Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Epee Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KO Agoston 2005 M HUN
2 DUNAY Máté 2005 M HUN
3 FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
3 RIZZI Jacopo 2005 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
5 BROOKE Alec 2005 M GBR
6 LOMONOSOV Matvey 2005 M UKR
7 PLAKSIN Dmytro 2005 M UKR
8 PIETROBELLI Giacomo 2005 M ITA
9 PELLE Domonkos 2006 M HUN BHSE (HUN)
10 MARCZAK Wojciech 2005 M POL
11 SIERGIEJ Adam 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
11 DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
13 GUMENIUK Andrii 2005 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
14 GIEDROJC Jerzy 2005 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
15 SOSNA Daniel 2005 M LTU Gintarine spaga (LTU)
16 POPESCU Alexandru 2005 M ROU
17 BALAZS Bence 2006 M HUN
18 PUCHALA Mikolaj 2005 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
19 NIECKARZ Antoni 2005 M POL
20 KEW Liam 2005 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
21 PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
22 KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
23 POMCHENKO Antonio 2005 M UKR
24 KABATSYI Illya 2006 M UKR
25 ANCKAERT Jasper 2005 M BEL
26 LOEMAN Leandro 2005 M BEL
26 SZOSTEK Jakub 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
28 SCIBICH Antoni 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
29 KOBZAN Adam 2005 M ISR
30 MAZUR Daniyil 2005 M UKR
31 PRYSYAZHNYI Stanislav 2006 M UKR
32 PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
33 BALBUZA Vladyslav 2005 M UKR
34 WARNKING Nicolo 2005 M GER Fechterring Hochwald (GER)
35 SPANDEL Pawel 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
36 SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
37 RAMSEY Galeh 2005 M GBR
38 PALANO Davide 2005 M GBR Escrime Academy (GBR)
39 MAGYAR Máté 2005 M HUN
39 BRODOWICZ Michal Norbert 2005 M BLR
41 PETRACHE George 2006 M ROU
41 KAPIAS Augustyn 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
43 WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
44 CAMPBELL-OKOLO Omari 2005 M GBR
45 BURES Lukas 2005 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
46 NIKULIN Bogdan 2005 M RUS
47 BAUER Lukas 2005 M CZE
48 WOJCIECHOWSKI Szymon 2006 M POL
49 KAZIMIERCZAK Jan 2005 M POL
50 RUSYN Maksym 2005 M UKR Uzhgorod (UKR)
51 ARMATA Jakub 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
52 YETER Yalgin 2005 M TUR
53 KLYTTA Pawel 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
54 PARTYKA Czcibor 2005 M POL
55 GAISLER Jakub 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
56 MOLOKANOV Kostiantyn 2006 M UKR
57 MACHACEK Frantisek 2005 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
58 VADALAZHSKI Anton 2006 M BLR
59 JACKSON Rhys 2006 M GBR
60 GLOGOWSKI Milosz 2005 M POL
61 KALIMTGIS Theodore 2006 M IRL Knightsbridge Fencing Club (GBR)
62 ÖGÜT Cinar 2005 M TUR
63 PUSTOVAROV Volodymyr 2005 M UKR CSKA (BUL)
64 HALIPSKY Yan 2005 M ISR
65 SKALSKI Jan 2005 M POL
66 KALAWSKI Robert 2005 M POL
67 ZHAVRANKOV Tymofii 2006 M UKR
68 SAFCI Ardıc Karan 2005 M TUR
69 KUCHAR Matej 2006 M CZE SC Praha (CZE)
