Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 19, 2015 - March 23, 2015

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BOROWIAK Arwen 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
2 N MARTINI Tommaso 2002 M ITA
3 N SEGAL Artur 2003 M RUS SC St. Petersburg (RUS)
3 N TIO Maximus Jun Hong 2002 M SGP Z Fencing (SGP)
5 N PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 N BARTELS Julius 2002 M GER
7 N SMUK Egor 2003 M RUS
8 N PETUHOVS Vladislavs 2002 M LAT Florete (LAT)
9 N ABDELJALIL Wael 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
9 N MAKK Domonkos 2002 M HUN Torekves (HUN)
11 N KOZLOV Zakhar 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
12 N LIM Jonathan Tzien Yih 2002 M SGP Z Fencing (SGP)
13 N BOLDZILO Igor 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
14 N FAUL Paul Luca 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
15 N LOMBARDI Giulio 2002 M ITA
16 N WALTER Lennard 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
17 N KORABLIN Anton 2002 M RUS
18 N TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
19 N TIKHONOV Kirill 2002 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
20 N OSIPOV Dmitrii 2003 M RUS
21 N POLIDOWSKI Wojciech 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 N SEMPER Leonard 2002 M GER SC Berlin (GER)
23 N WILLIAMS David 2002 M GBR Millfield School (GBR)
24 N SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
25 N TOTH Gergely 2002 M HUN Torekves (HUN)
26 N KASZYCKI Alex 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
27 N OZYALCIN Utku 2002 M TUR
28 N RIZA MAKHZAN Megat M Aiman Mirza 2002 M MAS
29 N KLIEM Lennart 2002 M GER FC Berlin Südwest (GER)
30 N DAPKUNS Rudolfs 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
31 N SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
32 N CAUGHEY Murray 2002 M GBR Salle Holyrood (GBR)
33 N KALGANOV Ioann 2002 M RUS
34 N NAGY Patrik 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
35 N ALEKSEJENKO Jegors 2002 M LAT Florete (LAT)
36 N MITROFANOV Nikolai 2002 M RUS
37 N MIHALY Andor 2002 M HUN Torekves (HUN)
38 N ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
39 N SAMPSON Dominic 2002 M GBR Kenilworth Sword Fencing Club (GBR)
40 N AVDEEV Egor 2003 M RUS
41 N LIM Matthew James Quan Rong 2002 M SGP
42 N WOLF Patrick 2003 M GER Dresdener FC (GER)
43 N SZTANKOVICS György 2002 M HUN
44 N RIEGER Laurenz 2002 M GER TSG Weinheim (GER)
45 N CHMIELEWSKI Ryszard 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
46 N SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
47 N TKACH Daniil 2002 M UKR Nikolaev (UKR)
48 N WEINIG Luis 2002 M GER
49 N LOO Howcher 2002 M SGP Z Fencing (SGP)
50 N BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
51 N CZERWINSKI Iwo 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
52 N SZCZEPANIAK Franciszek 2002 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
53 N HALADUDA Kacper 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
54 N ABIDI Neil 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
55 N SLEZAK Martin 2003 M CZE Sokol Brno (CZE)
56 N GREGORI Nathan 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
57 N KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
58 N KAIGORODOVS Bogdans 2002 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
59 N ZACHER Niklas 2003 M GER FSC Jena (GER)
60 N MECH Filip 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
61 N WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
62 N RALLE Alexander 2003 M GER TSG Friesenheim (GER)
63 N WIEFEL Cedric 2002 M GER FSC Jena (GER)
64 N EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
65 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
66 N BIELCIK Dominik 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
67 N LISOVYI Bogdan 2003 M UKR
68 N GOUGAULT Tam 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
69 N FAST Cedrik Henry 2002 M GER FS Bielefelder TG (GER)
69 N LENK Hendrik Dion 2002 M GER Dresdener FC (GER)
71 N DEPTULA Kacper 2002 M POL Wroclawianie (POL)
72 N GRÖTEKE Sebastiano 2003 M GER TSG Weinheim (GER)
73 N PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
