Back to list

Results

Sergey Sharikov Memorial
RUS Moscow
October 19, 2019 - October 20, 2019

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NASONOV Dmitriy 2003 M RUS
2 N KAZHANEUSKI Yauheni 2003 M BLR
3 N CHUKIN Daniil 2003 M RUS
3 N SOMOV Sergey 2003 M RUS
5 N KOVALEV Egor 2003 M RUS
6 N BRITVIN Aleksandr 2003 M RUS
7 N MEDVEDEV Ivan 2003 M RUS
8 N DOVLETOV Ilyas 2003 M RUS
9 N KISIN Nikita 2003 M RUS
10 N TSYPIN Ivan 2004 M RUS
11 N KOVAL Stepan 2003 M BLR
12 N GVADZABIA Georgiy 2003 M RUS
13 N MEKESHKIN Mark 2004 M RUS
14 N MAKAROV Dmitrii 2003 M RUS
15 N DEZHNEV Maksim 2003 M RUS
16 N SAMOKHVALOV Gleb 2003 M RUS
17 N SAVINOV Yaroslav 2004 M RUS
18 N GOLOVKOV Andrei 2003 M RUS
19 N HUSEYNLI Magsud 2004 M AZE
20 N AIMALETDINOV Rustam 2003 M RUS
21 N RUDIK Ivan 2003 M RUS
22 N DERGACHEV Aleksandr 2004 M RUS
23 N ALIEV Danil 2003 M RUS
24 N NOVIKOV Egor 2003 M RUS
25 N SINEV Daniil 2004 M RUS
26 N MANIN Lev 2003 M RUS
27 N SPITSYN Nikolai 2003 M RUS
28 N KOPYLOV Nikita 2003 M RUS
29 N AKBAROV Murad 2004 M AZE
30 N TIMOFEEV Ivan 2004 M RUS
31 N KUPRYIANAU Ruslan 2003 M BLR SCAF RB (BLR)
32 N VASTIANOV Vladimir 2003 M RUS
33 N SERANOV Anton 2003 M RUS
34 N KUZNETSOV Georgiy 2003 M RUS
35 N FLIRT Vladislav 2003 M RUS
36 N BAUDET Tim 2004 M FRA TARBES ATE (FRA)
37 N HEBRA Noah 2004 M FRA TARBES ATE (FRA)
38 N ZIATDINOV Bulat 2004 M RUS
39 N KOT Yuri 2004 M BLR
40 N ASIK Murat Sarp 2004 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
41 N YADAHALVIS Uladzimir 2005 M BLR
42 N POPRAVKO Savva 2004 M RUS
43 N SHELEKHOV Arseniy 2004 M RUS
44 N VOLKOV Vasiliy 2003 M RUS
45 N POBEDENNIY Nikita 2003 M RUS
46 N YUDIN Mikhail 2004 M RUS
47 N VARDANIAN Meruzhan 2003 M RUS
47 N KOROTNEV Stanislav 2004 M RUS
49 N GINTVAINIS Vladislav 2005 M RUS
49 N SAZONOV Alexander 2003 M RUS
51 N MAMMADOV Saleh 2004 M AZE
52 N AVILOV Mikhail 2003 M RUS
53 N PRAKOPIK Mikhail 2003 M BLR
54 N PROKHOROV Miron 2003 M RUS
55 N BRUER Georgiy 2004 M RUS
56 N LATYSHEV Dmitriy 2003 M RUS
57 N GANIN Danil 2003 M RUS
58 N HRODNIKAU Tsimafei 2005 M BLR
59 N LIMKOV Nikita 2003 M RUS
60 N SUSHINTSEV Ivan 2003 M RUS
61 N NEUCHESOV Aleksandr 2003 M RUS
62 N KORKUT Mehmet Kuzey 2004 M TUR
63 N 1st round KAZLOU Yahor 2005 M BLR
64 N 1st round CHIARI Lukas 2003 M AUT Wiener SC (AUT)
64 N 1st round GLADILIN Mikhail 2004 M RUS
66 N 1st round KERIMOV Akezhan 2003 M RUS
67 N 1st round HALAIDZENKA Artur 2004 M BLR
68 N 1st round FEDIN Georgiy 2005 M RUS
69 N 1st round PADABED Mikita 2003 M BLR Minsk Trade Unions (BLR)
70 N 1st round ABRAMOV Vladislav 2004 M RUS
71 N 1st round TYSHLER Bogdan 2005 M RUS
72 N 1st round BASKAKOV Aleksey 2005 M RUS
73 N 1st round BOGUTSKIY Mikhail 2005 M RUS
74 N 1st round NASENNIK Ivan 2006 M BLR
75 N 1st round SUKHANOV Kirill 2004 M RUS
76 N 1st round ROKHLIN Sagi 2005 M ISR
77 N 1st round DRUILHET Diego 2004 M FRA
78 N 1st round MISHAKOV Maksim 2005 M RUS
79 N 1st round WILENTZIK Omri 2004 M ISR
80 N 1st round ZAIKO Matvei 2004 M BLR
81 N 1st round SHOSTAK Denis 2004 M BLR