Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Gyor
September 13, 2014 - September 14, 2014

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 TOURETTE Geoffrey 1999 M USA
2 BARMAKOV Bogdan 1999 M RUS
3 KNODT Julian 1998 M USA
3 KUMBLA Sidarth 1998 M USA
5 DAL SANTO Alvise 1998 M ITA
6 ITKIN Nick 1999 M USA
7 BICEGO Sebastiano 1998 M ITA
8 MESZAROS Tamas 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
9 MOELIS Samuel 1998 M USA
10 BELLOVICZ Gabor 1998 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
11 BODO Benjamin 1998 M ROU CSU Timisoara (ROU)
12 SEMENYUK Grigoriy 1998 M RUS
13 LOISEL Pierre 1998 M FRA VILLEJUIF US (FRA)
14 HARAVSKYI Maksym 1998 M UKR Lviv (UKR)
15 ZINNATULLIN Artur 1998 M RUS
16 KARNAUKHOV Andrey 1998 M RUS
17 BORODACHEV Anton 2000 M RUS
18 MASSOL Lambert 1998 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
19 BARMANN Samuel 1998 M USA
20 BORODACHEV Kirill 2000 M RUS
21 DEMBA Ilja 1999 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
22 ZAROFF Leo 2000 M USA
23 MENKUER Engin Batuhan 1998 M TUR [i] EFE SK Ankara (EUR)
24 GIACON Daniel 2000 M NED SC Amsterdam (NED)
25 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
26 LI Michael 1999 M USA
27 CRNJAK Tom 1998 M BEL
28 VETROV Nikita 1998 M RUS
29 LASAK Ondrej 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
30 CHENG Julian 2000 M USA
30 MYLNIKOV Vladislav 2000 M RUS
32 AHN Aiden 1998 M USA
33 DANS Jared 1999 M USA
34 KANG Justin 1998 M USA
35 HEURTIER Audric 1998 M FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
35 VELLUTI FRANZI Pietro 1999 M ITA
37 ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
38 FRUHAUF Benjamin 1998 M HUN MTK (HUN)
39 GRENIER Clement 1998 M FRA VESOUL US (FRA)
39 PANKACZI Krisztian 1998 M HUN Budakalasz (HUN)
39 BENYEI Erik 1999 M HUN Torekves (HUN)
42 CHUI Kenneth 1998 M USA
43 MABILEAU Louis 1998 M FRA TEAM FLEURET (FRA)
44 MARINO Joseph 1999 M USA
45 SHEKSHAEV Artem 1999 M RUS
46 ALLEN Cameron 1999 M USA
46 IAKUSHEV Matvei 1998 M RUS
48 OLIYNICHUK Tymur 1998 M UKR
48 MENDREY Tamas 1999 M HUN UTE Budapest (HUN)
50 MERO Mihaly 1998 M SRB MK Vojvodina (SRB)
51 FOSSE Augustin 1998 M FRA REIMS CE (FRA)
52 GRONNINGSATER Eoin 1998 M IRL
53 MANNAN Zohaib 1999 M USA
54 KLEIN Luis 1999 M GER TSG Weinheim (GER)
54 EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
56 ORTS Lucas 1999 M USA
57 OKHAPKIN Denis 1998 M RUS
58 CASTIGLIONI Alberto 1998 M ITA
59 RUDNICKI Mikolaj 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
60 NAGY Balazs 1998 M HUN Torekves (HUN)
61 TOMINE Octave 1999 M FRA RENNES EC (FRA)
62 MABIKA Maxence 1998 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
63 FENS Julian 1998 M NED s.v. Pallas (NED)
64 SIMON Kristof 1998 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
65 BEKBULAT Gorkem 1999 M TUR
66 LOVYAGIN Maxim 1998 M RUS
67 CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
68 VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
69 PRILUTSKII Kirill 1999 M RUS
70 ALBERT Erik 1999 M NED SC Den Bosch (NED)
71 DE JONG Olivier 1998 M NED Holland Schermen (NED)
71 HECHER Benoit 1998 M FRA PARIS CEP (FRA)
73 DANIELI Guido 1998 M ITA
74 ISHIZUKA Shuya 1999 M USA
75 BEKE Vince 2000 M HUN Torekves (HUN)
76 ROSSI Marco 2000 M ITA
76 IANDOLO Francesco Pio 2000 M ITA CS Salerno ASD (ITA)
78 LAKTIUKHIN Kirill 1998 M RUS
79 LAURIA Lorenz 1999 M ITA CS Bolzano (ITA)
80 DI VEROLI Davide 2001 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
81 CHU Aidan 1999 M USA
81 ROGER Wallerand 1998 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
83 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
