Back to list

Results

2018 Nordic Championships
LTU Vilnius
October 20, 2018 - October 21, 2018

Epee Women's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BOBROVA Elizaveta 2005 F EST SBSK Draakon (EST)
2 N BABENKO Erika-Marija 2005 F LAT
3 N PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
3 N RAZASCONOKA Valerija 2005 F LAT Daugavpils ISVS (LAT)
5 N ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
6 N NARBUTAITE Monika 2005 F LTU
7 N PROSINA Sofija 2006 F LAT BJSS Ridzene (LAT)
8 N PROKOPOVIC Karina 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
9 N TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
10 N RINGE Glorija 2005 F LAT Daugavpils ISVS (LAT)
11 N JEGOROVA Aleksandra 2006 F LAT
12 N BESECKA Darja 2005 F LAT Daugavpils ISVS (LAT)
13 N KAPITONENKO Polina 2006 F EST SBSK Draakon (EST)
14 N ZARONSKYTE Liepa 2006 F LTU Gintarine spaga (LTU)
15 N MARUSENKA Maryana 2006 F BLR
16 N PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU
17 N SANAMES Erika 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
18 N TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
19 N IRICIAN Urte 2005 F LTU
20 N AUS Sandra 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
21 N KASE Agnes 2006 F EST IREM (EST)
22 N KVERFELD Maria 2006 F EST Tartu Kalev (EST)
23 N LUDIKAINEN Anna Maria 2007 F EST Pohjakotkas (EST)
24 N TELEGINA Jelizaveta 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
25 N VOZNESSENSKI Maria-Eliisa 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
26 N AIT Amelia 2006 F EST SBSK Draakon (EST)
27 N VASILEVA Varvara 2006 F BLR
28 N SEERO Jana 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
29 N JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
30 N CESNOVAITE Vesta 2006 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
31 N BEGINSKAITE Aneta 2005 F LTU
32 N EMBRICH Maria 2005 F EST IREM (EST)
33 N VAHT Julia 2006 F EST Tartu Kalev (EST)
34 N LAASIK Madli 2007 F EST En Garde Haapsalu (EST)
35 N JONYNAITE Kamila 2006 F LTU
36 N PÄRLIN Ksenja 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
37 N ZAVJALOVA Sofija 2006 F LTU
38 N SIAUDVYTYTE Arina 2007 F LTU Gintarine spaga (LTU)
39 N 1st round SELINGER Mie 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)
40 N 1st round FILON Alana 2007 F LTU
41 N 1st round LINGYTE Agile 2006 F LTU
42 N 1st round GRUSKO Maria 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
43 N 1st round LILL Darija 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
44 N 1st round SHKUROPADSKAJA Kristina 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
45 N 1st round MIRONOV Leana 2006 F EST Pohjakotkas (EST)
46 N 1st round CEPLAITE Karina 2006 F LTU Gaja-Florete (LTU)
47 N 1st round VITONE Beatrice 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
48 N 1st round MAKARSKAITE Nikita 2007 F LTU
49 N 1st round PAAP Kristel 2005 F EST Pohjakotkas (EST)
50 N 1st round MIKAILAITE Emile 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
51 N 1st round SMIRNOVA Ana 1900 F LTU Gintarine spaga (LTU)
52 N 1st round KASPERAVICIUTE Sati 2007 F LTU Gintarine spaga (LTU)
53 N 1st round BEGINSKAITE Adrija 2007 F LTU