Back to list

Results

Coupe d Athenes
GRE Athen
March 13, 1999 - March 14, 1999

Foil Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 VEZZALI Valentina 1974 F ITA
2 TRILLINI Giovanna 1970 F ITA
3 WOLNICKA Barbara 1970 F POL
3 CARLESCU-BADEA Laura-Gabriela 1970 F ROU
5 MOHAMED Aida 1976 F HUN UTE Budapest (HUN)
6 SZABO Reka 1967 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
7 SCARLAT Roxana 1975 F ROU
8 KRYCZALO Alicja 1981 F POL
9 BIANCHEDI Diana 1969 F ITA
10 RYBICKA Anna 1977 F POL
11 KÖNIG Rita 1977 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
12 ANGAD-GAUR Indra 1974 F NED AUBERVILLIER (FRA)
13 SCHIEL Gesine 1976 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
14 KNAPEK Edina 1977 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
15 BORTOLOZZI Francesca 1968 F ITA
16 VANTA Claudia 1968 F ROU
17 BAUER Simone 1973 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
18 GRUCHALA Sylwia 1981 F POL
19 STAHL Cristina 1978 F ROU
20 GRANBASSI Margherita 1979 F ITA
21 MAHONEY Julie 1978 F CAN
21 WOJTKOWIAK Malgorzata 1982 F POL AZS AWF Poznan (POL)
23 KOPPENWALLNER-BOEHM Barbara 1964 F AUT WAT Wieden (AUT)
24 LANTOS Gabriella 1970 F HUN
25 MROCZKIEWICZ Magda 1979 F POL
26 SCARPA Frida 1976 F ITA CS FORESTALE (ITA)
27 COVALIU Irina 1974 F ROU
28 SCHOUTERDEN Nele 1977 F BEL
29 COJOCARI Olga 1979 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
30 GARAMI Annamaria 1975 F HUN
31 SKLADANOWSKA Oktawia 1981 F POL
32 SMITH Eloise 1978 F GBR
33 N MADARASZ Magdolna 1975 F HUN
34 N MCINTOSH Fiona 1960 F GBR
35 N PIVOTTI Serena 1976 F ITA GINN. COMENSE (ITA)
36 N STRACHAN Linda-Caroline 1961 F GBR
37 N HAUNOLD Renee 1966 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
38 N HOPKA-VARGA Gabriella 1982 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
39 N JONES Melanie 1971 F USA
40 N DAVIA Eirini 1981 F GRE ATHINAIKI LESHI (GRE)
41 N VARGA Katalin 1980 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
42 N RENTOUMI Maria 1981 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
43 N FABIANEK Ingrid 1970 F AUT StLFC Graz (AUT)
44 N SASSINE Sandra 1979 F CAN
46 N JANAS Anna 1981 F POL
46 N SURDU Lavinia 1900 F CAN
47 N SHIMO-BARRY Alex 1978 F GBR
48 N KALLI Nikoleta 1976 F GRE L.O.VARIS (GRE)
49 N SALI Polymnia 1977 F GRE ATHINAIKI LESHI (GRE)
50 N KERSHAW Debbie 1977 F GBR
51 N BECKINGHAM Elisabeth 1968 F GBR
52 N KANELLAKI Lamprini 1982 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
53 N PANAGIOTOU Georgia 1979 F GRE A.A. IOANNINON (GRE)
54 N HARRIS Lucy 1968 F GBR
55 N NATTAN Sarolta 1979 F HUN MTK (HUN)
56 N DATOO Camille 1981 F GBR
57 N COJOCARU Olesea 1983 F MDA
57 N KOSTIUCOVA Marina 1981 F MDA
59 N 1st round CHOLEVA Silia 1980 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
60 N 1st round FLOURAKI Georgia 1982 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
61 N 1st round ZAZULINA Olga 1983 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
62 N 1st round FLOURAKI Christina 1982 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
62 N 1st round ATHANASIADOU Foteini 1982 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
64 N 1st round MARATOU Dionysia-Elpida 1900 F GRE PANELLINIOS (GRE)
65 N 1st round BASMATZIAN Vasiliki 1900 F GRE PANELLINIOS (GRE)
66 N 1st round KAMONTOU Eleni 1979 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
67 N 1st round ZAHOU Dimitra 1900 F GRE