70 KALITOVSKIY Tymofiy 2005 M UKR CSKA (BUL)
71 ZAKRZEWSKI Antoni 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
72 MITRAKHOVICH Mikhail 2006 M BLR
73 WOJAK Pawel 2005 M POL
74 DOMJAN Gergő 2006 M HUN
75 ŠÍP Matěj 2005 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
76 SZYNAL Kacper 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
77 DIJKSTRA Michael 2006 M NED s.v. Tréville (NED)
78 AYALON Yanai 2006 M ISR
78 LUKASHOV Daniil 2006 M UKR
78 GAJEWSKI Jakub 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
81 MLYNEK Jan 2005 M POL
82 VAN COPPENOLLE Nicolas 2006 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
82 DE BOCK Cyrille 2005 M BEL
84 KURAN Martin 2005 M CZE
84 PODSIADLO Kacper 2005 M POL
86 MARDIN Altan 2005 M GBR
87 DEMSKIS Danielius 2005 M LTU
88 HRADSKY Jakub 2006 M CZE
88 ZAKREVSKY Daniel 2005 M GBR
90 LAGAN Hubert 2005 M POL
91 EMILIANOWICZ Mateusz 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
92 KALMAN Levente 2006 M HUN
93 KROPACZ Jakub 2005 M POL
94 DANIEWSKI Karol 2006 M POL
95 PLASHCHYNSKI Arseni 2005 M BLR
95 CHOUN Karim 2005 M CZE
97 BOGUCKI Bartosz 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
98 BEDNARSKI Blazej 2006 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
98 KOLCZ Lucjan 2005 M POL
100 ADD Yoar 2006 M ISR
101 NEERMAN Leon 2006 M BEL
102 SIPAVICIUS Mindaugas 2006 M LTU
103 RONA Borisz 2006 M HUN
104 JABLONSKI Marcin 2006 M POL
105 MIESZKIELLO Jan 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
106 KUKAN Jakub 2006 M CZE
107 SMUTNÝ Richard 2005 M CZE USK Praha (CZE)
108 CULLINANE Jonathan 2006 M GBR
109 KESHK Nuri 2005 M POL WARSZAWIANKA (POL)
109 VAN GANSEN Marco 2005 M CZE
109 MISZTELA Julian 2005 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
112 BEAUTYMAN Cador 2006 M GBR
113 RICHARDS Henry 2005 M GBR
114 SKOCZEK Mateusz 2006 M POL
115 WODNIAK Szymon 2006 M POL
116 LIM Leo 2005 M GBR Sussex House FC (GBR)
117 SARID Alon 2006 M ISR
118 KUBACEK Samuel 2006 M CZE
119 ABERDEEN Toby 2006 M GBR Newcastle FC (GBR)
120 GIDZINSKI Hubert 2005 M POL
121 REKISH Aliaksei 2005 M BLR KIDS FENCE (BLR)
122 MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU
123 KOZYTSKYY Zinoviy 2005 M UKR
123 LESKI Jacek 2006 M POL PKSz Warszawa (POL)
125 CETNAR Patryk 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
126 KRASNOWSKI Wojciech 2006 M POL
127 MADERA Michal 2006 M POL
128 KONDERA Stanislaw 2005 M POL Bytomskie Towarzystwo Szermiercze (POL)
129 GLADYSZCZAK Michał 2005 M POL Akademia Szermierki W-WA (POL)
130 RIMKUS Augustas 2005 M LTU
131 GRZELAK Igor 2006 M POL
132 VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
132 GAJDA Adrian 2005 M POL KKS Krakow (POL)
134 DROZDOWSKI Szymon 2005 M POL
135 FALBY Haldane 2006 M GBR
136 EVANS Lewys 2005 M GBR
137 LITWIN Blazej 2006 M POL UKS MDK Olimp (POL)
138 SIENKO Mikołaj 2005 M POL
139 MIKODA Jaroslaw 2006 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
140 LEVENTIS Luke 2006 M GBR
141 GRABOWSKI Tomasz 2006 M POL
142 SHVARTSUR Itai 2005 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
143 KLIMEK-ZOLNOWSKI Michal 2006 M POL
144 HALADUDA Jakub 2005 M POL
145 1st round PROPERT Zack 2005 M GBR Knightsbridge Fencing Club (GBR)