84 GAINATULLIN Aidar 1998 M RUS
85 HERGAN Daniel 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
85 SMREKAR Leo 2000 M CRO MK Rapir (CRO)
87 FUJIKURA Rui 1999 M JPN
87 CHERNYAK Ilya 1999 M RUS
89 VANNUCCI Marco 1999 M ITA
89 ESZES-KOVACS Maxim 1999 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
91 MADER Joffrey 1998 M FRA NICE OGC (FRA)
92 CHALOUPKA Matej 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
93 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
93 PAVLENKO Vitaliy 1998 M UKR Nikolaev (UKR)
95 SAY Amil Efe 1999 M TUR
95 LONGEGA Giorgio 1999 M ITA
95 MARKOLT Daniel 1998 M HUN GEAC Gödöllö (HUN)
98 KISS Bogdan 1998 M HUN Torekves (HUN)
99 BENCZE Attila 1998 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
99 SOBOTKA Jakub 1999 M CZE USK Praha (CZE)
101 VERIGIN Vladimir 2000 M RUS
101 FRERES Hugo 1999 M BEL
101 SEYTOR Kim 2000 M FRA BOURG LA REINE (FRA)
104 MARROQUIN Diego 1999 M MEX
105 SPLIT Olivier 1999 M NED SC Noord (NED)
106 NEDELJKOVIC Luka 1998 M HUN UTE Budapest (HUN)
107 YESIL Tolga 1999 M TUR
108 HOIDA Danyil 2000 M UKR KIEW (UKR)
109 GOJAK Antonio 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
110 GAINULLIN Danil 1999 M RUS
110 GAYDUK Yaroslav 1998 M UKR
112 KUBIAK Filip 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
113 BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
114 QUAGLIOTTO Filippo 2001 M ITA
115 OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
116 ROGER Constant 2001 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
117 WOJTKOWIAK Adrian 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
118 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
119 VALENTIN Come 1999 M FRA TEAM FLEURET (FRA)
120 NEILSON Ian 1999 M BUL Olympic (BUL)
121 LI Leo 2000 M CRO MK VMD (CRO)
122 FLORYK Martin 1998 M CZE Serm Ostrava (CZE)
123 POLGAR Bence 1999 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
124 HAJAS Gergely 1998 M HUN Torekves (HUN)
125 GVOTH Martin 1998 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
125 KUZUB Vitaliy 1998 M UKR
127 NEDELJKOVIC Mateja 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
128 LECONTE Raphael 1998 M FRA AUBERVILLIER (FRA)
129 SAUKANS Olafs 1998 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
130 DÖRTBUDAK Yigit Ali 1999 M TUR
131 SOPINSKYY Dmytro 1998 M UKR
131 WOLF Adam 1999 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
133 ANDROSOV Yegor 1998 M UKR KIEW (UKR)
134 TOTH Martin Szilard 1998 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
134 ORIOL Toni 1998 M FRA VILLEJUIF US (FRA)
136 TOTH Gergely 1999 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
137 MUTIS Bora 1999 M TUR
137 MILLER Jakub 1998 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
139 NAYRAC Adrien 1999 M FRA BOURG VALEN (FRA)
140 LAMBOLEY Kim 1998 M FRA BESANCON UC (FRA)
141 KARAVIDIN Dina 2000 M SRB MK Omladinac (SRB)
142 SKOPETS Maksym 2000 M UKR KIEW (UKR)
142 STIKLICA Luka 1998 M SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
144 MOHLI Nino 1999 M FRA PARIS CEP (FRA)
144 DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
146 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
147 ONOFREI Daniel 1999 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
148 UDVARDI Peter 1998 M HUN MTK (HUN)
149 GHEORGHE Victor 1998 M ROU CSS Ploiesti (ROU)
150 KESSLER Bence 1999 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
151 ERYIGIT Ogulcan 1999 M TUR
152 MISHCHENKO Vitaliy 2000 M UKR
153 ALKHAYAAT Hasan A. H. 1999 M KUW
153 KOROM Erik 2000 M HUN Torekves (HUN)
155 GUDYK Maksym 2000 M UKR
156 KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
