Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 19, 2015 - March 23, 2015

Sabre Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NITU Radu 2004 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
2 N STOLIARCHUK Glib 2004 M UKR KIEW (UKR)
3 N FUNK Andrej 2004 M GER
3 N BISTROVS Andrej 2004 M LAT Salvo (LAT)
5 N JUNGHANß Carl 2004 M GER PSV Rostock (GER)
6 N NISTORICA Victor 2005 M ROU CSM Brasov (ROU)
7 N GLADILIN Mikhail 2004 M RUS
8 N FUNK Eduard 2004 M GER
9 N DUTU Ionut 2004 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
10 N TSIARESHCHANKA Aliaksei 2004 M BLR
11 N ALLEN Samuel 2004 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
12 N NIKIFOROV Aleksander 2004 M RUS
13 N ROSHCHIN Maksym 2004 M UKR Nikolaev (UKR)
14 N RATAJCZAK Filip 2004 M POL KKSz Konin (POL)
15 N SLASTIN Andrii 2005 M UKR KIEW (UKR)
16 N GREISKANS Valts 2004 M LAT Salvo (LAT)
17 N NEUHÄUSER Marc 2004 M GER TV Wetzlar (GER)
18 N KURSKII Ilia 2004 M RUS
19 N SELEZNEV Denis 2004 M RUS
20 N RAKOWSKI Marcel 2004 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
21 N BUSH Eli 2004 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
21 N HALAIDZENKA Artur 2004 M BLR
23 N KUSAK Oskar 2005 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
24 N CZYZEWSKI Konrad 2004 M USA
25 N SHAW John Paul 2004 M GBR
26 N LORSCHIEDTER Yannik 2004 M GER FR Nürnberg (GER)
27 N PRICOP Bogdan 2006 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
28 N HAJKOWICZ Filip 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
29 N VASILENKO Andrei 2004 M RUS
30 N LUPU Nicolas Luca 2004 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
31 N CHEVERDA Ilia 2004 M RUS
32 N BRONISZEWSKI Marcel 2004 M POL UKS Viktor Warszawa (POL)
33 N PANTIS Matei 2005 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
34 N BUCHMANN Finn 2006 M GER TSG Eislingen (GER)
35 N NAZARUK Bazyl 2004 M POL
36 N STALIAROU Daniil 2004 M BLR
37 N PEROVS Andrejs 2004 M LAT Salvo (LAT)
38 N KRAKOWSKI Eryk 2004 M POL KKSz Konin (POL)
39 N 1st round JASNOCH Patryk 2004 M POL
40 N 1st round SKWARK Antoni 2005 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
41 N 1st round STRZECHOWSKI Antek 2005 M POL
42 N 1st round SZCZEPANKIEWICZ Michal 2004 M POL KKSz Konin (POL)
43 N 1st round MROZINSKI Pawel 2005 M POL
44 N 1st round KOGANS Daniels 2004 M LAT
45 N 1st round STANISZEWSKI Kacper 2004 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
46 N 1st round NIERODZINSKI Mikolaj 2006 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
47 N 1st round MICHALSKI Michal 2004 M POL KKSz Konin (POL)
48 N 1st round JACKOWSKI Antoni 2004 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
49 N 1st round RACHUBINSKI Dominik 2004 M POL KKSz Konin (POL)
50 N 1st round MALEK Filip 2005 M POL UKS Viktor Warszawa (POL)
50 N 1st round KOCISZEWSKI Kacper 2004 M POL KKSz Konin (POL)
52 N 1st round KOLBINEV Aliaksei 2004 M BLR
53 N 1st round KOWALSKI Oliwier 2005 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
54 N 1st round WNUK Grzegorz 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
55 N 1st round LABUDA Antoni 2004 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
56 N 1st round COX Samuel 2005 M GBR