Back to list

Results

European Circuit
LTU Kaunas
May 4, 2019 - May 5, 2019

Epee Men's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PIETROBELLI Giacomo Patrick 2005 M IRL
2 N LAASIK Oliver 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
3 N ANISKO Nikita 2006 M LAT
3 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
5 N RIZZI Jacopo 2005 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
6 N KOŽEMJAKINS Pavels 2006 M LAT
7 N MURUMAA Mathias 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
8 N SOSNA Daniel 2005 M LTU Gintarine spaga (LTU)
9 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU
10 N SKADINS Arturs 2005 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
11 N NITSIPORTSIK Jegor 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
12 N SKALSKI Jan 2005 M POL
13 N FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
14 N PISNENKO Oskar 2006 M EST En Garde Haapsalu (EST)
15 N RUUS Teodor 2005 M EST Pohjakotkas (EST)
16 N SIPAVICIUS Mindaugas 2006 M LTU
17 N SAVAS Hasan 2005 M TUR
18 N DACJUKS Glebs 2006 M LAT
19 N GAUDIESIUS Lukas 1900 M LTU
20 N SILDE Ken Keiro 2007 M EST
21 N KUUSK Sebastian 2005 M EST Pohjakotkas (EST)
22 N KULIKOV Michail 1900 M RUS
23 N JAHU Edvin 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
24 N KONOVALOVS Jevgenijs 2005 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
25 N GAILIS Arcibalds 2006 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
26 N SUDZILOWSKI Tomas 2005 M LTU
27 N LAGAN Hubert 2005 M POL
28 N MALINOVSKIS Aleksejs 2006 M LAT
29 N AKKUNCU Semih 2005 M TUR
30 N GERM Ingemar 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
31 N ŠITIKOV Nikita 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
32 N WODNIAK Szymon 2006 M POL
33 N MOROZOV Artiom 1997 M RUS
34 N PUHM Marko 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
35 N BRODOWICZ Michal Norbert 2005 M BLR
36 N PUHM Marek 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
37 N OZTIRYAKI Ali 2005 M TUR
38 N FENDINS Luka 2005 M LAT
39 N SALYS Jonas 2005 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
40 N RAUKTYS Rytis 2008 M LTU
41 N SIMKEVICIUS Benas 2007 M LTU
42 N JAKOVCENKO Nikita 1900 M LTU
43 N DEMSKIS Danielius 2005 M LTU
44 N OKUSKA Nikas 1900 M LTU
45 N KRAICIUNAS Mantas 2007 M LTU
46 N 1st round FENDINS Kirills 2007 M LAT
47 N 1st round LATAKAS Jonas 1900 M LTU
48 N 1st round JASIULEVICIUS Dzastinas 1900 M LTU
49 N 1st round UGIANSKAS Zygimantas 2006 M LTU
50 N 1st round KOEMETS Karl Egert 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
51 N 1st round DABASINSKAS Rokas 1900 M LTU
52 N 1st round STUKOV Aleksej 1900 M LTU
53 N 1st round JURKUS Armandas 1900 M LTU
54 N 1st round RADZEVICIUS Ignas 2007 M LTU
54 N 1st round SPAKOV Ilja 1900 M LTU
A 1st round VASILENKO Rems 2003 M LAT BJSS Ridzene (LAT)