Back to list

Results

Int. Hapoel Games
ISR Ashkelon
February 24, 2012 - February 25, 2012

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 HEREY Anatolii 1989 M UKR
2 SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
3 AVERBUCH Lev 1991 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
3 FREILICH Yuval Shalom 1995 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
5 LIS Daniel 1988 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
6 GRUNHAUSER Richard 1991 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
7 DRIZIN Ariel 1995 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
8 BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
9 1st round AJZENSTADT Ido 1984 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
10 1st round LEVIT Doron 1976 M ISR
11 1st round GLAZ Victor 1978 M ISR
12 1st round YARINOVSKY Roman 1991 M ISR
13 1st round NORSA Lorenzo 1982 M ISR
14 1st round ROTA Carlo 1970 M ITA
15 1st round RINSKY German 1989 M ISR
16 1st round TRAHTENBERG Roman 1990 M ISR
17 1st round PROKHOROV Dmytry 1990 M ISR
18 1st round HARPER Ido 1991 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
19 1st round TRAHTENBERG Anton 1989 M ISR
20 1st round PETIGORSKY Miroslav 1981 M ISR
21 1st round YEGER Stav 1993 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
22 1st round KHENIN Danny 1994 M ISR MK Musketiri (CRO)
23 1st round TIHONOVSKI Waitzslav 1995 M ISR
24 1st round KRUPKIN German 1987 M ISR
25 1st round ROZENBLAT Amit 1975 M ISR
26 1st round HAIT Jonatan 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
27 1st round HANINA Saar 1993 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
28 1st round KORSHON Eyal 1994 M ISR
29 1st round PODOLSKY Dimitry 1968 M ISR
30 1st round MIRONOV Amir 1997 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
31 1st round MARKOVS Arturs 1988 M LAT
32 1st round POZDNYAKOV Maxim 1997 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
33 1st round VINNICKY Ariel 1995 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
34 1st round SILINS Arturs 1989 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
35 1st round KUTZIY Alon 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
36 1st round TKACHENKO Sergey 1978 M ISR
37 1st round SHLEPCHENKO Igor 1986 M ISR
38 1st round KHIGER Vladimir 1989 M ISR
39 1st round BOGDANOV Alexander 1994 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
40 1st round ALEXEITCHIK Roman 1994 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
41 1st round RIAD Ali 1995 M ISR Maccabi Maalot (ISR)
42 1st round FRIDMAN Daniel 1996 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
43 1st round PARIZAT Amit 1996 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
44 1st round GUTMAN Adi 1997 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
45 1st round GERCHMAN Eyal 1995 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
46 1st round GOROVOY Daniel 1993 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
47 1st round EINI Itay 1997 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
48 1st round SHALAMOV Igor 1961 M ISR
49 1st round BEZIMENYIY Daniel 1998 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
50 1st round COHEN Yacov 1998 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
51 1st round SHKURI Lior 1997 M ISR
52 1st round TURMASOV Boris 1964 M ISR
53 1st round SHWARTSMAN Evgeny 1965 M ISR
54 1st round HERSKOVITS Idan 1989 M ISR
55 1st round ZAKINOV Gennadi 1971 M ISR
56 1st round SPUNER Lior 1997 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
57 1st round SHEVELEV Daniel 1994 M ISR
58 1st round GAISHIN Igal 1993 M ISR
59 1st round ESTRIN Andrey 1993 M ISR
60 1st round GUREVISH Artem 1987 M ISR
61 1st round MALUTA Slava 1975 M ISR