Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 19, 2015 - March 23, 2015

Sabre Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BAAKEN Matyas 2001 M HUN KRVSE Kecskemét (HUN)
2 N MAYSTRENKO Alexey 2000 M RUS
3 N VIOLENTIY Daniil 2001 M RUS
3 N POCKNELL Joe 2000 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
5 N DYACHENKO Danila 2001 M RUS
6 N GRADISTEANU Vlad 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
7 N HAAG Louis 2000 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
8 N LIPINSKI Marcin 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
9 N BRONISZEWSKI Jakub 2001 M POL MUKS VICTOR (POL)
10 N HOLDSWORTH Bertie 2000 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
11 N DLUZNIEWSKI Jedrzej 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
12 N NYIRI Peter 2000 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
13 N EDWARDS James 2000 M GBR
14 N GLASNER Hubert 2000 M POL KKSz Konin (POL)
15 N SZCZEPANIK Piotr 2000 M POL MUKS VICTOR (POL)
16 N ACHKAR Lucas 2001 M GBR
17 N KAISER Balazs 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
18 N GORSKI Mikolaj 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
19 N JOLLEY William 2000 M GBR
20 N GABENOV Dmitriy 2000 M RUS
21 N SIDOROV Yaroslav 2000 M RUS
22 N CARTER Toby 2000 M GBR
23 N SCHLAFFER Leon 2000 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
24 N TOTH Benedek 2000 M HUN VASAS Budapest (HUN)
25 N ALVARES-PERES Mark 2001 M GBR West Fife Fencing Club (GBR)
26 N NOWAK Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
27 N HALLIWELL Barnaby 2000 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
28 N AILINCA Rares 2001 M ROU CSM Brasov (ROU)
29 N SOSULSKI Piotr 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
30 N DROZHKO Georgiy 2001 M RUS
31 N BATOGOWSKI Michal 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
32 N ZIOMEK Robert 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
33 N WATT Archie 2001 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
33 N SUSLOV Andrey 2000 M RUS
35 N THORNLEY Drew 2001 M GBR
36 N PAPAI Roland Ferenc 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
37 N FOSTER Alex 2001 M GBR
38 N HLEBNIKOV Pavel 2001 M RUS
39 N KOPTAS Krzysztof 2000 M POL Dragon Lodz (POL)
40 N RYCZKOWSKI Michal 2000 M POL Dragon Lodz (POL)
41 N KLEIN Zachary 2000 M GBR Camden FC (GBR)
42 N CZAJKOWSKI Ksawery 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
42 N POTUCEK Tomas 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
44 N PLOSKA Jan 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
45 N HAYNES Luke 2001 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
46 N BIELAWSKI Maciej 2000 M POL Akademia Integracji (POL)
47 N TYLA Mikolaj 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
48 N WOZNIAK Dominik 2000 M POL KKSz Konin (POL)
49 N WAGNER Levin 2000 M GER
50 N BOORNE Samuel 2001 M GBR
51 N PRALA Catalin 2001 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
52 N YAROSHENKO Mykhailo 2001 M UKR KIEW (UKR)
53 N PEASE Matthew 2000 M AUS
54 N SHAIMARDANAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
55 N ABIDOVS Eldars 2001 M LAT Salvo (LAT)
56 N TOUCHE Guillaume 2000 M FRA LYON CA (FRA)
57 N AREFYEV Vladislav 2001 M RUS
58 N MUNTEANU Matei 2001 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
59 N BRIOT Thomas 2001 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
60 N WASZAK Krystian 2000 M POL KKSz Konin (POL)
61 N SAFYANIK Mykhaylo 2000 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
62 N HUNYADY Bendeguz 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
63 N RABB Krisztian 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
64 N REINHARD Kvetoslav 2001 M CZE Sokol Brno (CZE)
65 N MCLELLAN Sam 2000 M GBR
66 N MAIK Piotr 2000 M POL
67 N CHOJNACKI Jakub 2000 M POL KKSz Konin (POL)
68 N HOFMANN Björn 2001 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
