUS
4 N RUSSIA 4       RUS
4 N BARMAKOV Bogdan 1999 M RUS
4 N BORODACHEV Anton 2000 M RUS
4 N SIROTKIN Alexander 1997 M RUS