Back to list

Results

Coupe Herakles
HUN Budapest
January 9, 1999 - January 11, 1999

Foil Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BECKER Bianca 1980 F GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
2 GRUCHALA Sylwia 1981 F POL
3 GRANBASSI Margherita 1979 F ITA
3 SKLADANOWSKA Oktawia 1981 F POL
5 VARGA Katalin 1980 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
6 JESZENSZKY Szilvia 1982 F HUN Terezvaros (HUN)
7 MROCZKIEWICZ Magda 1979 F POL
8 SALVATORI Ilaria 1979 F ITA
9 FONAY Barbara 1981 F HUN
10 SMART Erinn 1980 F USA
11 HOPKA-VARGA Gabriella 1982 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
12 KOVACS Eva 1983 F HUN
13 NECKERMANN Carolin 1982 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
14 KICZAK Anna 1981 F POL
15 KRYCZALO Alicja 1981 F POL
16 SIMONCELLI Marta 1982 F ITA
17 SCHNORR Hannah 1980 F GER ETUF Essen (GER)
18 KHAKIMOVA Julia 1981 F RUS
19 TORRESANI Lucia 1980 F ITA CS ESCERCITO (ITA)
20 ZIMMERMANN Iris 1981 F USA
21 TYLSCH Christin 1981 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
22 NATTAN Sarolta 1979 F HUN Terezvaros (HUN)
23 SCHLOSSER Veronika 1981 F AUT
24 RHEINFELDER Sabine 1980 F GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
25 CHLEWINSKA Karolina 1983 F POL
26 MARZOCCA Gioia 1979 F ITA
27 MAITREJEAN Corinne 1979 F FRA Masque de fer Lyon (FRA)
28 SIKE Etelka 1980 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
29 FACIONI Francesca 1979 F ITA
30 DATOO Camille 1981 F GBR
31 HERTLEIN Isabell 1979 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
32 KRYCZALO Katarzyna 1984 F POL
33 LOTTER Natascha 1979 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
34 SZMRECSKO Nikole 1980 F HUN
35 GRUBE Melanie 1981 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
36 BRINZEA Daniela 1980 F ROU
37 WÄCHTER Katja 1982 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
38 WOJTKOWIAK Malgorzata 1982 F POL AZS AWF Poznan (POL)
39 DRIAEVA Anna 1980 F UKR
40 PETSCHNIGG Eva 1981 F AUT FUM Mödling (AUT)
41 GABOR Eszter 1982 F HUN
42 CAVAN Kathryn 1982 F USA
43 GEOFFRAY Marie-Gwenaelle 1981 F FRA
44 SCHURRAT Christine 1980 F GER
45 PAPP Szidonia 1983 F HUN
46 VARDY Carinne 1979 F FRA
47 JANAS Anna 1981 F POL
48 MARY Solenne 1981 F FRA
49 REDMANN Carolin 1982 F GER OFC Bonn (GER)
50 DONATH Annekathrin 1981 F GER
51 CALLIES Marion 1979 F FRA
52 DI FRANCISCA Elisa 1982 F ITA
53 SZEBENI Diana 1980 F HUN
54 SCHULZ Diana 1979 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
55 GOLEBIEWSKI Martha 1983 F GER OFC Bonn (GER)
56 DINGLREITER Christine 1982 F GER TV Ingolstadt (GER)
57 GHITTA Daniela 1900 F ROU
58 DEMOTIE Ludivine 1980 F FRA
59 SHEPPARD Natalia 1984 F GBR
60 GUIDICELLI Laetitia 1981 F FRA LES LOGES (FRA)
61 GARAY Erzsebet 1983 F HUN
62 COJOCARI Olga 1979 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
63 REDOUANE Wassila 1980 F ALG
64 REUMÜLLER Martina 1980 F AUT FUM Mödling (AUT)
65 N ROCCA Emanuela 1980 F ITA
66 N MAROSSY Linda 1981 F HUN
67 N CSANK Zsuzsa 1981 F HUN
68 N JASZO Nora 1979 F HUN
69 N MASSABO Auriele 1980 F FRA
70 N ICHIMUTA Emilia 1983 F ROU
71 N DELI Dora 1982 F HUN
72 N SHELTON Aleksandra 1982 F USA
73 N SZABO Orsolya 1980 F HUN
74 N BEDLEWSKI Virgine 1980 F FRA
75 N CONZETT Antonia 1980 F SUI
76 N BOLE Zsofia 1981 F HUN
77 N OTRUBA Hanna 1979 F AUT
78 N FOELDI Julia 1983 F HUN
79 N KOLB Bettina 1981 F AUT
80 N ANGELI Maria 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
81 N BORKOWSKA Joanna 1984 F POL
82 N CONSTANTINI Matilde 1982 F ITA
83 N DEUTSCHER-WAGNER Carmen-Teresa 1983 F PAR
84 N KOVATCHEVA Vania 1981 F BUL
85 N DOUSSOT Laetitia 1979 F FRA LES LOGES (FRA)
86 LANGE Claudia 1979 F GER FSC Jena (GER)
87 N LEITNER Barbara 1982 F AUT AFCS Salzburg (AUT)
88 N WAIBEL Claudia 1983 F AUT
89 N MOLINIER Luce 1900 F FRA
90 N BOUVET Sophia 1981 F FRA
91 N BERTA Adrienn 1984 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
92 N DINCA Elena 1981 F ROU
93 N ISHCHENKO Yuliya 1980 F GER
94 GOLUBYTSKYI Carolin 1985 F GER
95 N NAGY Andrea 1983 F HUN
96 N HONSOVA Lucie 1983 F CZE SK St.Mesto (CZE)
97 N MOCELLIN Este 1979 F AUS
98 N MOLNAR Monika 1900 F HUN
99 N 1st round MONTMARIN Solene 1982 F FRA
100 N 1st round ZAZULINA Olga 1983 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
101 N 1st round ZUKOVA Irina 1980 F UKR
102 N 1st round POPA Carmen 1900 F ROU
103 N 1st round BEVIZ Reka 1981 F HUN
104 N 1st round TRIBELOUSTOVA Svetlana 1980 F BLR
105 N 1st round TOTH Annamaria 1988 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
106 N 1st round KONTSEKOVA Judit 1983 F SVK
107 N 1st round MELNIK Katerina 1982 F UKR
108 N 1st round ROZMUSOVA Zuzana 1983 F SVK
109 N 1st round CERNE Stasa 1980 F SLO
110 N 1st round GUCLUER Ilgin 1982 F TUR
111 N 1st round BARTONKOVA Martina 1983 F CZE
112 N 1st round HARPA Mihaela 1982 F ROU
113 N 1st round SOLDAI Aurelie 1980 F BEL
113 N 1st round BAITTROK Borbala 1982 F HUN
115 N 1st round MAVRODIY Maria 1982 F UKR
116 N 1st round MARCUSSEN Iben 1979 F DEN
117 N 1st round ZIMMER Sabrina 1980 F AUT
118 N 1st round HARDENKLO Angelica 1980 F SWE
118 N 1st round MUSI Jasna 1982 F SLO
118 N 1st round HEINEN Eva 1981 F NED
121 N 1st round DAVIA Eirini 1981 F GRE ATHINAIKI LESHI (GRE)
122 N 1st round PLESAKOVA Martina 1900 F CZE
122 N 1st round MAREICH Judith 1980 F AUT StLFC Graz (AUT)
124 N 1st round ALEXANDROVA Kamelia 1981 F BUL Olympic (BUL)