Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2019 - March 24, 2019

Sabre Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KOVAL Vladislav 2008 M BLR
2 N IAKOVLEV Robert 2008 M RUS
3 N PALKOWSKI Damian 2008 M POL
3 N TOMAC Maxim 2008 M ROU
5 N BILINOVICH Siarhei 2008 M BLR
6 N KUSHKOV Daniel 2008 M USA
6 N TAYCHENACHEV Peter 2008 M RUS
8 N SKOUNTZOS Iraklis 2008 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
9 N ZAHREBELNYI Dmytrii 2008 M UKR Netishyn (UKR)
10 N FRADELLOS Georgios 2008 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
11 N KONG Lingyu 2009 M CHN
12 N BETEAGU Rares 2008 M ROU
13 N DOLGOPOLOV Ivan 2008 M RUS
14 N SCHMIERER Till 2009 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
15 N MAKLAKOV Julian 2008 M GER TG Herford (GER)
16 N ENE Michael 2008 M ROU
17 N SHIPITSIN Alexander 2008 M USA
18 N HUDY Bartosz 2008 M POL TMS Sosnowiec (POL)
19 N BRYDEN Joshua 2008 M GBR
20 N COX Nick 2008 M GBR
21 N CAPATINA Sebastian 2008 M ROU
22 N KAJDA Franciszek 2008 M POL
22 N ZHAO Zhi Long 2009 M CHN FS Bielefelder TG (GER)
24 N TERESCHKO Savelij 2008 M BLR
25 N OGRODOWCZYK Franciszek 2008 M POL
26 N OVSIANKIN Andrei 2008 M BLR
27 N ZHEPETOVS Danila 2008 M LAT
28 N HABENICHT Luz 2009 M GBR
29 N SYDORENKO Iliia 2008 M UKR Cherkasy (UKR)
30 N KOSSUT Franciszek 2008 M POL
31 N SAFONOV Georgi 2009 M EST
32 N MACHAJ Jiri 2009 M CZE
33 N JASINSKI Hubert 2009 M POL
34 N LUCA Constantin 2008 M ROU
35 N FJODOROV Klim 2009 M EST
36 N KORZENIOWSKI Mikołaj 2008 M POL
37 N HALITSYN Vsevolod 2008 M UKR
38 N TOMAC Stefan 2010 M ROU
39 N PACHENKOV Andrej 2008 M LAT
40 N APOSTU Filip 2011 M ROU
41 N ARAPOV Yaroslav 2010 M UKR
42 N KOSMATIN Kostja Nikola 2008 M GER
43 N ZAMOSNY Oskar 2008 M POL
44 N KACZMARCZYK Kacper 2010 M POL
45 N RUNGE Liam 2008 M GER KTF Luitpold München (GER)
46 N SKOWRONSKI Jan 2008 M POL
47 N IPPOLITOV Artjom 2008 M LAT
48 N ZANTONOWICZ Oskar 2008 M POL
49 N KRYCH Alan 2008 M POL
49 N VINTILA Eduard 2009 M ROU
51 N KACZOROWSKI Henryk 2011 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
52 N 1st round POPLAWSKI Aleksander 2009 M POL
53 N 1st round WIECH Krzysztof 2009 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
54 N 1st round PACHOLEC Jakub 2008 M POL
55 N 1st round GRZESKOWIAK Maciej 2009 M POL
56 N 1st round VAN COPPENOLLE Emile 2008 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
57 N 1st round GRADON Krzysztof 2009 M POL
58 N 1st round KATOVICH Uladzislau 2008 M BLR
58 N 1st round ROWINSKI Tadeusz 2009 M POL
60 N 1st round MACHAJ Vojtech 2009 M CZE
60 N 1st round RULEWICZ Julian 2009 M POL
62 N 1st round KUTEK Teodor 2010 M POL
63 N 1st round TITOVICH Dmitrij 2008 M LAT
64 N 1st round SKOCZEK Szymon 2008 M POL
65 N 1st round RATAJ Tomasz 2009 M POL
66 N 1st round ŻUBROWICZ Gustaw 2008 M POL
67 N 1st round ANDREJCZYK Franciszek 2010 M POL
68 N 1st round GOLUBEV Daniel 2009 M POL
68 N 1st round GRZESZCZYK Mikołaj 2009 M POL
68 N 1st round STEPLEWSKI Karol 2008 M POL
71 N 1st round POPRAWA Maksymilian 2009 M POL
72 N 1st round SHAVLOVSKIJ Jaroslav 2009 M LAT