Back to list

Results

2019 Svenska mästerskapen lag
SWE Stockholm
December 7, 2019 - December 8, 2019

Epee Men's Senior Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N HARMENBERG Karl 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N GOMEZ Andres 1967 M SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
1 N FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N FFF STOCKHOLM 2       SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N WENDT Carl-Henrik 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
4 N UF UPPSALA       SWE UF Uppsala (SWE)
4 N NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 N LUNDBLAD Tomas 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 N ARIAS-OLSSON Felix 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
4 N ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 N FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N TORESTEN Mikael 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N LINDQUIST Eric 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
6 N KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
6 N BARVESTAD Peter 1956 M SWE KFK Kalmar (SWE)
6 N DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
6 N KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
6 N WIKSTRÖM Ulf 1958 M SWE KFK Kalmar (SWE)
7 N DIF STOCKHOLM 2       SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N LOFK LIDINGO 2       SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N NORDENSKJÖLD Frans 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N JOHNSSON Pierre 1963 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N RÖNNMARK Marcus 1967 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 N DIF STOCKHOLM 3       SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N NYMAN Filip 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N LFK LINKÖPING       SWE LFK Linköping (SWE)
10 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 N ULLTJÄRN Gabriel 2000 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 N PERSSON Kristoffer 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
11 N UF UPPSALA 2       SWE UF Uppsala (SWE)
11 N RASMUSON Ludvig 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 N EIRITZ Jacob 1972 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
12 N SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
12 N ADOLFSSON Stefan 1976 M SWE SAF Solna (SWE)
12 N NOVOTNY Ondrej 1994 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
12 N WESTMAN Jonatan 1983 M SWE SAF Solna (SWE)
12 N TORVÉN Erik 1970 M SWE SAF Solna (SWE)
13 N UF UPPSALA 3       SWE UF Uppsala (SWE)
13 N GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
13 N STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
13 N STEINBOCK Daniel 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
14 N DIF STOCKHOLM 5       SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N DIF STOCKHOLM 4       SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N OXENSTIERNA Alexander 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N STEINMO Simon 1984 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
16 N FFF STOCKHOLM 4       SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N WIK Hugo 2003 M SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N TORESSON Clas 1962 M SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N 1st round UF UPPSALA 4       SWE UF Uppsala (SWE)
17 N 1st round ELFVERSON Göran 1955 M SWE UF Uppsala (SWE)
17 N 1st round SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
17 N 1st round ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
18 N 1st round FFF STOCKHOLM 3       SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N 1st round BILLING Anton 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N 1st round BILLING Jonas 1968 M SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N 1st round SANDGREN Jona 1997 M SWE FFF Stockholm (SWE)
19 N 1st round DIF STOCKHOLM 6       SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N 1st round LINDSKOG Petter 1980 M SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N 1st round BERGGREN Daniel 1978 M SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N 1st round LINDQVIST Erik 1991 M SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N 1st round KLOSE Herman 1979 M SWE DIF Stockholm (SWE)
20 N 1st round ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
20 N 1st round HALLGRIMSSON Ymir 2004 M ISL ÄFK Stockholm (SWE)
20 N 1st round MALHOTRA Dev 1972 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
20 N 1st round PIZZIGNACCO Antonio 1963 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
20 N 1st round ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)