69 N PTAK Krystian 2000 M POL KKSz Konin (POL)
70 N MOBIUS Jakub 2000 M CZE DDM serm Chomutov (CZE)
71 N MICHON Mateusz 2001 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
72 N BAIASU Alexandru 2000 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
73 N RIVEROS TERUEL Carlos 2001 M ESP
74 N NAGY Kristof 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
75 N WINTERGOLLER Eduard 2000 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
76 N EL HADIDY Hassan 2001 M EGY
77 N STAMPER-WATLING Jack 2001 M GBR Bath Sword Club (GBR)
78 N KAPUSTIN Daniil 2001 M BLR
79 N BARBA Cesare 2000 M GER
80 N WOODLAND Thomas 2000 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
81 N WESTHEAD Daniel 2001 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
82 N KLUGE Bartlomiej 2001 M POL Dragon Lodz (POL)
83 N PYSANKO Stanislav 2001 M UKR Nikolaev (UKR)
84 N TOTH Marton 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
84 N FILIPEK Lukasz 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
86 N NAZARUK Norbert 2000 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
87 N KOWALSKI Jakub 2000 M POL KKSz Konin (POL)
88 N WOJTASIK Szymon 2000 M POL KKSz Konin (POL)
89 N WEISS Marek 2001 M POL KKSz Konin (POL)
90 N MOHAMED Sherif Khaled Mohamed 2001 M EGY
91 N 1st round WOZNIAK Milosz 2001 M POL KKSz Konin (POL)
92 N 1st round KRAUS Jakob 2001 M GER
93 N 1st round MAJERCSIK Peter 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
94 N 1st round GUZANOVS Nikolajs 2001 M LAT Salvo (LAT)
95 N 1st round PLUSA Dominik 2001 M POL KKSz Konin (POL)
96 N 1st round JELSKI Jan 2000 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
97 N 1st round KUC Janusz 2000 M POL Dragon Lodz (POL)
98 N 1st round KHOVANOV Artem 2000 M GBR
99 N 1st round TOMASZEK Maciej 2000 M POL KKSz Konin (POL)
99 N 1st round OMOBORIOWO Mark 2000 M GBR Camden FC (GBR)
101 N 1st round MACIASZEK Daniel 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
102 N 1st round MUNTEANU David 2000 M ROU CSM Brasov (ROU)
103 N 1st round FRANSMAN Tim 2000 M NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
104 N 1st round BELEVICS Aleksandrs 2001 M LAT
105 N 1st round LICHENIAK Maciej 2001 M POL KKSz Konin (POL)
106 N 1st round PICHORSKI Mikolaj 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
107 N 1st round JANTAC David 2001 M CZE DDM serm Chomutov (CZE)
108 N 1st round LANG Vojtech 2001 M CZE Sokol Brno (CZE)
109 N 1st round TOTH Mate 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
110 N 1st round JAMROZ Szymon 2000 M POL KKSz Konin (POL)
111 N 1st round BEYER Luis 2001 M GER MTV Mainz (GER)
112 N 1st round KUBIAK Mikolaj 2001 M POL Dragon Lodz (POL)
113 N 1st round INGLES Julien 2000 M GBR Escrime Academy (GBR)
114 N 1st round MACIEJEWSKI Stanislaw 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
114 N 1st round KUPREYEV Artsiom 2000 M BLR
116 N 1st round PAZDZIOR Pawel 2000 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
117 N 1st round DAVIS Matias 2000 M GBR Escrime Academy (GBR)
118 N 1st round SVALANDER Sam 2000 M SWE YFK Ystad (SWE)
119 N 1st round RAMSAY Phineas 2000 M GBR Camden FC (GBR)
119 N 1st round JURKIEWICZ Mikolaj 2001 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
119 N 1st round NOWIK Rafal 2001 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
122 N 1st round CZERWIEN-KNORA Mateusz 2001 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
122 N 1st round SZREDER Michal 2001 M POL KKSz Konin (POL)
122 N 1st round RUTKA Patryk 2001 M POL Dragon Lodz (POL)
125 N 1st round LETOWSKI Kacper 2001 M POL KKSz Konin (POL)
126 N 1st round IGNACZEWSKI Ignacy 2001 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
126 N 1st round KUSMIEROWSKI Grzegorz 2001 M POL UKS SZABLA ZABKI (POL)
128 N 1st round KALUZNY Mateusz 2001 M POL KKSz Konin (POL)
129 N 1st round SZCZERBOWICZ Milosz 2001 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)