Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 PUZANKOV Pavel 2005 M RUS
2 GAFE Aleks 2005 M LAT Asmens (LAT)
3 LIM Leo 2005 M GBR Sussex House FC (GBR)
3 GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
5 FU Samuel 2005 M USA
6 BENYUS Andras 2005 M HUN Torekves (HUN)
7 YAVUZ Atakan 2005 M GBR
8 SOSNOV David 2006 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
9 DRAGHICI Sebastian 2005 M ROU
10 FEDOROWICZ Karol 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
11 BAGDANY Albert 2005 M HUN
12 COOK Jaimie 2005 M GBR Salle Holyrood (GBR)
12 HÖJER Moltas 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
14 HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
15 KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
16 NIKULIN Bogdan 2005 M RUS
17 WOLF Julien 2005 M GER Dresdener FC (GER)
18 EBERT Tillmann 2005 M GER TV Markkleeberg (GER)
19 NESTOLII Nazar 2005 M UKR
20 DIESTELKAMP Niklas 2005 M GER KTF Luitpold München (GER)
21 PENMAN Callum 2006 M GBR Salle Holyrood (GBR)
21 SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
23 WINKHOF Filip 2005 M POL IKS Leszno (POL)
24 SOROKIN Maksim 2005 M RUS
25 KAULAKANS Valters 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
26 GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
27 KUL Michał 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
28 LINDNER Ruben 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
29 JURCZAK Tomasz 2005 M POL
30 LEYMOND Ron 2005 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
31 BELIAEV Timofei 2006 M RUS
32 VERKHOVENKO Ian 2006 M RUS
33 SINGH Dayaal 2005 M USA
34 JURCZAK Mateusz 2005 M POL UKS PM Syrena (POL)
35 KRUSZONA Bartosz 2005 M POL Wroclawianie (POL)
35 POMERANCEVS Milans 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
37 SHUMKO Mikita 2005 M BLR
38 TELYAKOV Eldar 2005 M RUS
39 DE ROBERT HAUTEQUERE Francois 2005 M GBR Cobham Fencing Club (GBR)
40 NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
41 SAFRONOV Bogdan 2006 M RUS
41 MÄVERS Belá Benedikt 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
43 BOGDANS Maksims 2006 M LAT Florete (LAT)
44 RADAJEWSKI Marcin 2005 M POL IKS Leszno (POL)
44 CAMPBELL-YATES Indio 2005 M GBR
46 DIJKSTRA Thomas 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
47 SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
48 ELMQUIST Johan 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
49 ROKHKIND Eitan 2005 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
50 PUCKOWSKI Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
51 TURNER Ben 2006 M GBR
52 KERIK Daniil 2005 M RUS
53 RUBIN Mattia 2006 M HUN
54 KANCI Maksymilian 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
55 BUDAHAZY Ambrus 2005 M HUN Torekves (HUN)
56 SZCZOTKO Bartosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
57 MACKOWIAK Maksymilian 2005 M POL IKS Leszno (POL)
58 ANDRZEJEWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
59 KERIK Aleksandr 2005 M RUS
60 SURMA Maciej 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
61 SPREMBERG Paul 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
62 WASCINSKI Gracjan 2006 M POL IKS Leszno (POL)
63 DIJKSTRA Michael 2006 M NED s.v. Tréville (NED)
64 PYSKLO Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
65 SCHWARTZ Theo 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
66 SAUTNER Marcel 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
66 PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
66 BALINT Almos 2005 M HUN
69 MAN Yin 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
70 KRAWCZYNSKI Melchior 2005 M POL Wroclawianie (POL)
71 MOUSSET Tycho 2005 M NED s.v. Ter Weer (NED)
72 AFANASENKOV Pavel 2005 M RUS
73 MOZEJKO Milosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
74 GERGELY Zoltan 2006 M HUN
75 TIKHONOV Egor 2005 M RUS
76 KHRYSTENKO Kyrylo 2005 M UKR KIEW (UKR)
77 SERGHIE Matei 2005 M ROU
78 GEMES Adam 2005 M HUN
79 VLASIUK Yaroslav 2005 M UKR
80 SAVICKAS Samuelis 2006 M GBR
81 SINDLER Jan 2006 M CZE
82 RATNEKS Misa 2005 M LAT
83 SZOPA Michal 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
84 AKIMOV Matvei 2006 M RUS
85 NOJEA Razvan 2005 M ROU CS Satu Mare (ROU)
