Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 19, 2015 - March 23, 2015

Sabre Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TEREKHOV Artem 2002 M RUS
2 N KIM Stephen 2002 M USA
3 N DORITSKYI Oleksii 2002 M UKR Nikolaev (UKR)
3 N KHABAROV Daniil 2002 M RUS
5 N OGOIKO Andrii 2002 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
6 N LIM Matthew James Quan Rong 2002 M SGP
7 N MITAGVARIA Tornike 2002 M GEO
8 N HRYCIUK Szymon 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
9 N ARCHVADZE Vakhtangi 2002 M GEO FC Tbilisi (GEO)
10 N BEDFORD Louis 2003 M GBR Shakespeare's Swords (GBR)
10 N CIUMAC Alexei 2002 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
12 N DINCA Elton 2002 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
13 N MCDONNELL Kajetan 2002 M GBR Camden Fencing Club (GBR)
14 N NASONOV Dmitriy 2003 M RUS
15 N HRYNKEVICH Mikita 2002 M BLR
16 N VANNIEUWENBORGH Gijs 2003 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
17 N SVETLICZNYJ Nikita 2003 M RUS
18 N KONDRATENKO Kirils 2002 M LAT Salvo (LAT)
19 N HAN Daniel 2002 M LAT Salvo (LAT)
20 N BARNSLEY Luke 2003 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
21 N KOVARDA Nikita 2002 M LAT Salvo (LAT)
21 N MARKHULIA Giorgi 2003 M GEO
23 N GAUSS Eric 2002 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
24 N SCHAAFSMA Bote 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
25 N LUXARDO Thomas 2002 M NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
26 N DUNN Gabriel 2002 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
27 N HUNYADY Daniel 2003 M HUN VASAS Budapest (HUN)
28 N PETUHOVS Matvejs 2003 M LAT Salvo (LAT)
29 N KRAMER Leon 2002 M GER
30 N CARUTASU Alexandru 2003 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
31 N PELINSKI Oskar 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
32 N KNYAZEV Andrey 2002 M RUS
33 N PARFENOV Matvej 2003 M RUS
34 N KUZMICEVS Genrihs 2002 M LAT Salvo (LAT)
35 N FUNKE Timon 2003 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
36 N MATRAS Mateusz 2003 M POL IKS Bushido Rybnik (POL)
37 N DAVIES Orlando 2002 M GBR
38 N ROGLER Moritz 2003 M GER
39 N GVADZABIA Georgiy 2003 M RUS
40 N ZAJAC Kacper 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
41 N KOPEC Dawid 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
42 N HYAMMS Tulliver 2002 M GBR Camden Fencing Club (GBR)
43 N BUHR Sören 2002 M GER CTG Koblenz (GER)
44 N HURST Henry 2002 M GBR
45 N LAVETS Ivan 2002 M BLR
46 N CHORLTON Nathan 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
47 N CROMIE Max 2003 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
48 N LOMINADZE Luka 2003 M GEO
49 N SAICHENKO Oleg 2001 M RUS
50 N ADAMCZYK Milosz 2002 M POL
51 N BONDAR Samuel 2003 M GER PSV Rostock (GER)
51 N KUZMIN Leon 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
53 N VENTLANT Daniel 2002 M GER
54 N GUBITZ Malte 2002 M GER
55 N KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
56 N ZABIEGALA Kacper 2002 M POL TMS Sosnowiec (POL)
57 N SYKULSKI Wiktor 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
58 N GOUGOULIAS Olympios 2002 M GBR Shakespeare's Swords (GBR)
59 N ZAICEVS Egors 2003 M LAT Salvo (LAT)
60 N PACHLA Filip 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
61 N SENECZKO Bartosz 2003 M POL Dragon Lodz (POL)
62 N CRABTREE Felix 2002 M GBR Shakespeare's Swords (GBR)
63 N ALDGATE Daniel 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
64 N IALANSKII Vladimir 2002 M RUS
65 N DZIERNIEJKO Jakub 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
