Back to list

Results

Sergey Sharikov Memorial
RUS Moscow
October 19, 2019 - October 20, 2019

Sabre Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N RUSSIA       RUS
1 N MANIN Lev 2003 M RUS
1 N BRUER Georgiy 2004 M RUS
1 N KOVALEV Egor 2003 M RUS
1 N TSYPIN Ivan 2004 M RUS
2 N BELARUS       BLR
2 N KOVAL Stepan 2003 M BLR
2 N KUPRYIANAU Ruslan 2003 M BLR SCAF RB (BLR)
2 N KAZHANEUSKI Yauheni 2003 M BLR
3 N RUSSIA 2       RUS
3 N DOVLETOV Ilyas 2003 M RUS
3 N TIMOFEEV Ivan 2004 M RUS
3 N BRITVIN Aleksandr 2003 M RUS
3 N DEZHNEV Maksim 2003 M RUS
4 N RUSSIA 3       RUS
4 N SPITSYN Nikolai 2003 M RUS
4 N GINTVAINIS Vladislav 2005 M RUS
4 N BOGUTSKIY Mikhail 2005 M RUS
4 N SAMOKHVALOV Gleb 2003 M RUS
5 N RUSSIA 4       RUS
5 N MEKESHKIN Mark 2004 M RUS
5 N KISIN Nikita 2003 M RUS
5 N SOMOV Sergey 2003 M RUS
5 N GANIN Danil 2003 M RUS
6 N RUSSIA 5       RUS
6 N VASTIANOV Vladimir 2003 M RUS
6 N YUDIN Mikhail 2004 M RUS
6 N POBEDENNIY Nikita 2003 M RUS
6 N SHELEKHOV Arseniy 2004 M RUS
7 N RUSSIA 6       RUS
7 N MEDVEDEV Ivan 2003 M RUS
7 N AVILOV Mikhail 2003 M RUS
7 N FLIRT Vladislav 2003 M RUS
7 N GOLOVKOV Andrei 2003 M RUS
8 N RUSSIA 7       RUS
8 N AIMALETDINOV Rustam 2003 M RUS
8 N KOPYLOV Nikita 2003 M RUS
8 N SUSHINTSEV Ivan 2003 M RUS
8 N KERIMOV Akezhan 2003 M RUS
9 N AZERBAIJAN       AZE
9 N MAMMADOV Saleh 2004 M AZE
9 N HUSEYNLI Magsud 2004 M AZE
9 N AKBAROV Murad 2004 M AZE
10 N RUSSIA 8       RUS
10 N SAZONOV Alexander 2003 M RUS
10 N KOROTNEV Stanislav 2004 M RUS
10 N VOLKOV Vasiliy 2003 M RUS
10 N NEUCHESOV Aleksandr 2003 M RUS
11 N RUSSIA 12       RUS
11 N RUSSIA 11       RUS
11 N RUSSIA 10       RUS
11 N RUSSIA 9       RUS
11 N BELARUS 2       BLR
11 N HALAIDZENKA Artur 2004 M BLR
11 N PRAKOPIK Mikhail 2003 M BLR
11 N LIMKOV Nikita 2003 M RUS
11 N SINEV Daniil 2004 M RUS
11 N NOVIKOV Egor 2003 M RUS
11 N DERGACHEV Aleksandr 2004 M RUS
11 N RUDIK Ivan 2003 M RUS
11 N POPRAVKO Savva 2004 M RUS
11 N MAKAROV Dmitrii 2003 M RUS
11 N ABRAMOV Vladislav 2004 M RUS
11 N FEDIN Georgiy 2005 M RUS
11 N SAVINOV Yaroslav 2004 M RUS
11 N ZIATDINOV Bulat 2004 M RUS
11 N CHUKIN Daniil 2003 M RUS
11 N PROKHOROV Miron 2003 M RUS
11 N LATYSHEV Dmitriy 2003 M RUS
11 N PADABED Mikita 2003 M BLR Minsk Trade Unions (BLR)
16 N RUSSIA 13       RUS
16 N SUKHANOV Kirill 2004 M RUS
16 N BASKAKOV Aleksey 2005 M RUS
16 N VARDANIAN Meruzhan 2003 M RUS
16 N GLADILIN Mikhail 2004 M RUS
17 N BELARUS 4       BLR
17 N BELARUS 3       BLR
17 N ISRAEL       ISR
17 N FRANCE       FRA
17 N KOT Yuri 2004 M BLR
17 N DRUILHET Diego 2004 M FRA
17 N NASENNIK Ivan 2006 M BLR
17 N HRODNIKAU Tsimafei 2005 M BLR
17 N HEBRA Noah 2004 M FRA TARBES ATE (FRA)
17 N TYSHLER Bogdan 2005 M RUS
17 N WILENTZIK Omri 2004 M ISR
17 N ROKHLIN Sagi 2005 M ISR
17 N ZAIKO Matvei 2004 M BLR
17 N KAZLOU Yahor 2005 M BLR
17 N SHOSTAK Denis 2004 M BLR
17 N YADAHALVIS Uladzimir 2005 M BLR
17 N BAUDET Tim 2004 M FRA TARBES ATE (FRA)