86 DURAJ Idzi 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
87 SOEMOSEMITO Damian 2005 M NED SC Noord (NED)
88 PYSKLO Bartosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
89 TOMYSLAK Lukasz 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
90 CHENG Freddie 2005 M GBR
91 HUBER Rocco Arcel 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
91 KUBAR Daniil 2005 M RUS CSKA (BUL)
93 JURGA Stanislaw 2006 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
94 KAHL Laurin 2005 M GER Berliner FC (GER)
95 SCHMEL Laszlo 2006 M HUN
96 PREOBRAZHENSKIY Matviy 2006 M UKR
97 SHERLOCK Luke 2005 M IRL Pembroke FC (IRL)
98 FEDOROW Hubert 2006 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
98 WALLIN Xavier 2005 M GBR Cobham Fencing Club (GBR)
98 ŐRY Csaba 2005 M HUN BHSE (HUN)
101 MC CONELL Lino 2005 M GER SC Berlin (GER)
102 ULFERTS KILPATRICK Nye 2005 M GBR
102 ZAPOR Ksawery 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
104 PISAREWICZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
105 NOVOZILOVS Karlis 2006 M LAT
106 ZYCKI Tomasz 2005 M POL
106 PETRACHE Mihnea 2006 M ROU
108 FOGT Jakub 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
108 KWIATKOWSKI Karol 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
108 ELIS Eurig 2005 M GBR
111 KALKOWSKI Ludwik 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
112 HOLY Lev 2006 M CZE Sokol Brno (CZE)
113 KRISJANIS Bezzins 2006 M LAT
114 LANCARIC Branislav 2006 M SVK KS Samorin (SVK)
115 MICHALSKI Stanislaw 2006 M POL
116 TROIAN Ilia 2005 M RUS
117 SLUZHENKO Yehor 2005 M UKR
118 GORYN Noah 2006 M GBR
119 BODO Peter 2005 M HUN
120 AFANASENKOV Petr 2005 M RUS
121 POP Nicholas 2005 M ROU
122 GERASYMENKO Nazarii 2005 M UKR
123 BELOKOPYTOV Alexandre 2006 M RUS CSKA Moscow (RUS)
123 STEPANEK Petr 2006 M CZE USK Praha (CZE)
125 SKIBA Kamil 2005 M POL
126 BLOCHWITZ Anton 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
127 CHLEBOUN Matyas 2006 M CZE Serm Ostrava (CZE)
128 KARAWACKI Olaf 2006 M POL
129 SCHULTZ Milan 2006 M GER FG Schwerin (GER)
130 NEITZEL Finn 2006 M GER SC Berlin (GER)
130 PALASZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
132 JOHNSSON Ferdinand 2005 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
133 LEVADNII Artem 2006 M UKR
134 ZAKRZEWSKI Antoni 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
135 CHERKASHYN Andrii 2006 M UKR
136 HURINSKY Oliver 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
137 BOUHADANA Noam 2006 M GBR Escrime Academy (GBR)
138 BONIS Mark 2006 M HUN
139 STEIN Yannik 2005 M GER FC Oelsnitz (GER)
140 KUZMINSKI Aleksander 2006 M POL
140 SKORUPA Maciej 2005 M POL
142 KSIAZEK Jan 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
143 ARCHER Mihkel 2006 M GBR Newham Swords (GBR)
144 MAKALOWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
145 LIM Julien Kenneth 2006 M SGP Blade (SGP)
146 JEGLINSKI Dawid 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
146 STARKOWSKI Filip 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
148 BROOKES Alexander 2005 M GBR
149 KAPALA Adrian 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
150 KASPAROV Grigorii 2005 M RUS FORT FC St. Petersburg (RUS)
151 SOKOL Vaclav 2006 M CZE
151 STEPNICKA Petr 2006 M CZE
153 GONDA Jakub 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
154 WASIAK Stanislaw 2006 M POL
154 PANASIUK Demyd 2005 M UKR
156 HOFFMANN Stanisław 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
157 WIOSNA Mateusz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
158 GMUREK Marcin 2006 M POL
159 ZAVADSKIS Davids 2005 M LAT
160 POLEZHAEV Rodion 2006 M UKR
161 WALDSBERGER Jan 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
162 PARTRIDGE-HICKS Griffin 2005 M GBR
163 SAPUNOVS Mihails 2005 M LAT AMIENS CE (FRA)
164 ABELE Reinis 2006 M LAT
165 CIESIELSKI Odyseusz 2006 M POL IKS Leszno (POL)
166 BOTLO Daniel 2006 M SVK KS Samorin (SVK)
166 JAWORSKI Eryk 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
168 1st round KRAWCZYNSKI Pawel 2006 M POL Wroclawianie (POL)
169 1st round DEL Akos 2005 M HUN
170 1st round GRINBERGS Klavs 2006 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
171 1st round DUDZINSKI Damian 2006 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