66 N RYCHTA Krzysztof 2002 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
67 N FIDLER Nathaniel 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
68 N NOWAK Adrian 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
69 N CHELYAPOV Ivan 2003 M RUS
70 N KUJAWSKI Wiktor 2003 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
71 N KUREK Jan 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
72 N KIERZNOWSKI Juliusz 2002 M POL
72 N SEMENOV Maksym 2003 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
74 N KOVAL Stepan 2003 M BLR
75 N DUPREZ Louis Henry 2003 M GBR Escrime Academy (GBR)
76 N DROZDZEWICZ Czarek 2003 M POL
77 N IDRIS Ahmed Yasser Mohamed 2003 M EGY
77 N CHUDY Hubert 2003 M POL OS AZS Poznan (POL)
79 N HADJ BACHIR Sofien 2003 M POL KKSz Konin (POL)
80 N KOZANECKI Tymon 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
81 N BASHLYKOV Vladislav 2002 M RUS
81 N GONDOUIN Tristan 2003 M GBR Escrime Academy (GBR)
81 N MATHUR Anuj 2002 M GBR Shakespeare's Swords (GBR)
81 N TUR Viachaslau 2003 M BLR
85 N NOWINOWSKI Kacper 2003 M POL KKSz Konin (POL)
86 N 1st round NECHEPORENKO Alexander 2003 M RUS
87 N 1st round BRZOSTOWSKI Aleksander 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
88 N 1st round CHELYAPOV Daniil 2003 M RUS
89 N 1st round RUSZCZYK Bartosz 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
90 N 1st round KOSTKA Dawid 2003 M POL IKS Bushido Rybnik (POL)
91 N 1st round ZAJIC Jakub 2002 M CZE SK Houstka (CZE)
91 N 1st round VONKA Adam 2002 M CZE SK Houstka (CZE)
93 N 1st round KUSAK Filip 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
94 N 1st round KOMENDA Aleksander 2002 M POL PTS Jagiellonczyk Bialystok (POL)
95 N 1st round CZARNIECKI Lukasz 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
96 N 1st round SIKORSKI Kamil 2003 M POL KKSz Konin (POL)
97 N 1st round KEDZIERSKI Filip 2002 M POL KKSz Konin (POL)
98 N 1st round STASIAK Olaf 2002 M POL KKSz Konin (POL)
99 N 1st round ZAGAWA Wiktor 2003 M POL OS AZS Poznan (POL)
100 N 1st round RIVEROS TERUEL Gonzalo 2003 M ESP
101 N 1st round HANCHRENKA Yauheni 2002 M BLR
101 N 1st round JABLONSKI Maksym 2003 M POL UKS Viktor Warszawa (POL)
103 N 1st round NOWAKOWSKI Michal 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
104 N 1st round RIGAL Thibault 2003 M GBR Escrime Academy (GBR)
105 N 1st round GIL Krzysztof 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
106 N 1st round JANKOWSKI Maksymilian 2003 M POL AZS AWF Poznan (POL)
107 N 1st round OZIEMBLO Antoni 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
108 N 1st round BLOCH Pawel 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
108 N 1st round BURBULA Wojciech 2003 M POL KS Jagielonczyk Biaystok (POL)
108 N 1st round KUZMICKI Nataniel 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
111 N 1st round BABIN Alexandr 2003 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
112 N 1st round GRYCZ Marcel 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
112 N 1st round STASIAK Mateusz 2003 M POL KKSz Konin (POL)
112 N 1st round VEDENEEV Egor 2003 M RUS
115 N 1st round ZAWAL Jacek 2003 M POL OS AZS Poznan (POL)
116 N 1st round GNIEWKOWSKI Dawid 2003 M POL KKSz Konin (POL)
116 N 1st round KOZLOWSKI Piotr 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
118 N 1st round SCIBOR Mateusz 2002 M POL KKSz Konin (POL)
119 N 1st round DYL Hubert 2002 M POL KKSz Konin (POL)
119 N 1st round MALESZKA Oskar 2003 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
119 N 1st round PIGULA Jan 2003 M POL KKSz Konin (POL)