Back to list

Results

Cadet Circuit
POL Warszawa
February 11, 2017 - February 12, 2017

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 TROSHIN Ivan 2000 M RUS CSKA Moscow (RUS)
2 CUK Veljko 2000 M SRB MK Vojvodina (SRB)
3 FAEDO Tommaso 2002 M ITA
3 HAMZA Mohamed 2000 M EGY
5 GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
7 GARRO Sebastiano Francesco 2001 M ITA
8 ZAKRZEWSKI Jan 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
9 TESARIK Daniel 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
10 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
11 GOREN Raz 2001 M ISR Hapoel Haifa (ISR)
12 PIERALISI Leonardo 2001 M ITA
12 MEMANI Apurva 2000 M USA
14 FREDRYCH Michal 2000 M POL AZS AWF Poznan (POL)
15 IZYCKI Filip 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
16 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
17 JANICIJEVIC Petar 2000 M SRB MK Silni (SRB)
18 WINTERBERG-POULSEN Jonas 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
19 FABINGER Nils Alexander 2002 M GER FC Moers (GER)
20 KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
21 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 BIALIAYEV Raman 2000 M BLR MSIT (BLR)
22 BIALIAYEV Raman 2000 M BLR
23 KATIRCI Berkay 2000 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
24 SZCZYPINSKI Kacper 2001 M POL Wroclawianie (POL)
25 MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
26 KELLY Benjamin 2001 M USA
27 LONGO Cristian 2001 M ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
28 SUROWIAK Teodor 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
29 DANILICHEV Ignat 2001 M RUS
30 CHTIOUI Michal 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
31 TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
32 BOLDZILO Igor 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
33 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
34 PITCHER Skylar Lee 2002 M LAT
35 BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
36 CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
37 ALARCON Leopoldo 2001 M CHI
38 MACH Oskar 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
39 PETUHOVS Vladislavs 2002 M LAT Florete (LAT)
40 HALADUDA Kacper 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
41 SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
41 BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
43 WONG Anthony 2001 M USA
44 PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
45 PAWSKI Alan 2002 M POL Budowlani Torun (POL)
46 TORU Emir 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
47 SABIRAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
48 KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
49 BOLAKOWSKI Mateusz 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
50 FIODARAU Mikita 2000 M BLR
51 CORNO Tommaso 2001 M ITA
52 KAMAKGUN Asrin 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
53 REDIN Christian 2000 M RUS CSKA Moscow (RUS)
54 KAIGORODOVS Bogdans 2002 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
55 STIEREN Niklas 2000 M GER FC Moers (GER)
56 MANDELLI Luca 2000 M ITA
57 CZERWINSKI Iwo 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
58 CZAJA Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
59 RYBALKA Andrei 2000 M BLR RGUOR (BLR)
60 VYMAZAL Jan 2001 M CZE Serm Ostrava (CZE)
61 LOBA Kamil 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
62 GURCAN Nejat Baris 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
63 JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
64 MOHAMED Yaseen 2001 M USA
65 STACHERA Wiktor 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
66 KRUZEWSKI Aleksander 2001 M POL IKS Warszawa (POL)
67 SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
68 PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
69 ALEKSEJENKO Jegors 2002 M LAT Florete (LAT)
70 NOWAK Franciszek 2001 M POL IKS Warszawa (POL)
71 NGUYEN Jett Noby 2001 M USA
72 MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
73 BRANSCHEID Gregor 2001 M GER FC Moers (GER)
74 FIJALKOWSKI Krzysztof 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
75 HAUPT Julius 2000 M GER PSV Weimar (GER)
76 BOHDAN Bartosz 2003 M POL
77 SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
77 DOBOS David 2000 M SVK KS Samorin (SVK)
79 KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK Mannheimer FC (GER)
79 STACHOWIAK Piotr 2001 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
81 DI FRANCESCO Marco 2002 M ITA
82 DEPTULA Kacper 2002 M POL Wroclawianie (POL)
83 SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
84 GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
85 KLOS Metodej 2001 M CZE USK Praha (CZE)
86 WEYHRETER Samuel 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
87 CHAN Anthony 2002 M USA
87 WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
89 KOGUC Filip 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
90 MAJEWSKI Filip 2003 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
91 1st round DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
92 1st round MEDAN Jonathan 2001 M ISR Hapoel Haifa (ISR)
93 1st round WIECZOREK Michal 2004 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
94 1st round FEDOROWICZ Karol 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
95 1st round KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
96 1st round JANUSZEWSKI Kuba 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
97 1st round JANCZUKOWICZ Rafal 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
98 1st round STOCHOWSKI Hubert 2000 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
99 1st round CHTIOUI Adam 2003 M POL Budowlani Torun (POL)
100 1st round SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
101 1st round FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
102 1st round FIJALKOWSKI Jedrzej 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
103 1st round D'ACUNA Ignacio 2002 M CHI
104 1st round SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
105 1st round SIERADZAN Jakub 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
105 1st round MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
107 1st round KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
108 1st round PIWOWARSKI Jakub 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
109 1st round LANGA Emil 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
110 1st round FRACEK Witold 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
111 1st round PISAREWICZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 1st round CZAJKOWSKI Jakub 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 1st round DURAJ Idzi 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)