74 N KOGUC Filip 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
75 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
76 N JANCZUKOWICZ Rafal 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
77 N ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
78 N BARIS Benli 2002 M NED
79 N SABET Ali Ashraf Abdelrehim 2002 M EGY
80 N WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
81 N DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
82 N TAN Jia Jie 2002 M SGP Z Fencing (SGP)
82 N UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
84 N VASILENKO Rems 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
84 N BERESTEK Jeremi 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
86 N BROSCHE Tilman 2002 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
87 N GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
88 N CIESLIK Jakub 2002 M POL PKSz Warszawa (POL)
89 N OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
90 N CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
90 N GIRIBALDI Enzo 2002 M GER
92 N BAJEVS Natans 2002 M LAT Asmens (LAT)
93 N TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
94 N CHTIOUI Adam 2003 M POL Budowlani Torun (POL)
95 N MAJEWSKI Filip 2003 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
96 N ALBEANU Justin 2002 M ROU
97 N REHDA Felix 2003 M GER FG Schwerin (GER)
98 N ZEROMSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
99 N PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
100 N LOESCHE Teo 2002 M GER FSC Jena (GER)
101 N ONDRUSEK Martin 2003 M CZE KS SK Zlin (CZE)
102 N NITU Mihai 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
103 N DEMIRKAYA Irmak 2003 M TUR
104 N KVAPIL David 2003 M CZE
105 N JOZEFOWSKI Wiktor 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
106 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
106 N LAZARENKO Ievgen 2003 M UKR KIEW (UKR)
108 N FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
109 N SACHEE Hassan 2003 M GBR
110 N MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
111 N KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 N FAßMANN Moritz 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
113 N JÄDERLING Noel 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
113 N CONLIN Peter 2002 M GBR
115 N SEE Benedikt 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
116 N EKLÖF Hugo 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
116 N NERLING Hannes 2003 M GER
118 N SADOWSKI Nikodem 2002 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
119 N GERLACH Hannes 2003 M GER FSC Jena (GER)
120 N SZENK Iwo 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
121 N KOWALSKI Jakub 2003 M POL Wroclawianie (POL)
122 N MACHETANZ Jasper 2003 M GER Dresdener FC (GER)
122 N PUST Moritz 2002 M GER SC Berlin (GER)
124 N JOEMRATI Ashwan 2002 M NED Holland Schermen (NED)
125 N MOSKVIN Kirill 2003 M RUS
126 N MALGARI Massimiliano 2002 M GBR
127 N SREBNIAK Tomasz 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
127 N SOLIMAN Abdelrahman Hatem Mohamed 2002 M EGY
129 N BUDZANOWSKI Michal 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
130 N NIZIO Bartlomiej 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
131 N STEELE Gabriel 2002 M GBR West Fife Fencing Club (GBR)
132 N MENZEL Toni 2002 M GER TB Burgsteinfurt (GER)
132 N SOCHA Jan 2002 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
134 N DAHMLOS Fritz 2002 M GER FSC Jena (GER)
135 N PAWSKI Alan 2002 M POL Budowlani Torun (POL)
136 N PANDER Tymoteusz 2003 M POL Wroclawianie (POL)
137 N PAZOŁA Wiktor 2003 M POL IKS Leszno (POL)
138 N MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
138 N FIRCH Pawel 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
140 N STRUPISS Rudolfs 2003 M LAT
141 N REUREKAS Gijs 2003 M NED s.v. Tréville (NED)
142 N GHRAIRI Tarek 2003 M GER TB Burgsteinfurt (GER)
143 N MENSCHIK Paul 2002 M GER
144 N CRAWFORD Angus 2002 M GBR Salle Holyrood (GBR)
145 N OLSHANSKIY Ivan 2003 M RUS
146 N ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München (GER)
147 N GORSKI Max 2002 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
