Back to list

Results

Cadet Circuit
BUL Sofia
November 7, 2015 - November 8, 2015

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SAHIN Yalin 2000 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
2 HOLOVANOV Andrii 1999 M UKR Nikolaev (UKR)
3 BULDEEV Stefan 1999 M BUL Trakiya (BUL)
3 PINCHUK Maksim 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
5 BUYUKSAHIN Dogukan 2000 M TUR
5 SIALTSIS Michail 1999 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
7 FRIEDHEIM Stefan 2000 M GER CHCH Châtelaine (SUI)
8 ACAR Ibrahim Ahmed 2000 M TUR Ankara Kilic GSK (TUR)
9 EDWARDS James 2000 M GBR
10 FRAGKOZIDIS Nikolaos 2000 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
11 DRAGOMIR George 1999 M ROU CSS Slobozia (ROU)
12 ANASIZ Muhammed 1999 M TUR
12 DE RIDDER Arne 2000 M BEL SG de Klauwaerts (BEL)
14 ANT Mehmet Fatih 1999 M TUR
15 NEDEV Kaloyan 2000 M BUL Russe (BUL)
16 KANEV Atanas 1999 M BUL Trakiya (BUL)
17 STANESCU Razvan 2000 M ROU CSS Slobozia (ROU)
18 AILINCA Rares 2001 M ROU CSM Brasov (ROU)
19 BENEDICT Nicolaus 2000 M AUT FU Mödling (AUT)
20 HEZER Atakan Islam 1999 M TUR
21 AGGEZ Burak Bera 2001 M TUR Ankara Kilic GSK (TUR)
21 ANICULOESEI Matei 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
23 LUKYANTSOU Viachaslau 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
24 ALUPEI Alexie 1999 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
25 KYRTSIAS Konstantinos 1999 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
26 LAM Jing Siang 1999 M SGP
27 DANYLIUK Volodymyr 1999 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
28 BOHOVIN Bohdan 2001 M UKR Nikolaev (UKR)
29 ARMAGAN Ismethan 2001 M TUR Ankara Kilic GSK (TUR)
30 GENOV Galin 2000 M BUL Plovdiv BG (BUL)
31 CIFTCI Emirhan 2002 M TUR Kastamonu Eskrim SK (TUR)
32 KONTOEIDIS Panagiotis 2001 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
33 PERTICONI Gianmarco 2001 M ITA
34 SOYKAN Yagan 2001 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
35 EFIMOV Hristo 2001 M BUL
36 ANGELOV Pavel 1999 M BUL Russe (BUL)
37 AL ZAHRANI Abdulrhman 2001 M KSA
38 TRAIKOV Daniel 2000 M BUL Sparta (BUL)
39 GRADISTEANU Vlad 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
40 CHIRIAC Teodor 1999 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
41 LE MAITRE Alexander 2000 M GBR Guernsey Fencing Club (GBR)
42 TSVETKOV Dobromir 2000 M BUL Plovdiv BG (BUL)
43 ATAER Emir Fikret 2000 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
44 GHEORGHE Sergiu 2000 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
45 ZANE Gabriel 2001 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
46 KAYA Umut 2001 M TUR Ankara Kilic GSK (TUR)
47 ONAY Mehmet 1999 M TUR
48 ZARAVELIS Antonios 2001 M GRE G.E.FLORINAS (GRE)
49 NYIRI Peter 2000 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
49 IVANOV Ivan 2000 M BUL Sparta (BUL)
51 KAMISLI Gokcem Ozcan 2001 M TUR
52 COSMAN Victor 1999 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
53 GATTI Adriano 2002 M ITA
54 VNUKOV Valentyn 2000 M UKR Cherkasy (UKR)
55 TIUTIUNNYK Denys 1999 M UKR Cherkasy (UKR)
56 CHATZOPOULOS Stefanos 2001 M GRE G.E.FLORINAS (GRE)
57 CIUMAC Alexei 2002 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
58 DORITSKYI Oleksii 2002 M UKR Nikolaev (UKR)
59 RAIKIN Dimitar 2002 M BUL Svechnikov (BUL)
