Back to list

Results

11. Witold Woyda's Foil
POL Warszawa
February 10, 2018 - February 11, 2018

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 GARRO Sebastiano Francesco 2001 M ITA
3 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
3 DORITY Philip 2002 M USA
5 GOREN Raz 2001 M ISR Hapoel Haifa (ISR)
6 MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
7 BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
8 SZCZYPINSKI Kacper 2001 M POL Wroclawianie (POL)
9 WEBER Daan 2001 M NED Holland Schermen (NED)
10 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
11 ARCHILEI Tommaso 2001 M MEX
12 CERQUETTI Dante Leonel 2002 M ARG
13 FABINGER Nils Alexander 2002 M GER FC Moers (GER)
14 PAWSKI Alan 2002 M POL Budowlani Torun (POL)
15 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
16 TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
17 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
18 LONGO Cristian 2001 M ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
19 HUSAINOVS Zans 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
20 LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
21 BRANSCHEID Gregor 2001 M GER FC Moers (GER)
22 JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
23 DUALEH Quincy 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
24 KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
25 WANYAMA Sam 2004 M NED Holland Schermen (NED)
26 WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
27 PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
28 ROSSI Lorenzo 2002 M ITA
29 WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
30 BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
31 SIBAJEVS Aleksejs 2003 M LAT Florete (LAT)
32 AKSAMIT Mikalai 2002 M BLR
33 EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
34 TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
34 PNIVCHUK Bogdan 2001 M UKR
36 POLIAKOV Roman 2001 M UKR Lviv (UKR)
37 OZYALCIN Utku 2002 M TUR
38 PITCHER Skylar Lee 2002 M LAT
39 MAROZ Ivan 2001 M BLR RGUOR (BLR)
40 DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
41 NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
42 MANGIAROTTI Lorenzo Francesco 2001 M ITA
43 PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
44 OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
45 AZIMKO Yahor 2002 M BLR
46 PROKOPOV Oleksii 2001 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
47 VINCIGUERRA Valerio 2003 M ITA
47 CZERWINSKI Iwo 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
47 CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
50 ALEKSEJENKO Jegors 2002 M LAT Florete (LAT)
51 HALADUDA Kacper 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
52 WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
53 ALNO Andrea 2002 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
54 SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
55 HAVRYLOV Dmytro 2001 M UKR KIEW (UKR)
56 SZYMANSKI Hubert 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
57 BOLDZILO Igor 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
58 STACHOWIAK Piotr 2001 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
59 PELLEGRINO Davide 2003 M ITA
60 POSUNKO Luka 2002 M UKR
61 KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK Mannheimer FC (GER)
62 SIGURDSSON Daniel Thor Lindal 2001 M ISL FC Reykjavik (ISL)
63 PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
64 SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
65 KOVALCUKS Vladislavs 2002 M LAT Florete (LAT)
66 SUROWIAK Teodor 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
67 TORU Emir 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
68 JOEMRATI Ashwan 2002 M NED Holland Schermen (NED)
69 CALO' Alessandro 2001 M ITA
70 SABIRAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
71 GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
72 THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
72 CHTIOUI Adam 2003 M POL Budowlani Torun (POL)
74 GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
75 FILIKS Marcin 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
76 LISOVYI Bohdan 2003 M UKR
77 KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
78 CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
79 TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
79 GJALDBÆK Mikkel 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
81 BERAZNIOU Anton 2001 M BLR RGUOR (BLR)
81 DABROWSKI Kacper 2001 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
83 MATLA Emiel 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
84 LANGA Emil 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
85 LAVALLÉE Damien 2002 M BEL CRE Huy (BEL)
86 VYMAZAL Jan 2001 M CZE Serm Ostrava (CZE)
87 KOWALCZYK Fynn 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
88 LEONARD Alexandre 2003 M BEL NEUFCHATEL (FRA)
89 HEUSER Fabian 2002 M GER FC Moers (GER)
90 BOHDAN Bartosz 2003 M POL
91 KORZENIEWSKI Stanisław 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
92 KULSKI Karol 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
93 SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
94 SLOMINSKI Kacper 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
95 PIOSIK Dawid 2004 M POL IKS Leszno (POL)
96 SLEZAK Martin 2003 M CZE Sokol Brno (CZE)
97 GAJDA Arkadiusz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
98 DUDKO Aliaksandr 2001 M BLR RGUOR (BLR)
99 FIJALKOWSKI Krzysztof 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
100 FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
101 GRUFIK Michal 2003 M CZE
102 SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
103 1st round DE JONG Nighel 2003 M NED Holland Schermen (NED)
104 1st round BEZUGLYI Ivan 2003 M UKR KIEW (UKR)
105 1st round ZOONS Axel 2001 M NED SC Amsterdam (NED)
106 1st round WASCINSKI Tobiasz 2004 M POL IKS Leszno (POL)
106 1st round ROUSSEL Solal 2001 M MON
108 1st round SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
109 1st round SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
110 1st round PACHOLCZYK Szymon 2004 M POL IKS Leszno (POL)
111 1st round GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
112 1st round MCKAY Matthew 2002 M IRL
113 1st round WIECZOREK Michal 2004 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
114 1st round SLUMAN Patrick 2003 M NED Holland Schermen (NED)
115 1st round KAIGORODOVS Bogdans 2002 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
116 1st round OLSZEWSKI Mikołaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
117 1st round MACH Oskar 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
118 1st round KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
119 1st round GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
120 1st round PIWOWARSKI Jakub 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
121 1st round POLAK Marek 2001 M CZE Sokol Brno (CZE)
122 1st round LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
122 1st round VERMEULEN Olof 2002 M NED Holland Schermen (NED)
124 1st round ROGACKI Piotr 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
124 1st round KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
126 1st round CIGANEK Jan 2004 M CZE Serm Ostrava (CZE)
127 1st round MAJEWSKI Filip 2003 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
128 1st round LOTYCZ Jan 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)