172 1st round RAMAGE Michael 2005 M GBR
173 1st round GIERIG Raphael 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
173 1st round JEDROSZKOWIAK Igor 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
175 1st round SHCHERBACH Aliaksei 2005 M BLR
176 1st round PODLYAS Arik 2006 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
177 1st round LIEB Marcel 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
178 1st round SKLIAR Rostislav 2006 M RUS
179 1st round LARYS Matyas 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
180 1st round SCIBIWOLK Jan 2006 M POL
180 1st round CAMPION MATEI 2006 M ROU
180 1st round LESKI Jacek 2006 M POL PKSz Warszawa (POL)
183 1st round KVASINS Patriks 2005 M LAT Florete (LAT)
184 1st round KNYAZEV Pavel 2005 M RUS CSKA (BUL)
184 1st round AYUPOV Rushan 2005 M RUS
186 1st round SCHREIBER Felix 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
186 1st round BRETSCHNER Liam 2005 M GER Dresdener FC (GER)
188 1st round ZYMANT Mikolaj 2006 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
189 1st round DUMA Jan 2005 M POL
190 1st round RENNWANZ Niklas 2006 M GER SVA Oranienburg (GER)
190 1st round OSTROVSKIS Eko 2006 M LAT
192 1st round KRAUTER Theodor 2005 M GER Blau-Weiß Kleinmachnow (GER)
193 1st round KEOGH George 2006 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
193 1st round SKJØDT Elvis 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
195 1st round KOZLOWSKI Ksawery 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
195 1st round JÜRGENSEN Johannes 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
195 1st round KROMM Lukas 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
195 1st round AMORE Julian 2005 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
199 1st round ROBACKI Borys 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
200 1st round LENC Ludek 2006 M CZE Serm Liberec (CZE)
201 1st round YARASHUK Ilya 2005 M BLR
202 1st round KUCERA David 2006 M CZE
202 1st round TIPPMER Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
202 1st round ALFVEN Hugo 2006 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
205 1st round DROJEWSKI Maciej 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
206 1st round KOWALSKI Maksym 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
207 1st round HÖFLER Julius 2006 M GER TSG Weinheim (GER)
208 1st round GLEN Murdo 2005 M GBR
209 1st round BACIU Rares 2006 M ROU
210 1st round LESNIAREK Alex 2006 M POL IKS Leszno (POL)
211 1st round CZAJKOWSKI Jakub 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
212 1st round VARGYAS Csongor 2006 M HUN
213 1st round KRAWCZYK Maksymilian 2005 M POL Budowlani Torun (POL)
214 1st round JURAS Danielius 2006 M GBR
215 1st round LYTVINCHUK Nazar 2006 M UKR
216 1st round MAZURO Dominik 2005 M POL
217 1st round MIZIA Efrem 2005 M CZE
218 1st round MONAKHOV Nikita 2006 M RUS
218 1st round SROKA Franciszek 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
220 1st round SZYMCZYK Jan 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
221 1st round NEUGEBAUER Tomasz 2005 M POL IKS Leszno (POL)
221 1st round THRUN Tristan 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
223 1st round MAYWALD Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
224 1st round BENDE Rolland 2006 M HUN
225 1st round LESNIAK Szymon 2006 M POL Wroclawianie (POL)
225 1st round WOJTYSZYN Alan 2006 M POL
227 1st round BIELICKI Daniel 2006 M POL
227 1st round LANGOWSKI Damian 2005 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
229 1st round CHMIELEWSKI Juliusz 2006 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
230 1st round HWANG Danbi 2006 M UKR
230 1st round STRUIF Sander 2006 M GER Darmstädter FC (GER)
232 1st round KOLENDA Kamil 2006 M POL Wroclawianie (POL)
233 1st round GRECH Szymon 2006 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
233 1st round JANITOR Matyas 2006 M CZE
233 1st round KILIAN Marceli 2005 M POL
236 1st round CHALECKI Natan 2006 M POL
236 1st round TIETJE SAPUTO Constantin 2006 M GER Bremen 1860 Fechten (GER)
236 1st round SWIATKOWSKI Milosz 2006 M POL
239 1st round ASZODI Akos 2006 M HUN