148 N LOTYCZ Jan 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
149 N BOYKOV Andrey 2003 M RUS
150 N PROTIERE Jean baptiste 2002 M FRA ECULLY (FRA)
151 N 1st round SEMBACH Philipp 2003 M GER TSG Weinheim (GER)
151 N 1st round CHUBUK Rostislav 2002 M UKR
153 N 1st round MOCANU Radu 2002 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
153 N 1st round KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
155 N 1st round OZENC Arda 2003 M TUR
156 N 1st round ZDORT Ludwik 2002 M POL IKS Warszawa (POL)
157 N 1st round CARON Amaury 2002 M FRA
158 N 1st round VELE Tomas 2002 M CZE
159 N 1st round GROTE Jonathan 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
160 N 1st round SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
161 N 1st round SZUMODALSKY Emil 2003 M GER FSC Jena (GER)
162 N 1st round PERSHKO Fedir 2003 M UKR Dynamo Kiew (UKR)
163 N 1st round ZDONEK Adam 2003 M POL IKS Leszno (POL)
164 N 1st round CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
165 N 1st round MATUSEWICZ Kamil 2003 M POL AZS AWF Poznan (POL)
166 N 1st round PACZKOWSKI Kamil 2002 M POL Budowlani Torun (POL)
167 N 1st round LECOUR Iven 2003 M GER
168 N 1st round PIOTROWSKI Kamil 2003 M POL IKS Leszno (POL)
169 N 1st round LAUBIER Mathis 2002 M FRA
170 N 1st round GRUN Nils 2003 M GER SC Berlin (GER)
171 N 1st round CHUSZNO Olaf 2002 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
172 N 1st round FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
173 N 1st round PAJER Matous 2003 M CZE
173 N 1st round ZAGORNIK Lucas 2003 M GER FSC Jena (GER)
175 N 1st round KONTAK Jakub 2002 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
176 N 1st round PELSZYK Szymon 2003 M POL IKS Leszno (POL)
177 N 1st round BILGIN Poyraz 2003 M TUR
178 N 1st round GAJDA Arkadiusz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
179 N 1st round HELFERS Daniels 2003 M LAT Florete (LAT)
180 N 1st round EHRICH Marlon 2002 M GER SC Berlin (GER)
181 N 1st round ROSZBECK Bruno 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
181 N 1st round GRUND Toni 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
183 N 1st round COLIN Remi 2002 M FRA PARIS CEP (FRA)
184 N 1st round KRAHNKE Fabian 2003 M GER SVA Oranienburg (GER)
185 N 1st round ASHBY Duncan 2002 M GBR St Benedicts (GBR)
186 N 1st round NAPIERALA Marcin 2003 M POL Wroclawianie (POL)
186 N 1st round MIKOLAJCZYK Krzysztof 2003 M POL IKS Leszno (POL)
188 N 1st round STRAKHAU Raman 2003 M BLR
189 N 1st round JANECEK Lukas 2002 M CZE Serm Ostrava (CZE)
190 N 1st round WRÓBLEWSKI Mateusz 2002 M POL Wroclawianie (POL)
191 N 1st round ASHFORTH Myles 2002 M GBR
192 N 1st round MANEL Maciej 2003 M POL Polonia Leszno (POL)
192 N 1st round JEDROSZKOWIAK Eryk 2002 M POL Polonia Leszno (POL)
192 N 1st round HAUPT Lucas Arthur 2002 M GER
192 N 1st round FEDOROV Daniil 2003 M RUS KOMETA St. Petersburg (RUS)
192 N 1st round LAGODZINSKI Marcel 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
197 N 1st round HROMADKA Petr 2003 M CZE
197 N 1st round MARKIEWICZ Adrian 2003 M POL Wroclawianie (POL)
199 N 1st round PIWOWARSKI Jakub 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
200 N 1st round MARCHEWKA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
200 N 1st round CHETNIK Jakub 2002 M POL Wroclawianie (POL)
202 N 1st round PLESHANKOU Maksim 2002 M BLR
203 N 1st round FIJALKOWSKI Krzysztof 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
203 N 1st round KUNATH Hannes 2002 M GER SVA Oranienburg (GER)
203 N 1st round NEUBAUER Aaron 2003 M GER FSC Jena (GER)
206 N 1st round STENCEL Vit 2003 M CZE Serm Ostrava (CZE)
207 N 1st round NAGY Adam 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
208 N 1st round TRAN Leopold 2003 M GBR Escrime Academy (GBR)
209 N 1st round ADAM Jules 2002 M FRA
209 N 1st round KRASNER Stanislaw 2003 M POL Wroclawianie (POL)
211 N 1st round MACKOWIAK Bartosz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
212 N 1st round PERNBER Gustav 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
213 N 1st round NAPIERALSKI Marcin 2003 M POL AZS AWF Poznan (POL)
F 1st round SOROCZYNSKI Tomasz 2002 M POL
F 1st round FRANKE Eric Pascal 2002 M GER