Cadet Circuit - Epee Men's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Dec 4, 2021 - Dec 5, 2021 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 UKRAINE       UKR
1 MAISTRENKO Lev 2005 M UKR
1 MAZUR Daniil 2005 M UKR
1 MYKYTENKO Maksym 2007 M UKR
1 SLIUSAREV Mykhailo 2005 M UKR
2 ITALY       ITA
2 COMPAROTTO Giorgio 2005 M ITA
2 DI LILLO Danilo 2005 M ITA
2 PIETROBELLI Giacomo Patrick 2005 M ITA
2 PULITI Lucio 2005 M ITA
3 UKRAINE 2       UKR
3 BALBUZA Vladyslav 2005 M UKR
3 PERCHUK Maksym 2006 M UKR
3 POMCHENKO Antonio 2005 M UKR
3 SKYDAN Mykolai 2005 M UKR KIEW (UKR)
4 ITALY 2       ITA
4 LEPORATI Ettore 2007 M ITA
4 PISTACCHI Valerio 2005 M ITA
4 SANTANGELO Stefano 2006 M ITA
4 SOMMA Salvatore 2005 M ITA
Nov 30, 2019 - Dec 1, 2019 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 N ESTONIA       EST
1 N LAASIK Oliver 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
1 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
1 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
1 N TAFENAU Kasper 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
2 N ISRAEL       ISR
2 N AHINOAM Rani 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 N COHEN Yonatan 2003 M ISR
2 N LACHMAN Nathan 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 N VILENSKY Dov Ber 2004 M ISR
3 N GREAT BRITAIN       GBR
3 N GOH Joshua 2003 M GBR
3 N JONES Hal 2003 M GBR
3 N RICHARDS Marcus 2003 M GBR
3 N WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
4 N SWEDEN       SWE
4 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
4 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
4 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
Dec 1, 2018 - Dec 2, 2018 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 N SWITZERLAND       SUI
1 N FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI
1 N SOUTULLO Jordi 2002 M SUI
1 N VINEIS Sven 2003 M SUI
1 N WICHT Matteo 2002 M SUI
2 N RUSSIA       RUS
2 N KHOMENKO Nikita 2002 M RUS
2 N ROZHKOV Egor 2002 M RUS
2 N TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
2 N UDOVICHENKO Aleksey 2003 M RUS
3 N SPAIN       ESP
3 N CHUZON Miguel Angel 2003 M ESP
3 N DE LOS MOZOS Javier 2002 M ESP
3 N LOPEZ CORAZON Diego 2002 M ESP
4 N GREAT BRITAIN       GBR
4 N DOBSON Philip 2002 M GBR ZFC Zürich (SUI)
4 N FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
4 N JEAL James 2002 M GBR
4 N WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
Jan 20, 2018 - Jan 21, 2018 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 ITALY       ITA
1 BONAGA Nicolo 2002 M ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
1 LONGO Luca Tommaso 2001 M ITA CS Roma (ITA)
1 RINALDI Pietro 2002 M ITA BRLAZ - Scherma Lame Azzurre Brindisi (ITA)
1 SEVERINI Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
2 ITALY 2       ITA
2 MANGIAGLI Mirko 2002 M ITA CS Acireale (ITA)
2 MOCHI Francesco 2001 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
2 RODIA Federico Alfonso 2001 M ITA BRLAZ - Scherma Lame Azzurre Brindisi (ITA)
2 SCOPPA Bruno 2002 M ITA CESAN - Club Scherma San Nicola (ITA)
3 NORWAY       NOR
3 DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
3 DYRSETH Brage 2001 M NOR Bergens FK (NOR)
3 HEIERVANG Elias Degland 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
4 ELSAYED Mohamed 2003 M EGY
4 RAMDAN Ibrahim 2001 M EGY
4 YASSER Ahmed 2002 M EGY
Dec 10, 2016 - Dec 11, 2016 | Cadet Circuit | København
1 RUSSIA       RUS
1 BELOZEROV Mikhail 2000 M RUS
1 FEDOROV Roman 2000 M RUS
1 KOROVIN Igor 2000 M RUS
1 SPIRIN Mikhail 2000 M RUS
2 ITALY       ITA
2 BALZANO Marco 2000 M ITA CESAN - Club Scherma San Nicola (ITA)
2 DI VEROLI Davide 2001 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
2 GAETANI Giulio 2000 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
2 LEONE Francesco 2000 M ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
3 ITALY 3       ITA
3 MAGNI Mattia 2000 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
3 SIGNORE Salvatore 2001 M ITA
3 SIMONATO Franco Alchiede 2000 M ITA PAACC - Accedemia Scherma Palermo (ITA)
3 TASSINARI Pietro 2001 M ITA PRO VERCELLI (ITA)
4 GREECE       GRE
4 GKOGKOS Alexandros 2000 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
4 GKOGKOS Filippos 2001 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
4 KRITIKOS Dimitrios 2001 M GRE O.S.KIFISSIA (GRE)
Dec 12, 2015 - Dec 13, 2015 | Cadet Circuit | København
1 ISRAEL       ISR
1 GALPER Stanislav 1999 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
1 GAVRIELKO Nikol 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
1 KANEVSKI Vera Maia Devi 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
1 LEIBA Saar 1999 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
2 ESTONIA       EST
2 BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
2 DJATSUK Filipp 1999 M EST SBSK Draakon (EST)
2 GEDZO Andzej 1999 M EST SBSK Draakon (EST)
2 LOIT Karoliine 2000 F EST VK Musketär (EST)
2 SKOBLOV Sandra 2001 F EST IREM (EST)
2 TARGAMAA Carmen-Lii 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
3 USA       USA
3 EWART Stephen 1999 M USA
3 STEWART Tatijana 1999 F USA
3 WILSON Sean 1999 M USA
3 YEFREMENKO Dariya 1999 F USA
4 SWITZERLAND       SUI
4 BONFERRONI Gabriel 1999 M SUI SEG Geneve (SUI)
4 FAVRE Aurore 1999 F SUI CES Sierre (SUI)
4 GERINI Luca 2000 M SUI SEVM Vevey (SUI)
4 MASSEREY Solene 1999 F SUI ZFC Zürich (SUI)
Dec 13, 2014 - Dec 14, 2014 | Cadet Circuit | København
1 N USA       USA
1 N BOGERT Alexander 1999 M USA
1 N BRADFORD Jack 1998 M USA
1 N EWART Stephen 1999 M USA
1 N YUAN Wesley 1998 M USA
2 N USA 2       USA
2 N BRONFMAN Gabriel 1998 M USA
2 N CROUSE Ulfric 2000 M USA
2 N TAYLOR Joseph 1999 M USA
3 N ITALY       ITA
3 N CUOMO Valerio 1998 M ITA CS Partenopeo (ITA)
3 N PREZIOSI Alessio 1999 M ITA CS Imola (ITA)
3 N TORACCA Lorenzo 1998 M ITA CUS Siena ASD (ITA)
3 N VITELLI Gennaro Maria 1998 M ITA CS Partenopeo (ITA)
4 N ITALY 2       ITA
4 N BUZZACCHINO Gianpaolo 1999 M ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
4 N FAVARO Andrea 1999 M ITA ASU Udine (ITA)
4 N PAOLINI Giacomo 1998 M ITA CS Forlivese (ITA)
4 N PONTIERI Matteo 1999 M ITA VRSCH (ITA)