60 HANIOGLU Atilla Eren 2002 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
61 ROHOZIAN Mykhailo 2000 M UKR KIEW (UKR)
62 NAUMENKO Daniil 2002 M UKR KIEW (UKR)
63 BAYKA Mirhan 1999 M TUR
64 ALTIPARMAKIS Stavros 2000 M GRE ARKTEIA (GRE)
65 MUNTEANU Luca 2000 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
66 ROHAS-KALINOV Stefan 2002 M BUL Russe (BUL)
67 SAKHANDA Vladislav 2001 M UKR KIEW (UKR)
68 FLOREA Cristian 1999 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
69 DOVHAL Yevgenii 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
70 AKKAD Philipp Emanuel 1999 M AUT FC Wels (AUT)
71 BOIDANIS Ioannis-Iason 2001 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
72 YALCINBAYIR Batu 2001 M TUR
73 DINCA Elton 2002 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
74 ALBAQAMI Saad 2000 M KSA
75 YAROSHENKO Mykhailo 2001 M UKR KIEW (UKR)
76 PREDARIS Charalampos 2002 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
77 MOSQUERA BELTRAN Camilo Alfonso 1999 M COL
78 PYSANKO Stanislav 2001 M UKR Nikolaev (UKR)
79 OGOIKO Andrii 2002 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
80 MICHAILIDIS Nikolaos 2000 M GRE ARKTEIA (GRE)
80 STOYCHEV Todor 2003 M BUL Svechnikov (BUL)
82 ZANE Andrei 2001 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
83 ALIFRAGKIS Stavros 2000 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
84 NANKINSKI Stefan 2002 M BUL Mladost (BUL)
85 ANDRIEIENKO Daniil 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
86 IVANOV Petar 2001 M BUL Korsar (BUL)
87 LAYOUNI Selim Mourad 2001 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
87 FRANSMAN Tim 2000 M NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
89 KARAKOSTAS Evangelos-Aris 2001 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
90 VODENOV Valentin 2002 M BUL Svechnikov (BUL)
91 ALIFRAGKIS Michalis 2002 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
92 1st round DINCGIL Emir 2001 M TUR Karsiyaka SK (TUR)
93 1st round CUPES Andrei 2001 M ROU CSM Brasov (ROU)
94 1st round MUNTEANU Matei 2001 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
95 1st round PAGKALOS Angelos 2002 M GRE ARKTEIA (GRE)
96 1st round BAIASU Alexandru 2000 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
97 1st round ZARAVELIS Georgios 2002 M GRE G.E.FLORINAS (GRE)
98 1st round KOCDEMIR Emir Ali 2001 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
99 1st round CHATZOPOULOS Nikolaos 2001 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
100 1st round TONCHEV Teodor 2001 M BUL CSKA (BUL)
101 1st round PRALA Catalin 2001 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
102 1st round STATHATOS Evangelos 2000 M GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
103 1st round SHOSTAK Dmytro 2002 M UKR KIEW (UKR)
104 1st round FILEV Georgi 2000 M BUL
105 1st round PATTON Andrew Ross 1999 M IRL
105 1st round KROUSKOS Spyridon 2003 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
107 1st round PANAGIARIS MALEAS Evangelos 2001 M GRE ARKTEIA (GRE)
108 1st round GIANNAKOPOULOS Vasileios-Ignatios 2000 M GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
109 1st round TONT Vlad 2001 M ROU CSS Slobozia (ROU)
110 1st round SHOSTAK Fedir 2002 M UKR KIEW (UKR)
111 1st round LYULIN Vsevolod 2002 M UKR
112 MATEEV Andri Nikolaysson 2000 M ISL FC Reykjavik (ISL)
112 RUSALOVSKYI Oleksandr 2002 M UKR Kharkiv (UKR)