146 1st round BIEDRONSKI Mateusz 2005 M POL AZS AWF Krakow (POL)
147 1st round MEYER Paul 2005 M GBR Escrime Academy (GBR)
148 1st round MADEJ Mikolaj 2006 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
149 1st round NOVOTNY Simon 2006 M CZE
150 1st round LEWANDOWSKI Igor 2006 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
151 1st round SEMIOTAS Petras 2005 M LTU
152 1st round SLEDZINSKI Ziemowit 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
153 1st round CHLUBEK Franciszek 2006 M POL
154 1st round EVGENEV Lucas 2006 M GBR
155 1st round KOWALSKI Oliwier 2005 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
155 1st round MIALESHKA Ivan 2006 M BLR
157 1st round BIELECKI Stanislaw 2005 M POL
158 1st round WOJCIK Antoni 2005 M POL UKS Piast Legnica (POL)
159 1st round OGBUNUDE Chinonso 2006 M GBR
160 1st round LACHOWSKI Tymon 2006 M POL
161 1st round KWASNIK Dominik 2005 M POL
162 1st round CATALLO-BAUMAN Massimiliano 2006 M GBR
162 1st round RICKERT Paul 2005 M GER PSV Rostock (GER)
162 1st round CZERWIŃSKI Dominik 2006 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
165 1st round WOZNIAK Jedrzej 2006 M POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
166 1st round NEUMANN Justus 2005 M GER MTV Saalfeld (GER)
166 1st round PASZAK Aleksander 2006 M POL
168 1st round EASTWOOD Cai 2006 M GBR
169 1st round KUDRAWIEC Andrzej 2005 M POL
170 1st round BULIR Pavel 2005 M CZE
170 1st round WIKLO Mateusz 2005 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
172 1st round CUZME RIGO Juan 2006 M GBR Escrime Academy (GBR)
173 1st round ZHU Cheney 2006 M GBR
174 1st round UGIANSKAS Zygimantas 2006 M LTU
175 1st round SLAWEK Jeremi 2006 M POL UKS Start Opole (POL)
176 1st round PENAZ Gabriel 2006 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
177 1st round BRZEZOWSKI Jan 2005 M POL
178 1st round SIMUNSKY Ondrej 2006 M CZE
179 1st round BIENIEK Maksymilian 2005 M POL AZS AWF Krakow (POL)
180 1st round KROMM Lukas 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
181 1st round JAWORSKI Bartosz 2005 M POL
182 1st round LESNIAK Tadeusz 2006 M POL
183 1st round OGBUNUDE Chinua 2006 M GBR
184 1st round LIP Igor 2006 M POL
185 1st round PLASZCZAK Jan 2005 M POL
185 1st round SZABO Benedek 2005 M HUN
187 1st round KANIK Maksymilian 2006 M POL
188 1st round PARSELIUNAS Jokubas 2006 M LTU
188 1st round MIKHNO Maksym 2006 M UKR
188 1st round KOPECKÝ Bartoloměj 2006 M CZE USK Praha (CZE)
188 1st round OLSZEWSKI Maksymilian 2006 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
192 1st round ATAMAN Wiktor 2006 M POL
192 1st round POPINSKI Antoni 2006 M POL
194 1st round KUZBA Jerzy 2006 M POL
194 1st round KLUBKOWSKI Adrian 2006 M POL UKS Start Opole (POL)
196 1st round GORECKI Filip 2006 M POL
197 1st round TÜRKOTT Matěj 2006 M CZE SC Praha (CZE)
198 1st round HAJDUK Szymon 2006 M POL
199 1st round MATYSZOK Wojciech 2006 M POL
199 1st round WITOSZEK Dawid 2006 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
199 1st round SAUER Oktawian 2006 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
202 1st round DYLAG Pawel 2006 M POL
203 1st round CZAPLAK Jakub 2006 M POL