Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 27, 2014 - March 31, 2014

Sabre Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DYACHENKO Danila 2001 M RUS
2 N DROZHKO Georgiy 2001 M RUS
3 N ALVARES-PERES Mark 2001 M GBR West Fife Fencing Club (GBR)
3 N STITZ Marius 2001 M GER
5 N TEREKHOV Artem 2002 M RUS
6 N YEREMENKO Daniel 2001 M UKR
7 N KAISER Balazs 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
8 N SEWERYNEK Konrad 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
9 N MOSKALETS Nikita 2001 M RUS
10 N BRONISZEWSKI Jakub 2001 M POL MUKS VICTOR (POL)
11 N NAGY Kristof 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
12 N MCDONNELL Kajetan 2002 M GBR Camden FC (GBR)
13 N KNYZEV Andrey 2001 M RUS
14 N MACIASZEK Daniel 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
15 N HAYNES Luke 2001 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
16 N CUPES Andrei 2001 M ROU CSM Brasov (ROU)
17 N JURKIEWICZ Mikolaj 2001 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
18 N AREFYEV Vladislav 2001 M RUS
19 N PANTEA Luca 2001 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
20 N WEBER Daan 2001 M NED Holland Schermen (NED)
21 N JONES Finlay 2001 M AUS
22 N AILINCA Rares 2001 M ROU CSM Brasov (ROU)
23 N MACIEJEWSKI Stanislaw 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
24 N VIOLENTIY Daniil 2001 M RUS
24 N KHABAROV Daniil 2002 M RUS
24 N GOLOD Egor 2002 M RUS
27 N OGOIKO Andrii 2002 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
28 N NOWAK Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
29 N KLUGE Bartlomiej 2001 M POL Dragon Lodz (POL)
30 N WATT Archie 2001 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
31 N KAPUSTIN Daniil 2001 M BLR
32 N BRIOT Thomas 2001 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
33 N ACHKAR Lucas 2001 M GBR
34 N ZABIEGALA Kacper 2002 M POL TMS Sosnowiec (POL)
35 N SUDAKOV Nikolay 2002 M RUS
36 N ABIDOVS Eldars 2001 M LAT Salvo (LAT)
37 N KISEEV Denis 2002 M RUS
38 N SAMOILOV Oleg 2001 M RUS
39 N JAWOREK Jakub 2001 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
40 N FOKIN Dmitriy 2001 M RUS
41 N DEMIDOV Andrey 2001 M RUS
42 N SVJATOV Dmitrij 2002 M LAT Salvo (LAT)
43 N ERSHOV Semen 2002 M RUS
44 N PLOTNIKOV Aleksei 2002 M RUS
45 N BAKUSHKIN Kirill 2001 M RUS
46 N SCHAAFSMA Bote 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
46 N VENTLANT Daniel 2002 M GER
48 N PANFILIUK Danila 2001 M RUS
49 N VAN ALPHEN Jonas 2001 M NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
50 N GRIGORIEV Grigorii 2002 M RUS
51 N RIVEROS TERUEL Carlos 2001 M ESP
52 N JANTAC David 2001 M CZE DDM serm Chomutov (CZE)
53 N MOSTOVOY Dmitry 2002 M RUS
53 N ZAJAC Kacper 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
55 N TYLA Mikolaj 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
56 N SHEPELYA Stepan 2002 M UKR
57 N SAICHENKO Oleg 2001 M RUS
58 N LAHOTSKA Yahor 2002 M BLR
59 N PELINSKI Oskar 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
60 N CZAJKOWSKI Ksawery 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
61 N HURST Henry 2002 M GBR
62 N BRZOSTOWSKI Aleksander 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
63 N BUHR Sören 2002 M GER
64 N BOORNE Samuel 2001 M GBR
65 N GRYCZ Marcel 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
66 N SZYGENDA Jacek 2001 M POL
67 N GALECKI Rafal 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
68 N OWCZARSKI Antoni 2001 M POL
69 N PACHLA Filip 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
70 N VAN DEN BUSKEN Daan 2002 M NED T.S.V. Rapier (NED)
71 N DUBOVIK Aliaksei 2001 M BLR
72 N 1st round PLOSKA Jan 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
73 N 1st round JENKINS William 2001 M GBR
74 N 1st round PAPAI Roland Ferenc 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
75 N 1st round POPOV Matvei 2002 M RUS
76 N 1st round SYKULSKI Wiktor 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
76 N 1st round CZERWIEN-KNORA Mateusz 2001 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
78 N 1st round MICHON Mateusz 2001 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
79 N 1st round ADAMCZYK Milosz 2002 M POL
80 N 1st round GAILLY DE TAURINES Jean 2002 M GBR
81 N 1st round TYPA Wiktor 2002 M POL
82 N 1st round NOWAK Adrian 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
83 N 1st round VITAK Jaroslav 2002 M CZE SK Houstka (CZE)
84 N 1st round CHWALCZYK Jan 2002 M POL
84 N 1st round HRYCIUK Szymon 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
86 N 1st round KONDRATENKO Kirils 2002 M LAT Salvo (LAT)
87 N 1st round ARZUMANOV Oleg 2001 M RUS
87 N 1st round MUZHDABAEV Sergey 2002 M RUS
89 N 1st round LINKA Vavrinec 2002 M CZE SK Houstka (CZE)
90 N 1st round ORLOF Antek 2002 M POL
91 N 1st round PICHORSKI Mikolaj 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
92 N 1st round CHRABSKI Dominik 2001 M POL
93 N 1st round NAGORSKI Mateusz 2002 M POL
93 N 1st round RYCHTA Krzysztof 2002 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
95 N 1st round KOPEC Dawid 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
96 N 1st round RUSALOVSKYI Oleksandr 2002 M UKR Kharkiv (UKR)
96 N 1st round RUSZCZYK Bartosz 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
98 N 1st round ROMANOSOV Daniil 2002 M RUS
99 N 1st round SADOWSKI Juliusz 2002 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
100 N 1st round NOWAKOWSKI Michal 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)