Back to list

Results

Cadet Circuit
POL Konin
September 19, 2014 - September 21, 2014

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KOSTENKO Anatoliy 1998 M RUS
2 DODDO Andrew 1998 M USA
3 LOKHANOV Konstantin 1998 M RUS
3 STEPANOV Mark 1998 M RUS CSKA Moscow (RUS)
5 KWONG Samuel 1998 M USA
6 POZDNYAKOV Vladislav 1999 M RUS
7 SUN Andrew 1999 M USA
8 MELNIK Borys 1998 M UKR KIEW (UKR)
9 KIRPICHOU Kiryl 1998 M BLR SCAF RB (BLR)
10 FARFAN-BAYERL Inti 1998 M USA
11 GUY Philippe 1998 M USA
12 IGNATOV Igor 1998 M RUS
13 MESZAROS Balazs 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
14 KUKSENKO Roman 1998 M UKR Cherkasy (UKR)
15 LADEMANN Karol 1999 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
16 SIERADZKY Dawson 1998 M USA
17 PANTELEEV Arseniy 1999 M RUS CSKA Moscow (RUS)
18 FERNANDES Christian 1999 M USA
19 HEGEDUS Marton 1998 M HUN KVSE Budapest (HUN)
20 LEBEDEV Ivan 1999 M RUS
21 CAI Erwin 1999 M USA
22 PEI Eric 1999 M USA
22 OSHESTOV Roman 1999 M RUS
24 MORVAI Akos 1998 M HUN GEAC Gödöllö (HUN)
25 WALKER Christopher 2001 M USA
26 CHEN Matthew 1999 M USA
27 KURZYNA Piotr 1998 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
28 DARKO Botond 1998 M HUN VASAS Budapest (HUN)
29 FEKETE Giorgio 1999 M HUN VASAS Budapest (HUN)
30 BEREZIN Georgiy 1999 M RUS CSKA Moscow (RUS)
31 KLYUKIN Mikhail 1998 M RUS
32 SHATAILO Dmytro 1999 M UKR Cherkasy (UKR)
33 SVITICH Prokhor 2000 M RUS
34 MILASSIN Mor 2000 M HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
35 ZHAO Edward 1999 M USA
36 HEINTZ Evin 1998 M USA
37 CHERKASOV Daniil 1998 M RUS
38 INKOV Nikita 1999 M RUS
39 NO Nicholas 2000 M USA
40 TUCKMAN Philip 1998 M USA
41 MEDVE Daniel 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
42 FARKAS Vendel 1998 M HUN Karpati (HUN)
43 BIALECKI Cezary 1999 M POL MUKS VICTOR (POL)
44 MAYSTRENKO Alexey 2000 M RUS
45 PINCHUK Maksim 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
46 GREEN Adam 1998 M USA
47 IBELING Daniel 1998 M USA
48 COHEN Josef 1998 M USA
49 NAGY Martin 1998 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
50 PARTENYI Adam 1998 M HUN KVSE Budapest (HUN)
51 JOHNSON Zachary 1999 M USA
52 PROKOPOWICZ Mateusz 1999 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
53 ANT Mehmet Fatih 1999 M TUR
54 ROMZSA Richard 1999 M HUN UTE Budapest (HUN)
55 SZLAMA Vilmos 1999 M HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
56 URBAN Adam 1998 M HUN Debrecen (HUN)
57 LAKO Zoltan 1998 M HUN Budavári BSE (HUN)
58 ZHIRNOV Daniil 1998 M RUS
59 BOGAR SZABO Andras 1998 M HUN TFSE Budapest (HUN)
60 RAJKAI Boldizsar 1999 M HUN MTK (HUN)
61 LUKYANTSOU Viachaslau 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
62 YATSYUK Oleksandr 1998 M UKR KIEW (UKR)
63 YEREMENKO Daniel 2001 M UKR PSV Rostock (GER)
64 SO Mitchell Ryan 1998 M USA
65 NYIRI Peter 2000 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
66 VASKO Andrei 1998 M BLR MSIT (BLR)
67 KOZMANOVICS Gabor 1999 M HUN UTE Budapest (HUN)
68 HANCHAROU Mikhail 1998 M BLR SCAF RB (BLR)
69 BORKIEWICZ Krystian 1999 M POL KKSz Konin (POL)
70 STEPIEN Hubert 1999 M POL OS AZS Poznan (POL)
71 WYSOCKI Krystian 1999 M POL KKSz Konin (POL)
72 DZIUBLEWSKI Maurycy 1999 M POL KKSz Konin (POL)
73 LUKYANETS Siarhei 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
73 PTAK Krystian 2000 M POL KKSz Konin (POL)
75 CARNEVALI Francesco 1998 M ITA ACCADEMIA SCHERMA TERNI (ITA)
76 ANGLER Marcell 1998 M HUN Budavári BSE (HUN)
77 MIKOLAJCZYK Bartosz 1999 M POL KKSz Konin (POL)
78 ZANDECKI Michal 1999 M POL KKSz Konin (POL)
79 KORZYNSKI Wojciech 1999 M POL Dragon Lodz (POL)
80 BARADZIN Ilya 1999 M BLR SCAF RB (BLR)
80 ZIARNOWSKI Rafal 1999 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
82 GORSKI Mikolaj 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
83 SZYBOWSKI Szymon 1999 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
84 MIGNUZZI Giacomo 1999 M ITA
85 1st round KRUSZEWSKI Jan 1998 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
86 1st round CHIRIAC Teodor 1999 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
87 1st round BAHINSKYI Ivan 1998 M UKR Netishyn (UKR)
87 1st round SOSULSKI Piotr 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
89 1st round PANTEA Luca 2001 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
90 1st round SVYATNENKO Bogdan 1999 M UKR KIEW (UKR)
91 1st round GLASNER Hubert 2000 M POL KKSz Konin (POL)
92 1st round JAMROZ Szymon 2000 M POL KKSz Konin (POL)
93 1st round ROHOZIAN Mykhailo 2000 M UKR KIEW (UKR)
94 1st round ISAKOV Yegor 1998 M UKR Cherkasy (UKR)
95 1st round SHAIMARDANAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
96 1st round KOWALSKI Jakub 2000 M POL KKSz Konin (POL)
97 1st round SZULC Ignacy 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
98 1st round WASZAK Krystian 2000 M POL KKSz Konin (POL)
99 1st round TROC Jedrzej 1999 M POL
100 1st round YAROSHENKO Mykhailo 2001 M UKR KIEW (UKR)
101 1st round SWIATNICKI Kamil 1999 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
102 1st round DINCA Elton 2002 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
103 1st round HETMANCHUK Yauheni 1999 M BLR MSIT (BLR)
104 1st round PETRESCU Andrei 2000 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
105 1st round GRUSZCZYNSKI Adam 2000 M POL KKSz Konin (POL)
106 1st round BABIUK Oleksii 2001 M UKR KIEW (UKR)
106 1st round BERTA DONNERT Attila 1998 M HUN KVSE Budapest (HUN)
108 1st round WOJTASIK Szymon 2000 M POL KKSz Konin (POL)
109 1st round DLUZNIEWSKI Jedrzej 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
110 1st round KUMPANSKYI Oleksandr 1999 M UKR Cherkasy (UKR)
111 1st round OGOIKO Andrii 2002 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
112 1st round SAFYANIK Mykhaylo 2000 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
113 GYORGY Lehel 1999 M HUN UTE Budapest (HUN)