Svenska mästerskapen för juniorer - Epee Men's U20 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Mar 23, 2019 - Mar 24, 2019 | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar
1 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 N FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
Mar 24, 2018 - Mar 25, 2018 | Svenska mästerskapen för juniorer | Örebro
1 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
2 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Mar 25, 2017 - Mar 26, 2017 | Svenska mästerskapen för juniorer | Göteborg
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
Mar 19, 2016 - Mar 20, 2016 | Svenska mästerskapen för juniorer | Solna
1 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
May 16, 2015 - May 17, 2015 | Svenska mästerskapen för juniorer | Kalmar
1 N ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 N ROSENBERG Gabriel 1995 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 N STEINBOCK Daniel 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
Jan 27, 1990 - Jan 28, 1990 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 N HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
2 N SLOGE Eric 1970 M SWE
3 N KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 N SVENSSON Joakim 1900 M SWE
Jan 28, 1989 - Jan 29, 1989 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Malmö
1 N KERTES Andreas 1969 M SWE
2 N ATHLIN Mattias 1970 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N SLOGE Eric 1970 M SWE
4 N JÖNSSON Fredrik 1900 M SWE
Feb 6, 1988 - Feb 6, 1988 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 N EK Johan 1969 M SWE
2 N KERTES Andreas 1969 M SWE
3 N DANIELSSON Per-Olov 1968 M SWE
4 N ELMFELDT Mathias 1968 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
Feb 7, 1987 - Feb 7, 1987 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 N VANKY Peter 1968 M SWE
2 N LUNDBLAD Tomas 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 N RÖNNMARK Marcus 1967 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
4 N THULLBERG Pierre 1967 M SWE DIF Stockholm (SWE)
Jan 25, 1986 - Jan 25, 1986 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 N LUNDBLAD Tomas 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 N KERTES Andreas 1969 M SWE
3 N ABRAHAMSSON Peter 1966 M SWE
4 N DRAKENBERG Otto 1966 M SWE
Mar 9, 1985 - Mar 9, 1985 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Lidingö
1 N VANKY Peter 1968 M SWE
2 N DRAKENBERG Otto 1966 M SWE
3 N BERNHARDSSON Patrik 1966 M SWE
Feb 4, 1984 - Feb 4, 1984 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Staffanstorp
1 N LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 N WENDT Carl-Henrik 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N MODIGH Ulf 1965 M SWE
4 N LANDFORS Johan 1964 M SWE
Feb 5, 1983 - Feb 5, 1983 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 N BERGSTRÖM Jerri 1963 M SWE
2 N WENDT Carl-Henrik 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N HULTMAN Magnus 1964 M SWE
4 N VANKY Farkas 1964 M SWE
Feb 20, 1982 - Feb 20, 1982 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Göteborg
1 N BERGSTRÖM Jerri 1963 M SWE
2 N LANDFORS Johan 1964 M SWE
3 N WENDT Carl-Henrik 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
Feb 21, 1981 - Feb 21, 1981 | Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter | Stockholm
1 N BERGSTRÖM Jerri 1963 M SWE
2 N MALMSTRÖM Bobby 1962 M SWE
3 N JOHNSSON Pierre 1963 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
4 N ÖSTERBERG Henning 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
Feb 23, 1980 - Feb 23, 1980 | Svenska mästerskapen för juniorer | Malmö
1 N FORSLÖW Greger 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N SELLEI Peter 1960 M SWE
3 N ÖSTERBERG Henning 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
4 N MALMSTRÖM Bobby 1962 M SWE