Back to list

Results

Satellite Tournament
IRL Dublin
December 3, 2011 - December 3, 2011

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ZAWROTNIAK Radoslaw 1981 M POL AZS AWF Krakow (POL)
2 MARZANI Raffaello 1990 M ITA
3 JEFREMENKO Mihails 1980 M LAT
3 CORDEIRO Joao 1987 M POR CAE (POR)
5 PALMA Pedro 1991 M POR
6 FRISELL Carl 1982 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 PEDONE Mattia 1983 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
8 MUNZONE Edoardo 1988 M ITA
9 1st round BINO Gabriele 1991 M ITA
10 1st round CHAMBERS Benedict 1967 M IRL FFF Stockholm (SWE)
11 1st round DI MAGGIO Nicolas 1983 M SUI CAL Lausanne (SUI)
12 1st round KNEIST Toni 1984 M GER
13 1st round SKIPP Michael 1978 M GBR
14 1st round AREDE Pedro 1988 M POR CAE (POR)
15 1st round BAROGLIO Andrea 1987 M ITA CS Casale (ITA)
16 1st round SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
17 1st round PEQUITO Filipe 1987 M POR CAE (POR)
18 1st round MOROSINI Francesco 1985 M ITA
19 1st round TANCREDI Matteo 1993 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
20 1st round CANDEIAS Ricardo 1984 M POR
21 1st round TANNOCK Neill 1984 M GBR
22 1st round GASPAROTTI Filippo-Maria 1993 M ITA
23 1st round TEIXEIRA Miguel 1988 M POR CAE (POR)
24 1st round LANIGAN O´KEEFFE Arthur 1991 M IRL
25 1st round DIPANATI Tiziano 1994 M ITA
26 1st round VOIGT Mattias 1968 M SWE DIF Stockholm (SWE)
27 1st round BAILEY Eanna 1990 M IRL
28 1st round SCRIMSHAW Jason 1971 M GBR London Thames FC (GBR)
29 1st round KOSTKA Karol 1986 M POL AZS AWF Krakow (POL)
30 1st round BELLUCCI Manuel 1994 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
31 1st round NOWAK Michal 1990 M POL AZS AWF Krakow (POL)
32 1st round KAZIK Tomas 1983 M SVK KS Snina (SVK)
33 1st round NAGLE Conor 1982 M IRL
34 1st round MUNARI Giacomo 1991 M ITA
35 1st round JACCARD Christophe 1976 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
36 1st round NOONAN Richard 1978 M IRL
37 1st round MOCHON Emilio 1981 M ESP CEB-M (ESP)
38 1st round HALLORAN Keith 1985 M IRL
39 1st round FLYNN Colm 1984 M IRL
40 1st round KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
41 1st round BURNSIDE David 1991 M IRL
42 1st round CARNEC Yves 1960 M FRA PARIS CM (FRA)
43 1st round FIRTH Jamie 1990 M GBR
44 1st round CONEYS Ulysse 1993 M IRL ST DOULCHARD (FRA)
45 1st round BAY COLOMBANO Emmanuel 1985 M ARG
46 1st round SIMPSON James 1994 M IRL Imperial College UFC (GBR)
47 1st round SHINDLER-KELLY Alexander 1988 M IRL
48 1st round AJZENSTADT Ido 1984 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
49 1st round MCBRYAN David 1974 M IRL
50 1st round CALLANAN Denis 1964 M IRL
51 1st round WHELAN Shane 1964 M IRL
52 1st round TRACEY Matthew 1990 M IRL
53 1st round ARROYO Ellison 1995 M PUR
54 1st round QUINN Ronan 1991 M IRL
55 1st round GREENAN Rory 1971 M IRL
56 1st round WHELAN Paul 1988 M IRL
57 1st round BURNSIDE Jonathan 1996 M IRL [i] FOYLE (IRL)