157 1st round PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
157 1st round VANNUCCI Francesco 2002 M ITA
159 1st round BERNAT Mate 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
160 1st round POP Edwin 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
161 1st round IGNATOV Dmitrii 1998 M RUS
162 1st round YILMAZ Salih Cansin 1998 M TUR
163 1st round SCHOLZ Sebastian 1998 M GER TSV Hitzacker (GER)
164 1st round PILSZAK Lukasz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
165 1st round TURAN Alihan 1998 M TUR
166 1st round ROY Markiyan 1998 M UKR
167 1st round BLAHUT Jan 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
168 1st round CAMPAGNA Massimiliano 1999 M ITA
169 1st round PRAUS Markus 2001 M GER SC Berlin (GER)
170 1st round SHEVCHENKO Ruslan 1998 M UKR
171 1st round MRAVUNAC Anton 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
172 1st round MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
173 1st round KOROM Gergely 1998 M HUN Torekves (HUN)
173 1st round BABANICS Gergely 1999 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
173 1st round DERELI Senel Seckin 1998 M TUR
173 1st round BALKAN Dogukan Ugur 1999 M TUR
177 1st round ZEMAN Adam 2000 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
178 1st round MAGYAR Aron 1998 M HUN MTK (HUN)
178 1st round GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
180 1st round YEVSTIGNEYEV Roman 1999 M UKR Dnipropetrovsk (UKR)
181 1st round BARBAROSSA Giovanni 2001 M ITA
182 1st round TEKKUPELI Arda Can 1999 M TUR
183 1st round SURUCU Batuhan 2000 M TUR
184 1st round FARKAS Gyula 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
185 1st round ONDRUSEK Radek 1999 M CZE KS SK Zlin (CZE)
186 1st round LUKACS Janos 1998 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
187 1st round IAMANDEI Dragos 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
188 1st round BARANYAI Bence 1999 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
189 1st round ZUZANSKI Antoni 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
190 1st round TESARIK Daniel 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
190 1st round PRELOVSEK Martin 2000 M CRO MK Lokomotiva (CRO)
192 1st round KULCU Turhan Berke 2000 M TUR
193 1st round MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
194 1st round DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
195 1st round BRKLJACIC Marko 1998 M CRO CAFC Mladost (CRO)
196 1st round MAIOR Matyas 2000 M HUN Torekves (HUN)
197 1st round ORNEKCI Doruk 1998 M TUR
198 1st round CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
198 1st round OZER Umut Ekin 2000 M TUR
198 1st round ZDENEK Jakub 1999 M CZE USK Praha (CZE)
201 1st round BARAN Oleksandr 1999 M UKR KIEW (UKR)
201 1st round VOLF Karel 1999 M CZE USK Praha (CZE)
201 1st round SIBOR Radek 1999 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
201 1st round SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
201 1st round TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
206 1st round MAKO Andras 1999 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
207 1st round SAYIN Batuhan 1998 M TUR
207 1st round NEHEZ Denisz 2000 M HUN MK Omladinac (SRB)
207 1st round PYLYPENKO Dmytro 2000 M UKR
210 1st round EREN Berat 1999 M TUR
211 1st round KLETSKYI Roman 2000 M UKR
211 1st round DOBOS David 2000 M SVK KS Samorin (SVK)
213 1st round GOKDENIZ Oguzhan 2001 M TUR Golbasi 75 YIL Cihan SK (TUR)
214 1st round KOR-HANAK Norbert 1999 M HUN Terezvaros (HUN)
214 1st round PAVLUK Volodymyr 1999 M UKR
214 1st round MICHALICA Stepan 1999 M CZE Sokol Brno (CZE)